מחשב לעיבוד גרפי כבד עד 10K - אשמח אם תעיפו מבט - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לעיבוד גרפי כבד עד 10K - אשמח אם תעיפו מבט

xase

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי ההרדיסקים:

LockOn - צודק, שיחקת אותה :yelclap: תודה רבה.. לא ראיתי את זה :kopfpatsch: . הוחלפו לסמסונג F3

לגבי הכ"מ - ל-460 יש כרגע פחות 256 M ראם - משמעותי ב CS5 (ובאמת פחות משמעותי במשחקים\בנצ'ים סינטטים) וחצמזה אני צריך את המחשב.. אתמול :) - אגב מחיר המעבד יורד לכמעט חצי לקראת ספטמבר - מתי שאני אמור להגיש את הפרויקט שדחף לקנית המחשב חדש.. אין לזה סוף (וטוב שכך)

קוודרו - כפי שכתבתי בעבר לשימושים שלי ומניסיוני לא מוכיח את עצמו כל עוד הוא לא משתתף בחישובים (רינדור או חלקיקים) (ראה גם פוסט של SyndromE למעלה) וחצמזה בא לי גם לשחק עליו. עם DX11... :)

לגבי הספק - אני אוהב אותו כי יש לו cable management, הוא מודולרי והוא 650...

חגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lock on אתה יורה שטויות בקצב מסחרר. אנא הפסק.

יש לי ים נימוקים למה כדי לו לשים 465 ולא קוואדרו, טרם ראיתי נימוק אחד שלך ללמה לא לשים 465.

בקשר לספק כוח - הסטיה הגדולה יותר והאיכות הטיפה טובה יותר של seasonic זה דבר לא מורגש,

מנגד, זיגזאג הם היבואנים של טרמאלטק, ככה שאם תיהיה בעיה יחליפו לו בלי לדבר יותר מידי (במסגרת האחריות).

אצלי יש טרמאלטק הרבה יותר זול, והוא אחד הדברים היותר יציבים ושקטים שיש.

ומה לעזזל הוא יעשה עם 470 ???????? זו אותה מהירות של רינדור !!

שיגעתם אותי עם היציאות החסרות ניסיון האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לעזזל הוא יעשה עם 470 ???????? זו אותה מהירות של רינדור !!

שיגעתם אותי עם היציאות החסרות ניסיון האלה.

ג) במידה והמחשב מיועד גם/בעיקר למשחקים:

* מה הרזולוציה הטבעית (מקסימלית) שיש למסך שלכם? FULLHD

* באיזה סוג משחקים תשחקו? DIRT, CRYSYS, (DX11

* באילו הגדרות תשחקו (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

זה מה שהוא יעשה עם 470.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUNNY אני יורה שטויות? :lol: הנימוקים שלך לא ממש מעניינם אותי. יש לי מספיק נסיון של בעלי מקצוע ומספיק המלצות כדי לדעת מה לבחור. כל המומחים והגרפיקאים שבאו לפה ואמרו שהקווארדו שווה כל שקל מהמחיר שלו לא שינו את דעתך. אני לא הולך לנסות לשכנע אותך שוב.

אתה מקשיב לעצמך? אתה מודה שלSS יש יותר איכות ובכל זאת אתה משלם 200 ש"ח יותר בטענה ש"יחליפו לך בלי לדבר" :bash:.. יבואן זה יבואן ומה זה משנה מאיפה אתה קונה ממנו?! אני רוצה לראות שחנות אמינה כמו SKYPC/RSM/TMS וכו' לא יתנו לו אחריות מלאה.. זו אותה מסגרת של אחריות!

חוץ מזה שאחריות זה בולשיט אחד גדול. במקרים נדירים באמת אמפשר לנצל אחריות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUNNY אני יורה שטויות? :lol: הנימוקים שלך לא ממש מעניינם אותי. יש לי מספיק נסיון של בעלי מקצוע ומספיק המלצות כדי לדעת מה לבחור. כל המומחים והגרפיקאים שבאו לפה ואמרו שהקווארדו שווה כל שקל מהמחיר שלו לא שינו את דעתך. אני לא הולך לנסות לשכנע אותך שוב.

אתה מקשיב לעצמך? אתה מודה שלSS יש יותר איכות ובכל זאת אתה משלם 200 ש"ח יותר בטענה ש"יחליפו לך בלי לדבר" :bash:.. יבואן זה יבואן ומה זה משנה מאיפה אתה קונה ממנו?! אני רוצה לראות שחנות אמינה כמו SKYPC/RSM/TMS וכו' לא יתנו לו אחריות מלאה.. זו אותה מסגרת של אחריות!

חוץ מזה שאחריות זה בולשיט אחד גדול. במקרים נדירים באמת אמפשר לנצל אחריות של .

טוב, תחשוב מה שאת רוצה.

אתה משלם על קוואדרו למאקס ומקבל יותר יציבות.

אבל ב 3000 שקל אתה קונה שני 465, שבעצם מרנדרים כפול מהירות בCUDA.

וד"א, הקוואדרו תורם אח ורק ב3ds max. שאר התוכנות מרוויחות ממנו מעט מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה תוכנות שמרוויחות מקווארדו. יש כאלה פחות וכאלה יותר. כמה מרוויחות? תלוי בדגם הכרטיס.התוכנות שכמעט לט מרוויחות ממנו מעטות מאוד.

"ומה לעזזל הוא יעשה עם 470 ??? ????? זו אותה מהירות של רינדור !!" - לא לפי NVIDIA.

לפני שאתה זורק על אחרים יציאות חסרות נסיון, כדאי שתבדוק. ב470 יש כמעט 100 מעבדי נוספים מאשר ה465. אני מנחש מי יעבוד יותר מהר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה זה תורם למקס מלבד ב display?

כלום

real time shaders, large texture modes

דברים שבטח לא תשתמש בהם אף פעם אלה אם כן אתה

יש הרבה תוכנות שמרוויחות מקווארדו. יש כאלה פחות וכאלה יותר. כמה מרוויחות? תלוי בדגם הכרטיס.התוכנות שכמעט לט מרוויחות ממנו מעטות מאוד.

"ומה לעזזל הוא יעשה עם 470 ??? ????? זו אותה מהירות של רינדור !!" - לא לפי NVIDIA.

לפני שאתה זורק על אחרים יציאות חסרות נסיון, כדאי שתבדוק. ב470 יש כמעט 100 מעבדי נוספים מאשר ה465. אני מנחש מי יעבוד יותר מהר..

צודק, אני חוזר בי.

טעות הייתה להמליץ על 465

עדיף לקחת 470.

אני זוכר שבדקתי פעם וראיתי שהמספר בהם דומה, כנראה שהסתכלתי לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. זה מה שיצא בסוף :hi:

IMG_4356.jpg

IMG_4357.jpg

המערכת עדיין בהתקנה ותכל'ס - אתם יודעים איך זה - לוקח כמה ימים עד שהיא חמה ומוכנה כמו שצריך והכל דופק.. מה שכן מטסטים ראשונים אני די מרוצה.. היא עפה על ה CS5 ומשתמשת בCUDA של ה 465 תודות ל hack של syndrome. ברינדור VRAY+MAX2009 היא גם הרשימה (מהירה פי 3~4 מהמערכת הקודמת - Q9550 4GDDR2 - אבל עדיין לא מהירה כמו שהייתי רוצה)

בכל מקרה תודה רבה לכל העוזרים, המייעצים והלוקחים ללב.. ::) היה כיף!

חגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...