חיברתי כבל dvi-hdmi ואני לא שומע קול מהטלוויזיה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיברתי כבל dvi-hdmi ואני לא שומע קול מהטלוויזיה

asi1998

Recommended Posts

לא. זה לא היה מעביר סאונד.

אתה חייב יציאת בכרטיס או להשתמש בפתרון אחר - למשל קופסאות שלוקחות DVI או VGA ובנוסף אודיו והופכות אותו ל-HDMI

לא מדויק, אחת מיציאות הDVI בכרטיס הזה מעבירות סאונד, עם מתאם הDVI- ואליו מחברים כבל .

בנוסף צריך להגדיר שכרטיס הקול של כרטיס המסך יוציא את הסאונד ולא כרטיס הקול של לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק, אחת מיציאות הDVI בכרטיס הזה מעבירות סאונד, עם מתאם הDVI- ואליו מחברים כבל .

בנוסף צריך להגדיר שכרטיס הקול של כרטיס המסך יוציא את הסאונד ולא כרטיס הקול של לוח האם.

אז מה אתה אומר כדאי לקנות מתאם וכבל hd ? יש לי נחמדים של altec lansing מאיפה אני ישמע יותר טוב? lcd רגילה או מהרמקולים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח מהרמקולים של ALTEC, תבדוק אתה.

כן, אבל לפני שאתה קונה, תנסה להגדיר שהמחשב יוציא קול דרך כרטיס המסך(עם כבל הDVI-HDMI) ותראה אם זה עובד.

אני בחדר שומע דרך הרמקולים של המחשב, שומעים משמעותית טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח מהרמקולים של ALTEC, תבדוק אתה.

כן, אבל לפני שאתה קונה, תנסה להגדיר שהמחשב יוציא קול דרך כרטיס המסך(עם כבל הDVI-HDMI) ותראה אם זה עובד.

אני בחדר שומע דרך הרמקולים של המחשב, שומעים משמעותית טוב יותר.

איך אפשר לנסות להוציא קול עם הכבל שיש לי עכשיו? דרך איזה הגדרות?

גם אמרו לי שאי אפשר לשמוע דרך dvi .

ושאמרת כן, התכוונת לכן לקנות מתאם וכבל hd רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחבר מעוניין לחבר יציאת DVI בכרטיס לכניסת בטלוויזיה שלך ורוצה לשמוע , עלייך להשתמש במתאם המקורי של ATI שמגיע עם הכרטיס או לרכוש אחד כזה. מתאם אחר לא יעבוד ואני מדבר מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לנסות להוציא קול עם הכבל שיש לי עכשיו? דרך איזה הגדרות?

גם אמרו לי שאי אפשר לשמוע דרך dvi .

ושאמרת כן, התכוונת לכן לקנות מתאם וכבל hd רגיל?

לא! לקנות מתאם לא יעזור, כמו שכתבתי לך וכמו שמאיר כתב לך, רק מתאם שבא עם הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...