כרטיס מסך גוסס והחנות שממנה נקנה פשטה רגל. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך גוסס והחנות שממנה נקנה פשטה רגל.

Bug2000

Recommended Posts

קניתי כרטיס מסך כמעט לפני שנה (9 חודשים לשם דיוק), לא היה לי מזל עם הכרטיס מסך שלי והוא הוחלף פעמיים ב 9 חודשים (לא כולל את הפעם הנוכחית). עכשיו הכרטיס שוב בשלבי גסיסה שוב, הלכתי לחנות שממנה קניתי את הכרטיס, כשהגיעתי לחנות ראיתי עליה שלט: "חנות להשכרה".

ובפנים הכל ריק! קיבלתי שוק! >:(. עכשיו אין לי מושג איך אני מחליף את הכרטיס :-\ למי לפנות? (הכרטיס במפרט המחשב).

מקווה שתעזרו בבעיה הקשה :(.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתוב על המדבקה מי היבואן... :-\

כתוב את התאריך בו האחריות נגמרת וזהו. וכתוב שם עוד משהו : "A\C" לא נראה לי שזה היבואן או משו ...

הכרטיס נקנה מחנות שכונתית ואין לי מושג מאיפה הם משיגים את הכרטיסים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתוב על המדבקה מי היבואן... :-\

כתוב את התאריך בו האחריות נגמרת וזהו. וכתוב שם עוד משהו : "A\C" לא נראה לי שזה היבואן או משו ...

הכרטיס נקנה מחנות שכונתית ואין לי מושג מאיפה הם משיגים את הכרטיסים שלהם.

היה מספר טלפון על החנות? תתקשר לשם, בטח הבעלים של החנות, תשאל אותו מי היה היבואן של הכרטיס שלך ותשאל מה אתה יכול לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק חשבתי על זה, אבל הבעיה היא כשהיתי ליד החנות לא היה לי שום דבר ביד שאפשר לרשום עליו את מספר הטלפון :(.

פניתי לכאן במחשבה שאולי יש רק יבואן אחד לכרטיסים של ATI שאפשר לפנות אליו ...

כנראה היום אני אלך שוב לחנות (זה פאקינג רחוק) וארשום את מספר הטלפון, אבל עד אז תנסו לעזור לי עם היבואן במידה ובעל החנות לא ירצה לעזור... ואם הוא לא ירצה לעזור אני יכול לאיים עליו במשהו? :P (סתם לידע הכללי).

תודה לכל העונים בת'רד :D AKA THE HUNTER ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ס אני לא מבין משו... אתם לא רואים את הכותרת המשנית מתחת לכותרת המרכזית עד שאתם לא נכנסים לת'רד ? ???

עריכה: דגם הכרטיס הוא במפרט המחשב (RADEON 8500 BBA) אבל אין לי מושג מי היבואן של הכרטיסים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...