אובנטו לנטבוק, עובד חלק? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובנטו לנטבוק, עובד חלק?

Born2Kill

Recommended Posts

היי,

יש לי נטבוק, אבל וינדוס 7 מרגיש כבד עליו אז חבר המליץ לי על זה:

http://www.ubuntu.com/netbook

1) האם שווה להתקין?

אני מחפש קלה יותר.

2) האם אני יכול להתקין דרך דיימון טולס או רק דרך צריבה?

אם יש דרך שאפשר להתקין בלי לצרוב אשמח לקבל הסברים.

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי האובונטו הרגיל ולא הנטבוק (לנטבוק יש ממשק שונה, מעדיף את הנורמלי) עובד מעולה. מעבר n280 וג'יגה זכרון.

אתה לא ממש יכול להתקין עם דמון טולס כי דמון טולס זה תוכנה לווינדוס וכמובן מערכת הפעלה מתקינים בלי קשר למערכת הפעלה אחרת

(למרות שיש לאובונטו אפשרות להתקין דרך ווינדוס עם תוכנה שנקראת wubi אבל זה פחות מומלץ מהתקנה נורמלית כי זה לא עושה מחיצה אמיתית בהארדיסק אלא קובץ של הארדיסק ווירטואלי שמן הסתם בטח פוגע בביצועים)

בכל מקרה יש לאובונטו בדיוק בשביל מקרים כאלה אפשרות להעביר את הדיסק לusb, אם מותקן לך אובונטו במחשב עם צורב אז ב

system->admin->startup disk creator אתה יכול "לצרוב" את הiso על כונן .

אתה יכול גם להעלות את המחשב שלך עם הצורב עם דיסק של ואז תוכל משמה לגשת לכוננים במחשב ולעשות את הפעולה הזאת בלי להתקין באמת.

בטח יש כלי כזה גם לווינדוס אבל לא בדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי האובונטו הרגיל ולא הנטבוק (לנטבוק יש ממשק שונה, מעדיף את הנורמלי) עובד מעולה. מעבר n280 וג'יגה זכרון.

אתה לא ממש יכול להתקין עם דמון טולס כי דמון טולס זה תוכנה לווינדוס וכמובן מערכת הפעלה מתקינים בלי קשר למערכת הפעלה אחרת

(למרות שיש לאובונטו אפשרות להתקין דרך ווינדוס עם תוכנה שנקראת wubi אבל זה פחות מומלץ מהתקנה נורמלית כי זה לא עושה מחיצה אמיתית בהארדיסק אלא קובץ של הארדיסק ווירטואלי שמן הסתם בטח פוגע בביצועים)

בכל מקרה יש לאובונטו בדיוק בשביל מקרים כאלה אפשרות להעביר את הדיסק לusb, אם מותקן לך אובונטו במחשב עם צורב אז ב

system->admin->startup disk creator אתה יכול "לצרוב" את הiso על כונן .

אתה יכול גם להעלות את המחשב שלך עם הצורב עם דיסק של ואז תוכל משמה לגשת לכוננים במחשב ולעשות את הפעולה הזאת בלי להתקין באמת.

בטח יש כלי כזה גם לווינדוס אבל לא בדקתי.

נראה לי אתה מתבלבל, נכנסתי לסיסטם אבל אני לא רואה שום Admin.

אין לי דיסק און קי אבל יש לי אייפוד טאצ', זה אפשרי איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...