RDP לא עובד מאחורי ראוטר. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RDP לא עובד מאחורי ראוטר.

MasterDK

Recommended Posts

שלום יש לי מכונה עם WIN7 ומכונה עם WINXPSP3

ה מתחבר יופי ל WIN7 ברשת לוקלית (לפי איפי לוקלי) לעומת זאת כשאני מנסה לגשת מ WINXP ל WIN7 על ידי חיבור לאיפי החיצוני (של הספק) אני לא מקבל מעבר (שגיאה סטנדרטית של this computer cant connect to the remote computer)

הפורט 3389 מועבר מהראוטר לאיפי הלוקלי של המחשב אליו אני מנסה להתחבר. לגבי פירוול יש לי את הסטנדרטי של WIN7 אין לי מושג איך מגדירים אותו כמו שצריך.

אשמח לעזרה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלב ראשון לבידוד הבעיה תבטל את הפיירוול ותנסה שוב.

אני מבין שאתה מנסה להתחבר ככה שאתה מחוץ לרשת המקומית (נניח כשאתה מחוץ לבית למחשב בבית), הבנתי נכון?

בדיקה מקבילה (אם אין לך כוח להפעיל את ה-RDP כל פעם) היא להריץ את הפקודה הבאה משורת הפקודה (CMD):

Telnet tserv 3389

כאשר במקום tserv תכתוב את ה-IP החיצוני של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה!

שלב ראשון לבידוד הבעיה תבטל את הפיירוול ותנסה שוב.

לא עוזר, ביטלתי את הפיירוול ניסיתי גם להתחבר וגם לעשות TELNET לא עבד, עובד רק ל 192.168.... ואיפי חיצוני לא

אני מבין שאתה מנסה להתחבר ככה שאתה מחוץ לרשת המקומית (נניח כשאתה מחוץ לבית למחשב בבית), הבנתי נכון?

נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכתובת לקחתי מ whatismyip.com

לא ידוע לי על תוכנה נוספת שמותקנת.

מה שכן שפיירוול של WIN7 יש שתי אפשרויות: פירוול לרשת home/work (private) ואחד ל public network

אז ב private network כתובת connected וב public כתוב not connected

אני מרגיש שזה משפיע איכשהוא.

שוב תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Public Network זה לרשתות ציבוריות (כמו נניח בית קפה), זה פשוט מתייחס להגדרות הפיירוול כאשר אתה מחובר לרשת ציבורית כזאת.

אם כתובת ה-IP נכונה, הפורט מופנה ועדיין לא נוצרת תקשורת (גם לא ב-Telnet כשניסית) אז משהו חוסם או שאחד הנתונים לא נכון. תנסה להגדיר את ה-RDP בפיירוול:

Advanced settings > Inbound Rules

שם תחפש את ה-RDP ותסמן אותו ב-V.

יכול להיות שכתובת ה-IP הפנימית של המחשב עם ה- 7 משתנה כאשר המחשב השני מתנתק מהרשת המקומית (אני בספק, אבל שווה לבדוק)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

About:blank

ב InBound Rules ה RDP מסומן ב V ואין restrictions לכתובות מסויימות.

האייפי לא משתנה, לא הפנימי ולא החיצוני.

multicore

הממ למה?

בכל מקרה זה לא עובד גם כשאני מתחבר מ WAN אחר ל WAN שלי וכמובן שה WANים פיזית מרוחקים (מחשב ביתי ומחשב עבודה) חשבתי לבדוק את זה על מחשב ביתי למחשב ביתי. מה פיספסתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לנסות עם VNC (אני אישית משתמש לעיתים קרובות ב-UltraVNC). תפנה פורט וכו' בדיוק כמו שעשית עבור ה-RDP.

ככה לפחות נוכל לאמת או לשלול בעיה בהפניית פורט/כל חסימה אחרת (או בעיה כלשהי ב-RDP עצמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...