מחפש \Case\mem\Mb\Cpu עד 1500 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש \Case\mem\Mb\Cpu עד 1500

asher_pa

Recommended Posts

שלום,

כמו שכתבתי מחפש להרכיב מחשב זול לסרטים ועבודה משרדית (ללא צורב\דיסק)

לא משנה AMD\INTEL

GA-H55M-S2H

I3 540

2GB Kingston (DDR3 1333)

מארז + ספק כח

או לחילופין:

MA785GMT-UD2H

Athlon II x4 Quad 630

2GB (DDR3 1333)

מארז+ספק

יש למישהו הצעה אחרת...

אין תיכנון ל OC \ משחקים....

מצד שני אם כבר קונים משהו לדעתי כדאי משהו עם DDR3

תודה מראש לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא קודם כל נצמצם את האפשרויות ונעיף את סביבת אינטל מהסיפור, כי אין לך מה לחפש שם. תקבל תמורה הרבה יותר טובה לכסף אצלך במערכת מבוססת .

עכשיו, תסגר על עצמך קצת? מה השימושים שאתה רוצה מהמחשב? ואם חשוב לך גם עתיד, אז תגדיר כמה עתיד, עתיד קרוב? רחוק?

האם אתה רוצה לנצל את כל ה 1500 ש"ח או שנתן לך פה משהו שיספק את מה שאתה רוצה?

כי משחקים, זו קפיצת מדרגה (גם במחיר)

האם מתאים לך עכשיו מפרט לעבודה משרדים ו HD, ובעתיד לבצע שדרוגים קלים? או שאתה רוצה מערכת שתהיה מוכנה מעכשיו למשחקים?.. חשוב שתגיד...

כמו שנאמר, אין לך בכלל צורך ב 4 ליבות.

3D הכוונה היא למשחקים? או לעיצוב בתלת מימד? אם , כמה מקצועי אתה? כמה כבד הרנדור שאתה מתכוון לעשות? כי פה המעבד נהיה יותר חשוב, גם הזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק,

אני אהיה יותר נקודתי.

קודם כל המחשב לא צריך להריץ משחקים בכלל - בשביל זה יש XBOX

אז ככה, יש לי בבית כבר מחשב אחד עם המפרט הזה:

מעבד ATH'64 5200X2 D.C AM2 AMD

לוח GAM78GM S2H AM2 AMD

זכרון PLT 2G KIT 800 OCZ

דיסק 1TB

צורב SATA NEC DVDX20 DL

כרגע הוא יושב בסלון משמש בעיקר לסרטים - ולא נוח לעבוד איתו עבודה שוטפת.

עכשיו אני צריך מחשב נוסף לעבודה שוטפת \ גלישה \ הורדות \ \ וכנראה גם visual studio (המחשב הישן מת)

המחשב יהיה מחובר למסך 22"FHD - בגלל זה חשוב לי גם כאן שיהיה ניתן לראות FHD בצורה חלקה ומכאן הצורך ללוח עם ועם כח עיבוד לסרטים מובנה בלוח

עכשיו, חשבתי לקחת לוח\מעבד\זיכרון\CASE, ולהעביר את הצורב מהמחשב בסלון למחשב הזה. (יש לי כבר דיסק של 320GB) - כמחשב לעבודה שוטפת - יהיה גם יותר נוח לצרוב ממנו...

הלכתי על מפרט חזק יחסית כי אולי מתישהו (כרגע לא יודע להגיע מתי) אני אבצע החלפה ואעביר את המחשב בסלון לעבודה השוטפת ואת המחשב הזה לסלון.

אני דווקא אשמח למפרט בתקציב מינמאלי... :)

(ביננו המחשב שבסלון עדיין משרת אותי ועושה את העבודה והוא בין 2.5 שנים - אבל אתם יודעים איך זה... שקונים מחשב חדש אז לא רוצים לקנות משהו שעוד שנה כבר יהיה "היסטוריה" ויצטרך לעבור שידרוג "מקיף")

ועכשיו השרביט חוזר אליכם,

תודה מראש.

:yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שנאמר, המעבד שבחרת באמת OVERKILL לצרכים שלך, אם כי, יחזיק לך עוד הרבה זמן וימנע ממך שדרוגים בעתיד הקרוב.

אני לא הייתי רוצה להגביל את עצמי עם מעבד 2 ליבות, הייתי לוקח כבר 3 ליבות, ומנסה לפתוח אפילו ליבה אחת, סיכוי של בערך 50% שהיא תפתח, ואם לא, עדיין 3 ליבות, משתלם ביותר.

AMD Athlon 2 X3 435 2.9Ghz Triple Core AM3 Tray

[387 ש"ח]

(שים לב המעבד מגיע ללא קירור' גרסא עם קירור תעלה 400 ש"ח)

אמנם בלוח שבחרת הכרטיס מסך המובנה מספיק ויותר לסרטי HD, הייתי בכל זאת לוקח אותו כי זה לא משהו שתוכל לשדרג בעתיד במידה ותרצה, אתה תצטרך להחליף את כל הלוח משהו שבהחלט יבאס אותך בעתיד.

הייתי מוסיף 120 שקל ללוח שהצעת ולוקח לוח שתומך ב USB3 ו SATA 3 (למרות ש SATA פחות קריטי) אבל USB3 מתחיל לחלחל אלינו לאט לאט וכדאי שתהיה לך תמיכה עם מבט לעתיד הרחוק:

Gigabyte GA-880GMA-UD2H

[575 ש"ח]

(הבחירה בלוח תומך USB3 די נועלת אותך לכרטיס מסך 4200 כך שאולי זה פותר את הדילמה)

לגבי הזכרון, תשאר בינתיים עם ה 2GB הכי זול שיש, אין מניעה מלהוסיף בעתיד במידת הצורך, המחירים רק ירדו:

Kingston 2GB DDR3 1333Mhz

[275 ש"ח]

סה"כ: 1237 ש"ח

לגבי מארז, אני אתן למישהו אחר להמליץ,רק ציין כמה חשוב לך שקט במארז.

מה עם ספק כוח? גוף למעבד?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

1. האם אתה בטוח שעדיף ללכת על מעבד 3 ליבות ולא 4 .. -אני לא אצטער על זה אח"כ - בכל זאת ל USB3 בטח יצא כרטיס PCI שיהיה אפשר לקנות ב בכמה דולרים בודדים ולגבי מעבד זה לא יעבוד ככה... - מה אתה אומר..?

2. לגבי מארז אני הולך על משהו פשוט עם ספק של 450 לדעתי מספיק...

3. רשמת לוח מדגם - GA-880GA-UD2H ורשמת לינק ל GA-880GA-UD3H - למה התכוונת?

ד"א מה עם Visual Studio 2008 זה לא מצריך משהו חזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 ליבות זה מצויין, אם אתה מצליח לפתוח את הליבה אז בכלל....

לגבי הלוח, בהתחלה רשמתי UD2H, אבל אחרי בדיקה מעמיקה יותר מסתבר שאין לו אופציה לפתוח ליבות למעבד, UD3H תומך בפתיחת ליבות.

אם אתה מתעקש לקחת את ה 4 ליבות, אז אין על מה לדבר בכלל, אומרים לך שזה מעל ומעבר למה שאתה צריך, והוא יכול לגרום לך לחריגה מהתקציב.

הכל סובב סביב השאלה כמה זמן אתה רוצה למשוך את המעבד.... 3 סיבות זה גם מעל למה שאתה צריך.

אגב אני עם VISUAL STUDIO 2008 על מעבד 4 3 גיגה הרץ, עובד מצויין....

אם אתה שוקל להזמין USB3 מאיביי בעתיד, אז זה כבר סיפור אחר, וכאן נכנסת השאלה, אם אין לך בעיה להזמין חלקים מאיביי, למה שלא תזמין משם גם את המעבד והזכרונות?.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד 3 ליבות של , וא בעצם מעבד 4 ליבות, שליבה אחת נעולה, בגדול, כי היא לא "תקינה".

בהרבה מהמקרים, אפשר לפתוח אותה והיא תעבוד בסדר גמור, אם כי יכול להיות שהיא לא תעבוד טוב אם עושים .

במידה והיא כן עובדת ללא בעיות, קיבלת מעבד 4 ליבות במחיר של מעבד 3 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אתה מתכנן , אל תבנה על לפתוח .

אם אתה כן מתכנן לפתוח , אז אתה צריך את הלוח שהצעתי לך, כי לא כל לוח מאפשר לפתוח ליבות.

אם לא מתכנן לפתוח , כך את מה שרצית מלכתחילה.

אתה יכול גם לקחת את המעבד עם 2 ליבות שבציעו מעליי, שמאוד זול, ומקסימום עוד שנתיים+ לשדרג ל 4 ליבות שיעלו בטח כמעט אותו דבר....

YOUR CALL, YOUR MONEY

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, שכחתי את המילה לא

אני לא רוצה להתעסק עם OC (אני לא קונה מע' וספק עצבני :))

לדעתך 3 ליבות יספיקו ויעהדו מספיק טוב לדרישות שלי

ושוב באיזה לוח להשקיע בהנחה שאני לא מחפש את ה USB3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קח את ה 3 ליבות, שוב, גם אם הליבה לא תעבוד טוב, זה עדיין אחלה מעבד בשביל המחיר שלו.

2 ליבות מתחיל לצאת מהאופנה....

לגבי הלוח, ה UD3H שרשמתי לך טוב ותומך בפתיחת ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...