דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 156 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

הבעיה העיקרית אצלי היא שכאשר התנועה איטית, או שאני עומד במקום, לעיתים נוצר מצב בו הסמן קופץ לאחד מהרחובות השכנים, מה ש :

א. מאלץ את התוכנה לבצע חישוב מחדש של המסלול.

ב. מאלץ אותי לדפוק את הראש בהגה ולשרוף עוד כמה תאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחלה, אבל אתה הפרט שאינו מעיד על הכלל

את הבדיקה האחרונה שעשיתי עם JPM התבאסתי להעלות לפורום מרוב שהיא היתה גרועה

אני לא יכול להשתמש בטלפון שלי בGOOGLE MAPS NAVIGATION כי הוא פשוט לא בכיוון, בWAZE זה עוד סביר

אתה צודק ב-100%. בוודאי שאם מישהו שואל אותי אם אני ממליץ אני מבהיר חד משמעית שה- פה זה הימור. אם מישהו לא צריך או לחילופין מוכן לנסות ולהחזיר את מכשיר אם ה- לא תקין (תמורת דגם אחר לגמרי, יש חנויות שמאפשרות את זה) אז הוא מוזמן. מי שצריך ולא רוצה להתעסק עם השטויות האלה - אין ספק בכלל, שלא יקנה את הסמסונג הזה, חד וחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GPS Test ו Status מספיקות בשביל לקבל אינדיקציה על רגישות המקלט, אך כל קשר בין רגישות הקליטה לביצועי הניווט בפועל מקריים בהחלט.[br]פורסם בתאריך: 31.10.2010 בשעה 12:34:44

יש תקדימים לתביעה ייצוגית על משהו כזה? כי על פניו נראה שיש פה קייס.

הרבה יותר ריאלי פשוט למכור את המכשיר ולרכוש אחד אחר. התאגדות עולמית תיקח זמן, ועד שנקבל מענה (אם בכלל), המכשיר לא יהיה ממש רלוונטי בלאו הכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה לא יפתור לאף אחד את הבעיה, מקסימום איזה פיצוי כספי עוד שנתיים. קצת כסף לנו, הרבה מאד כסף לסמסונג.

אותי בעיקר מעצבן שחברה יכולה להתנהג ככה ואין מה לעשות עם זה. אבל זה לא עניין חדש :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...