דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 101 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אומנם לא בדקתי את הGPS לפני העדכון אבל לפני יום וחצי הGPS עבד מצויין, אחרי העדכון של הWAZE הGPS לא ננעל על הלוויינים! אומנם רואה 8 אבל לא ננעל!! :pissed: מה עושים עם זה?

מאז העדכון ה- אצלי פחות מדויק. זה די מורגש, הוא היה משוכנע שירדתי מאיילון ולאורך חצי ק"מ שם אותי 50 מטר הצידה על הירידה, עד שנגמר לו הכביש והוא קלט שאני לא שם. זה לא קרה לי פעם אחת מאז שעברתי ל-JPC, קטע לא ברור :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא החוצה :P

הייתי בחוץ, זה נבדק כמה פעמים :bash:

מאז העדכון ה- אצלי פחות מדויק. זה די מורגש, הוא היה משוכנע שירדתי מאיילון ולאורך חצי ק"מ שם אותי 50 מטר הצידה על הירידה, עד שנגמר לו הכביש והוא קלט שאני לא שם. זה לא קרה לי פעם אחת מאז שעברתי ל-JPC, קטע לא ברור :-\

נראה לי אני הולך להסיר את התוכנה ולבדוק שוב. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר בבעיה תוכנתית, למה סמסונג עדיין לא תיקנו את זה, זה הרי ידוע בערך מהיום הראשון שהמכשיר יצא.

או שהם לא מסוגלים (תוכנה זה לא הצד החזק של סמסונג) או שלא מדובר בבעיה תוכנתית...

לראיה מכשיר חדש שהזמנתי, הGPS בו (לכאורה) היה מצויין גם עם JM1 שאיתו הגיע

כן אבל הGPS עבד טוב מאוד עם לפני העדכון! רק אחרי העדכון זה התחיל.

אני לא רואה איך תוכנה יכולה להשפיע על קליטת הלווינים במכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שזה משהו חומרתי עם ה . כל האי יציבות הזאת לא מובנת.

אתמול עם TEST זה בלחץ הראה לי 4 לווינים ולא ננעל על אף אחד. עם WAZE הוא הראה בכלל שטויות. אח"כ שדרגתי ל JPK, ועדיין TEST נשאר דרעק, הראה אותו דבר אבל WAZE היה מדוייק לגמרי. אח"כ יצאתי שוב בערב הפעלתי סתם TEST ופתאום 8 מתוך 8 יציב. :o

התחלתי להתחיל לחפש תוכנה לעשות סקרינשוט למסך עד שפתאום גיליתי שבפרויו זה מובנה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לראיה מכשיר חדש שהזמנתי, הGPS בו (לכאורה) היה מצויין גם עם JM1 שאיתו הגיעאני לא רואה איך תוכנה יכולה להשפיע על קליטת הלווינים במכשיר

יצא לך לבדוק אותו בפועל עם Waze/G. Navigation, או רק על סמך ה Readings בתוכנות הניטור השונות?... יש חדש גם בנוגע לזה שהוא מסרב להידלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...