נמאס לי מחיבר 56K רגיל, אני מזמין ADSL. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מחיבר 56K רגיל, אני מזמין ADSL.

אורח athlon

Recommended Posts

אורח athlon

אני לא הולך לעשות שום קומבינה של שום ספק עם שום הנחות כי אני לא רוצה שיקברו אותי לשנה שלמה עם ספק אחד וקו מהיר של בזק שאני לא אוכל לבטל. לכן, החלטתי לפעול בצורה הזאתי:

- ללכת על החבילה הכי זולה גם בבזק וגם בספק.

- להזמין קו ADSL מבזק, ולשלם את ההתקנה.

- לקנות מודם בעצמי מחנות.

- לשלם את ה99 שקל לחודש לבזק עם התחייבות לחצי שנה על אחזקת קו.

- להתחבר לאיזה ספק שאני ארצה.

השאלות שלי הם כך:

אם אני קונה מודם חיצוני וכרטיס רשת או קונה מודם ADSL פנימי האם ספק האינטרנט/בזק יעשקו ממני עוד כסף על "התקנת חייגן ומודם בבית הלקוח" או שרק יקחו ממני כסף על המרת קו?

באינטרנט גנב הם אמרים שעולה, בנסוף לעלות החיבור לחודש הראשון גם "דמי התקנת חייגן ע"י טכנאי מקצועי 299 ש"ח", האם חייבים לעבור את התהליך המפגר הזה? כי אני פשוט הולך להכין את כל הציוד בעצמי, ואני אל רוצה שום קומבינה שהחברות יוכלו לזרוק אחת על השנייה:

בזק יתנו את הקו.

אני אספק את המודם.

וספק האינטרנט ייתן לי את הגישה לאינטרנט.

אני לא רוצה קומבינה של חתימה על ספק+קניית מודם+הזמנת ADSL דרך הספק או החנות שממנה רכשתי את המודם כי מהסוג הזה הם מועדים לפורענות ונותנים פתח לקבירתי בהסכם למשך שנה ולכך שאפשר לזרוק אותי מחברה לחברה והאשמת בתקלה/חוסר ההגעה של הטכנאי. זה בסיידר, אני כבר מצפה לזה שבזק יגידו שהטכנאי בא למחרת הביתה ב9 בבוקר והוא יבוא אחרי שבועיים ב4 אחה"צ אחרי שעות של מריבות עם 199. אני עברתי את את ההתקנה של אקטיבינט כך שאני יודע לצפות להכל מבזק, כשהם באו להתקין לי קו T3 בדירה.

ועוד דבר, אם אפשר להמליץ על ספקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי השאלה שלך, התשובה היא בפירוש 'לא'.

אם אתה רוכש מודם, מחבר אותו לשקע (מתקין את הפילטר הטיפשי הזה) בעצמך, אתה לא צריך לשלם על ההתקנה.

במידה ואתה רוצה, אתה יכול להתקשר לתמיכה הטכנית של הספק והם יסבירו לך איך לקנפג את החיבור בווינדוס.

לגבי תשלום על המרת הקו, אני באמת לא יודע, תצטרך לשאול את בזק :-/

לגבי זהב, כל העסק של הADSL שלהם נראה לי מסריח, לכן אני מציע לך "לדלג" עליהם בדרכך אל עבר החיבור המהיר.

ספקים מומלצים?

יש לי נסיון רק עם בינ"ל (שום דבר מיוחד).

שמעתי שנטוויז'ן ו012 טובים, אבל זו רק עדות שמיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תקח את בינלאומי גם כאופציה טובה.

בזמן האחרון (לפחות באיזור שלי) הם רק הולכים ומשתפרים

כבר אין שום תקלות

ולמשך שבועות לא מתנתק לי (חוץ מהפסקות חשמל >:()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

תשדלו בבקשה לענות גם על השאלות האחרות ששאלתי.

לגבי ספק זה הולך להיות נזק בינ"ל/נט-ביזיון/012-נט.

אני כרגע מחובר בחיבור מודם לנט-ביזיון(NETVISION) ואין לי שום בעיות, אולי צלצתי בכל השנים האלה פעם-פעמיים לתמיכה הנפשית של הנבלות כשנפלה להם המרכזיה האיזורית והתומכים שלהם אמרו לי לבדוק הגדרות PROXY/שרת MAIL תוך כדי המעבר על "כל הגדרות המחשב שלך". בסה"כ אני מאוד מרוצה מהם, אבל הם יקרים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון

אני יודע שהתשובה די טריויאלית אבל..

תתקשר לספקים ותשאל אותם בדיוק את השאלה הזאת. ( או לחילופין תגיד שיש לך מודם ADSL ושהתנתקת פעם. או משהו כזה)

ותשאל אותם אם תחוייב ב..

אם הם יגידו שכן, אכלת אותה.

אם הם יגידו שלא, אז יש סיכוי שבאמת הם לא יגבו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

למה שהם יגבו התקנה לעזאזל?

בשביל שיבוא איזה טכנאי מפגר ויגדיר לי חייגן שאני מגדיר לבד? תחשוב על זה.

אם הייתי מקבל שקל על כל פעם שהגדרתי חייגן לעצמי או לחבר הייתי איש עשיר מאוד היום, ועוד לעשוק על זה 250 שקל??!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד כבר לא משלם על זה ש"טכנאי" בא הביתה ומגדיר לו את החיבור לרשת.

שים לב למה שכתבתי בהודעה קודמת שלי:

במידה ואתה רוצה, אתה יכול להתקשר לתמיכה הטכנית של הספק והם יסבירו לך איך לקנפג את החיבור בווינדוס.

זה ב-ח-י-נ-ם.

ההתקנה שאתה כן משלם עליה, הוא שיבוא הטכנאי של , יוציא את המודם מהקופסא שלו, יחבר אותו לקו הטלפון שלך (שעליו הוא התקין פילטר "מיוחד") ויילך לדרכו.

המרת הקו מתבצעת אצל (בדרך כלל כשעה לפני ביקור הטכנאי) ואינני יודע אם צריך לשלם על זה, כשמתקינים הכל לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

רואים שלא קראת את כל מה שכתבתי:

אני הולך לקנות מודם ADSL פנימי מלמיר, כי אני לא רוצה עסק עם חכירה/קנייה של מודם לא מאובטח מנזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שטויות במיץ עגבניות. אם קונים את המודם של סמסונג אז ההתקנה שלו יוצרת כבר חייגן וכל מה שצריך לעשות זה שינוי קטן בהגדרות ה-SECURITY והזנה של שם משתמש+סיסמה. בשביל זה לא צריכים שום טכנאי, לא של נזק ובטח לא של ספקית .

כל מה שנשאר לעשות זה לבחור ספקית לפי המחיר שמוכנים לשלם (הכל אותו דרעק...) ולהתחיל לגלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לנושא העיקרי של ההודעה...

אבל הכותרת שלך מפריעה קצת, בעיקר כשאני בעמוד הראשי וכשאני מסתכל על התגובות האחרונות אני רואה "כואב לי הכוס, נשבר לי הזין".

אולי אני קטנוני, אבל בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...