לכל משתמשי מוצרי פוג'י ... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל משתמשי מוצרי פוג'י ...

ot

Recommended Posts

לא יודע עד כמה זה נכון.. הנה קיבלתי זה עתה באימייל

לתשומת לבכם..

Dear friends,

Please inform your friends about the following:

Fuji Co. removed Israel from its complimentary world map that they gave to their customers with the purchase. Yes, in Fuji stores abroad you receive the world map without Israel!!! According to Fuji, we just don't exist...

It is most likely done to entice Arab customers. I am sure, that map without Israel makes Arabs happy, very happy...

It is a very dangerous precedent - it looks like an indication that Arab calls for boycott of Israel start bearing fruits. Many Israelis today called for boycott of all Fuji products - film, cameras, batteries etc

Luckily - there are alternatives:

film - Kodak, Agfa, cameras - Nikon, Olimpus, , Cannon etc.

I personally consider this Fuji's action the worst possible insult for our country and all freedom loving people. Until they apologize and reprint the map, I'm never buying anything made by Fuji and encourage you to do the

same! Also, please spread the word around, I believe that Jewish buying power can do wonders. I know we are small--less than 1% in our country but even a 3-5% reduction in Fuji's sales will cause them to reconsider. Unfortunately, it is a shame that we have to do anything to make people have a conscience, ! but in this case, money does talk.

Also important to note - Subaru is Fuji.

מה יותר חזק? הנייר הירוק או הנוזל השחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע לפני שאתה מחרים, בדוק את האתר הבינלאומי של פוג'י.

כנס לתפריט העליון ובחר בסוף הרשימה את Middle East>>Israel

זה לא נראה לי כהתעלמות, להיפך, מכל מדינות המזרח התיכון מופיעות ברשימה רק את ואת ערב הסעודית, כל שאר "החברים" בחוץ... :hat:

ותאמין לי שלא הייתי מפספס הזדמנות להוסיף עוד חברה לאוסף החרמות שלי, גם אם מדובר בחברה נהדרת כמו פוג'י.

Prog.

עריכה: אני חושב שנתקלתי לא מזמן באימייל דומה מאוד שמתמקד במוטורולה. כנראה שזאת הפכה להיות שיטה חדשה להפיל את המתחרים. אנשי המרקטינג בטח חוגגים את ההברקה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע לפני שאתה מחרים, בדוק את האתר הבינלאומי של פוג'י.

כנס לתפריט העליון ובחר בסוף הרשימה את Middle East>>Israel

זה לא נראה לי כהתעלמות, להיפך, מכל מדינות המזרח התיכון מופיעות ברשימה רק את ואת ערב הסעודית, כל שאר "החברים" בחוץ... :hat:

ותאמין לי שלא הייתי מפספס הזדמנות להוסיף עוד חברה לאוסף החרמות שלי, גם אם מדובר בחברה נהדרת כמו פוג'י.

Prog.

עריכה: אני חושב שנתקלתי לא מזמן באימייל דומה מאוד שמתמקד במוטורולה. כנראה שזאת הפכה להיות שיטה חדשה להפיל את המתחרים. אנשי המרקטינג בטח חוגגים את ההברקה... ::)

אם תקרא שוב תראה שלא מדובר באתר הבית שלהם. במכתב הנ"ל מדובר על רכישה של מכשיר כלשהו ובו נמצאת מפה המציגה

את פריסת החברה בעולם (מרכזי שרות?), לא קיימת שם במפה. ולא מדובר באתר שלהם ברשת.

מי יודע אולי גם לשם זה יגיע..?

** ציינתי כבר בתחילה שאיני יודע עד כמה זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו לענק הכחול אין ייצוג בארץ (יש לו יבואן, בדיוק כמו לפוג'י.. אבל זה לא אותו דבר..)..

אם הענק הכחול זה , אז כדאי לך לקפוץ לביקור בין הקריה בת"א לבית חולים איכילוב, יש שם בניין של איזה 30 קומות שהוא לא אחר מבית , אם זה לא ייצוג, אז מה כן?

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

זה איזה קשקוש או משהו כזה, אני כמעט בטוח.

לפוגי' אין מרכזי שירות בישראל זה אפשרות אחת, אבל זה שהיא מוחקת את מהמפה זה דבר אחר. אני בטוח שהדבר הראשון הוא הנכון, מהסיבה הפשוטה שהאי-מייל שקיבלת הוא קרוב לודאי SPAM ודבר שני שיכול מאוד להיות של FUJI אין נציגות בישראל, ואגב גם סובארו הן מכוניות של FUJI לכל מי שלא ידע, הם פשוט מוכרים אותם תחת המותג SUBARU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו לענק הכחול אין ייצוג בארץ (יש לו יבואן, בדיוק כמו לפוג'י.. אבל זה לא אותו דבר..)..

אם הענק הכחול זה , אז כדאי לך לקפוץ לביקור בין הקריה בת"א לבית חולים איכילוב, יש שם בניין של איזה 30 קומות שהוא לא אחר מבית , אם זה לא ייצוג, אז מה כן?

Prog.

אז למה אני נשאר תקוע עם ה-75GXP המפוקפק שלי ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף בין שני הבניינים הגבוהים אחד של והשני (שכחתי) שם באמצע למטה, מתחת לפני הקרקע, בין השבילים נמצא

אחד היבואנים הרשמיים של , ואני מתכוון לטריפל C.

יש שם מלא דיסקים קשיחים :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפוגי' אין מרכזי שירות בישראל זה אפשרות אחת, אבל זה שהיא מוחקת את מהמפה זה דבר אחר. אני בטוח שהדבר הראשון הוא הנכון,

אל תהיה כל כך בטוח.

יש להם (לקבוצת שמעוני) מרכז שירות בר"ג מאחורי הבורסה. וסתם לידע כללי, גם הבניין שלהם גבוה למדי... ;)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...