התלבטות חדשה desire vs galaxy s - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות חדשה desire vs galaxy s

zoyaniv

Recommended Posts

גם אני שונא את באופן עקרוני

זה הכל... :)

חוץ מזה, זה לא בדיוק שחיצונית לחלוטין מהמכשיר, ברגע שיוצאת גירסה חדשה (נניח 2.2 או 2.3 או 3.0) אני יכול פשוט להתקין אותה בחינם בלי לפרוץ שום דבר ובלי טובות של סמסונג?

לפי מה שהבנתי אני אצטרך לחכות שסמסונג יוציאו גירסה שלהם לגירסה הזאת, כאשר לכאורה הנקסוס צפוי לקבל את העדכון הזה ראשון (כי הוא של גוגל..) והמכשירים של מיד לאחר מכן (כי הם היצרן הראשי כרגע). ומה לגבי סמסונג? אם אני צריך להיות תלוי בחסדים של החברה הזאת, אני מעדיף לוותר על התענוג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאמסונג כמו כל חברה פועלת לפי רווח, הבעיה שהם הוציאו עד לא מזמן יותר מדי מכשירים שונים לחלוטין עם אנדרואיד, ואז נטשו את כולם חוץ מ 1 או 2.

הגלאקסי ספיקה קיבל עדכון ל 2.1 ויש אפילו סיכוי שיקבל ל 2.2

השורה התחתונה- מכשירים רווחיים מקבלים תמיכה, מכשירים נכשלים ננטשים. אני לא אוהב את המדיניות הזו, אבל יש פה טיפה היגיון.

כרגע סאמסונג משווקים 2 קוים של מכשירים חדשים-

סדרה שלמה בשם S לשוק הגבוה שכוללת מספר דגמים שבבסיס זהים ויש ביניהם שינויים קטנים (ככה שבמצב של עדכון לאנדרואיד- עדכון אחד הוא גורף לכולם)

וסדרה של מכשירי גלאקסי חדשים לשוק הביניים, שכוללת את הגלאקסי אפולו, גלאקסי I5800, ועוד איזה מכשיר או 2.

במקום להוציא עדכון לכל מכשיר בנפרד, הם יצטרכו להוציא 2 עדכונים גורפים, אחד לכל סדרה.

במידה והם לא מוציאים עדכונים, אפשר לתייג את החברה הזו כמתה בשוק הסלולר, לא מעט לקוחות נטשו אותם אחרי שרכשו את הגלאקסי הראשון ולא קיבלו שום עדכון.

אני אישית לא חושב שסאמסונג מספיק מפגרים כדי לעשות את אותה הטעות פעמיים, ובקנה מידה כזה גרנדיוזי, אבל כרגע, לא ממש איכפת לי-

יש ROOT, במידה וסאמסונג לא יוציאו את העדכון שאני צריך, קהילת המפתחים תוציא אותו במוקדם או במאוחר.

ובעניין זה אני חייב להגיד שלרווחת נפשי, יש למכשיר קהל מעריצים לא קטן, וקהילת מפתחים שעובדת די מהר.

-בשביל הפרוטוקול, לא רק סאמסונג נוטשת מכשירים, לא בדיוק עשו צדק ללקוחות שלהם עם המג'יק וההירו.

ועכשיו לעניין של רשמים וכו'-

אני יכול לתת רשמים בנוגע להכל חוץ מהסוללה, הסוללה של המכשיר היא ליתיום פולימר. עד שאני לא עובר 5-7 מחזורי טעינה-פריקה מלאים, היא לא תגיע לתפוקה מלאה. בסוללות ליתיום-יום ההבדל קטן יחסית בין מצב קבלת הסוללה לתקופת החיים הרגילה, בסוללות ליתיום פולימר ההבדל יכול להגיע ל 30-50%, תלוי בסוג התא. עד הסופ"ש אני מניח שאני אגיע כבר למחזור חיים מלא ותקין.

בכל מקרה, מפה והלאה, אני פותח ת'רד חדש, כבר די חטפתי לפותח את הת'רד את הדיון הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פותח הדיון ומרשה לך, זה יחזק את הדיעה שלי על המכשיר אז זה בסדר (-:

עכשוי שאלה, אם אני מתקין רוט או רום פרוצים ויוצא העידכון באוויר איך אני מעדכן? כי הבנתי שהפריצה של המכשיר מונעת את העידכון האוטומטי

יש צפי מתי יגיע ה 2.2 לסמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...