מחפש \Case\mem\Mb\Cpu עד 1500 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש \Case\mem\Mb\Cpu עד 1500

asher_pa

Recommended Posts

שתי ליבות יוצאות מהאפנה? מתאימים את זה לשימושים של המשתמש ולא לשימושים של משתמשים אחרים. אני גיימר ואני צריך שלושה-ארבעה ליבות, הוא לא צריך את זה. גם שים לב שלא הצעתי 245/250 כלשהו, הלכתי על כפול הליבה הכי זול ש- מציעים פשוט כי גם הוא יספיק לו. כל עוד שהשימושים שלו לא ישתנו- הוא יספיק לו, הכוונה אם פתאום הוא יחליט לשחק במשחקים כבדים או לבצע עריכת דו/תלת מימד/סאונד וכדומה. מתוכנן אוברקלוק? מה טוב, בקלות אתה עוקף בביצועים את ה-255 אפילו עם קירור פשוט ביותר.

כל לוח עם SB710/SB750 ומעלה מסוגל לפתיחת ליבות, אז בטח שה-880GMA-UD2H מסוגל לזה שבו שבב SB850. האם הוא צריך לוח במחיר שכזה? בשביל 3.0 להוסיף כ"כ הרבה ללוח- לא שווה. שילך על ה-785G ה"זול" (יחסית) והפשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם חשבתי שאני מתחיל להיסגר אז עכשיו הכל נפתח שוב...

חשוב לי שאם בעתיד אני ארצה לשדרג או להוסיף רכיבים אני לא אתקע בגלל הלוח (אם זה \ מעבד חדש יותר)

ובא נגיד שאני כן רוצה ללכת על לוח ליודע לפתוח ליבות והשימושים שלי לרוב הם \ \ ותיכנות.

הבנתי שמעבד 435 זה הכי משתלם מבחינת מחיר ויש גם אולי בונוס של פתיחת ..

לגבי לוח אמרו לי משהו שהוא יכול להיות נכון - אם אני ארצה להוסיף כרטיס PCI שייתן לי USB3 בעתיד בטח הוא גם יעלה איזה 100 ש"ח ב אז אולי כדאי להשקיע אותם כבר מעכשיו...

א"א לוח עם ציפסט SB750 יהיה זול יותר משמעותית האם יש כזה (אני מעדיף שבמפרט יצרן יהיה כתוב שפתיחת ליבות נתמכת...)

אז לסיכום:

1. האם יש לוח SB750 שממולץ וזול משמעותית - אם כן דגם בבקשה :)

2. אני מתכונן לקחת מעבד עם הקירור שמגיע בדיפולט (BOX) ומארז וספק פשוט

(מארז IN WIN שחור פאנל מבריק וסאונד קדמי" ו"ספק כח A.PFC 3Y 450W FAN12 POWER MAN INWIN) - אני יודע שזה של אייבורי אבל בא נשים רגע את החברה המספקת בצד... :bash:

האם המארז והספק הזה עם לוח SB750 (שאת הדגם המדוייק תרשמו לי) או עם הלוח 880GMA-UD2H יוכל לפתוח נוספת למעבד 435 או שאני אצטרך לשדרג את המארז והספק והקירור? (אם אני צריך להוסיף על שידרוגים של ספק ומארז וקירור אני כבר אלך ישירות אולי על 4 ליבות - יותר זול וזה הימור בטוח שכל הליבות פתוחות)

מקווה שתעזרו לי לסגור כבר....

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתעלם מנושא המעבד. אמרתי לך כבר שאתה לא צריך יותר מ-2 ליבות. תעשה מה שבא לך.

לגבי הלוח, אני בטוח שיש בזול יותר, אבל בבקשה.. בעל USB 3.0 ומאפשר פתיחת ליבות.

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productID=7315

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ההבדל במחיר בין הלוחות הוא 80 ש"ח - האם לא שווה לחסוך - מה ההבדל בין 2 הלוחות?

2. האם ניתן לפתוח עם המארז+ספק+והקירור הסטנדרטים או שפתיחת מעלה את החום וצריך להשקיע במארז וקירור אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשוות הבדלים באתר של גיגהבייט.

הבדלים בין ערכות שבבים מיושמים במפרט עצמו של הלוח לכן אין טעם להיכנס להבדלים בין ערכות שבבים שאפשר פשוט לראות את המפרטים של הלוחות ולהשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי ליבות יוצאות מהאפנה? מתאימים את זה לשימושים של המשתמש ולא לשימושים של משתמשים אחרים. אני גיימר ואני צריך שלושה-ארבעה ליבות, הוא לא צריך את זה. גם שים לב שלא הצעתי 245/250 כלשהו, הלכתי על כפול הליבה הכי זול ש- מציעים פשוט כי גם הוא יספיק לו. כל עוד שהשימושים שלו לא ישתנו- הוא יספיק לו, הכוונה אם פתאום הוא יחליט לשחק במשחקים כבדים או לבצע עריכת דו/תלת מימד/סאונד וכדומה. מתוכנן אוברקלוק? מה טוב, בקלות אתה עוקף בביצועים את ה-255 אפילו עם קירור פשוט ביותר.

כל לוח עם SB710/SB750 ומעלה מסוגל לפתיחת ליבות, אז בטח שה-880GMA-UD2H מסוגל לזה שבו שבב SB850. האם הוא צריך לוח במחיר שכזה? בשביל USB 3.0 להוסיף כ"כ הרבה ללוח- לא שווה. שילך על ה-785G ה"זול" (יחסית) והפשוט.

אני גם אמרתי שהשתי ליבות שהצעת יספיקו לו, אבל הוא רוצה מעבד מעבר לשימושים העכשויים... אני חושב שה- 3 ליבות זו פשרה טובה.

לגבי האופציה לפתיחת ליבות, לא ידעתי שקיימת בצ'יפסט מהסדרה הקודמת, חיפשתי מידע באתר של ג'יגבייט, ורק ב +880 ראיתי את האופציה AUTO UNLOCK...

האם האופציה לפתיחת ליבות בלוחות עם הצ'יפסט 785 זה רשמי במפרט של ג'יגהבייט? אם כן, מה ההבדל בעצם ולמה לא כתוב שם AUTO UNLOCK במפרט?

שוב, לגבי הקרור, כמו שדיברנו בפרטי, אם אתה לא מתכנן אוברקלוק, ולשימושים שלך כרגע, הקרור שמגיע עם המעבד אמור להחזיק בסדר גמור.

חכה אולי למישהו יש נסיון רע עם הקרור סטוק, לא יצא לי לפגוש אחד כזה. אבל קרורי סטוק אמורים להחזיק בסדר גמור ללא אוברקלוק, לפעמים אפילו עם אוברקלוק, רק מה, הם לא הכי שקטים....

כאן אבל באה שאלה של שקט, אולי אתה מעדיף קירור יותר שקט? (השקעה של 125 ש"ח ל Freezer 7 Pro Rev.2 של COOLING)....

תראה, למרות כל המחלוקות לגבי המעבד והלוח, אנחנו מדברים פה על הפרשי מחיר זעומים יחסית (ועדיין פחות מהתקציב שרצית), השאלה היא כמה כדאי לשבור את הראש בשביל זה.

ה GA-785GMT-USB3 (אני סומך על NIKE בנוגע לפתיחת הליבות למרות שאשמח להבהרה קטנה לגבי AUTO UNLOCK) הוא MICRO ATX, משמע, אין הרבה סלוטים/יציאות לתוספות/שדרוגים בעתיד.

אם זה לא חשוב לך, לך על הלוח הזה.

רוצה לוח עם יותס סלוטים וחיבורי SATA? הוא לא מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MicroATX זה תקן שמבוסס על גודל הלוח, זה אומר שהוא קטן יותר ומן הסתם שבלוחות קטנים יותר לפעמים יש פחות דברים. אבל זו הכללה מיותרת, במקום לומר שהוא מפסיד "שדרוגים בעתיד" (ממש לא נכון) פשוט תפנה אותו להשוות את מפרטי הלוחות או שתשווה לו בעצמך והוא יחליט אם זה חשוב לו.

לגבי מה ששאלת על פתיחת ליבות- לוחות עם שבב SB710/SB750 ומעלה מסוגלים לפתוח ליבות. אולי ה"Auto Unlock" מקל על הדברים או שפשוט נתנו שם לדבר שכבר היה קיים, מן הסתם הם רוצים לפרסם יכולות כאלו ואחרות ובלוחות קודמים לא היו מפרסמים את זה.

על קירור עדיף שהוא יתייעץ בפורום קירור, יש גם את ה-Shuriken RevB באותו מחיר שמאוד שקט וגם יספיק לאוברקלוק. זה עניין של תקציב ודרישות ולכך כדאי לפתוח דיון נפרד בפורום המתאים.

לגבי המעבד- הוא הציג את השימושים שלו וביקש מעבד שיחזיק אותם וכזה שלא יצטרך להחליף בעתיד הקרוב. כפול הליבה שהצעתי עונה לדרישות הללו ויחד עם האוברקלוק יגיע לביצועים מצויינים, הוא לא צריך יותר מזה. עוד ליבה לא תתן כלום לצפייה בסרטים או לגלישה באינטרנט. אם הייתי מציע Sempron 140 אז הטענה שלך הייתה מתקבלת בברכה אבל כפול ליבה מהיר הוא דיי והותר לשימושים שלו.

עוד משהו קטן לגבי הלוח- בתחילת הדיון הוא דיבר על לוח 785G דומה, הוא לא דיבר על המפרט שלו ולא אמר שחסרים לו דברים, הלוח שהצעתי מקביל אליו ומציע 3.0 ואין לו שום סיבה לחפש לוחות יקרים יותר (אולי זולים יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

לאייבורי אין את ה GA-785GMT-USB3 ו GA-880GMA-UD2H יש להם רק את ה GA-MA785GM-UD2H ...

לגבי מעבד יש להם רק את ה 440 (שאני לא יודע אם תומך פתיחת ליבות)....

בקיצור מה עושים ?

1. הולכים לחנות אחרת - אם אפשר לקבל המלצה (אפילו בפרטי) לחנות זולה באיזור המרכז

2. הולכים על לוח GA-MA785GM-UD2H עם מעבד 440 ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NIKE תודה על ההבהרה לגבי פתיחת הליבות בצ'יפסטים הנ"ל.

אני מרגיש שאני ואתה נגררים לויכוח חוזר ונשנה, אני בכל מקרה מסכים עם התיקון שלך לגבי הלוח, אני גלשתי ל 880GMA כי לא ידעתי שאפשר לפתוח בצ'יפסטים הישנים יותר את הליבות.

בכל מקרה, אני ופותח הדיון דיברנו גם בפרטי וקצת חסר פה מידע על המשך ההתנהלות והעצות שהיו ביננו, אבל זה לא רלוונטי יותר... חבל שלא עשינו את זה פה זה היה מקל, וחבל שרק אני ואתה פה מנסים לעזור לו עד עכשיו, היה עוזר אם היו עוד אנשים עם דעות שונות.

ASHER, לגבי ה 880GMA, לך עליו רק אם אתה מעוניין ביותר סלוטים ויציאות. עכשיו, בפרטי אמרתי לך שבגלל שרק ב 880 (או בחדשים יותר) ניתן לפתוח ליבות, ואז אתה כבר מקבל תמיכה ב USB3 ו SATA3, אז אתה יכול אם בא לך לרדת מהעניין מה USB3, וללכת על לוח אחר.

אם בכל זאת אתה רוצה את זה עם ה USB3, תשאל את אייבורי, עד כמה שאני מכיר אותם, הם מוכנים לפעמים לבצע הזמנה מיוחדת גם למוצרים שאין להם במלאי.

יש ב KSP (יש סניף ברמת גן) את הלוח GA-MA785GMT-UD2H, אותו דבר כמו GA-785GMT-USB3, רק ללא USB3.

460 ש"ח

http://www.gigabyte.us/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=3407

גם ב KSP אין להם משולש ליבות, עם אתה רוצה קח כבר 2 ליבות וגמור סיפור, זה עדיין יספיק לשימושים שלך ויותר, ואם אתה רוצה קצת מעל (כדי להיות ממש בטוח שזה מעבר למה שאתה צריך), אז קח אחד חזק יותר ממה ש NIKE הציע: II x2 Dual Core 250 3.0Ghz.

335 ש"ח

(אין להם ב KSP דו ליבה יותר חלש מזה)

(באייבורי יש להם את ה II X2 245, אני מניח שאתה תעדיף לקנות את הכל מאותה חנות.

ההחלטה בידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...