מחר - עולים על מדים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר - עולים על מדים

nice-1

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשנות ה -80 כאשר אני הייתי חייל היו קורעים לנו את הצורה לגמרי ... מכות ואפילו עינויים !! ( כנראה שכך היה נהוג באותה

יחידה בחיל הים ) כמה שמן ושתן לפעמים בלעתי תוך כדי שחייה :P

כיום המצב שונה לגמרי עם איזה מ"כ מטרטר חייל והוא מספר להורים כאשר חוזרים לחופש ההורים טלפונים לכל ההורים

במחלקה ושואלים על טירטורים ואם מתגלה מטרטר קבוע מגישים עליו ההורים תלונה ובאים לדבר עם המפקד שלו .. ישגעו אותו

ויאימו על המפקד שיביאו טלביזיה וחדשות יפנו אפילו לבג"צ.... כיום כולם מפחדים לטרטר ולצערי גם המשמעת ירדה מאוד

כל דבר שקורה לחייל עובר דרך הוריו ....

רק הדברים החשובים באמת ההורים לא מתערבים .. כמו חוסר באמצעי הגנה או על כך שתוקעים כמה במחסום ושמים אותם

כמו ברווזים במטווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנות ה -80 כאשר אני הייתי חייל היו קורעים לנו את הצורה לגמרי ... מכות ואפילו עינויים !! ( כנראה שכך היה נהוג באותה

כיום המצב שונה לגמרי עם איזה מ"כ מטרטר חייל והוא מספר להורים כאשר חוזרים לחופש ההורים טלפונים לכל ההורים

במחלקה ושואלים על טירטורים ואם מתגלה מטרטר קבוע מגישים עליו ההורים תלונה ובאים לדבר עם המפקד שלו .. ישגעו אותו

ויאימו על המפקד שיביאו טלביזיה וחדשות יפנו אפילו לבג"צ.... כיום כולם מפחדים לטרטר ולצערי גם המשמעת ירדה מאוד

רק הדברים החשובים באמת ההורים לא מתערבים .. כמו חוסר באמצעי הגנה או על כך שתוקעים כמה במחסום ושמים אותם

כמו ברווזים במטווח

בלי שום קשר , כדי שאנחנו ניראה את החתימה שלך, תכניס את כול השורה (הכתובת) בתוך:

%7Boption%7D

(insert image )

ותשמור

או שפשוט תעתיק את הקובץ שצירפתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ברווזים במטווח

איזה הגזמות, אחי אני חושב שקצת אגזמנו...

אבא שלי היה עשה חלק מהמסלול של השיטת (הוא נפל באמצע, בגלל פציעה), ומה שאתה כותב על עינויים ושתן סתם שטויות.

אבל את צודק בקשר שלא נכנסים בטירונים ושעושים להם את החיים קלים.

אני עשיתי טירונות 03 (שיריון) בחושניה, ושם על כול שטות שמישהו היה עושה היינו ישר במצב שתיים, חור בלו"ז שווה תיזוז.

חצי מהטירונות שלי הייתי במצב 2.

ומהמחזור שלשהתגייס אחרי הפסיקו את התיזוזים, בקושי ראו מצב שתיים, והכול בגלל שאיזה מ"כ הוריד את המחלקה שלו למצב 2 על בטון לוהט, ונהיה להם יבלות בידיים, ובמקרה אחד הטירונים ששפחו היה בנו שלכתב בידיעות אחרונות.

ואז גם התחילו הכתבות בתיקשורת על החיילים שהתמוטטו (דובדבן), וכל מיני בכינים שהתלוננו על אכזריות.

אבל ברגע שהמחזור הזה הגיע לפלוגה שלי הפזמניקים דאגו לחנך אותו.

עוד דבר שיורד לאט לאט מהצבא זה הפז"ם, פעם צעיר בפלוגות המבצעיות או בותיקות היה סובל סבל מוות עד שהוא מגיע "לנחלה".

היום כול פעור מתבכיין על שעות שינה, ושהוא שומר יותר מידי.

היה בסופ"ש בעיתון מעריב כתבה על הבסיס החדש של הצנחנים, פשוט מזננה מה שהולך שם.

חדר כביסה לכול פלוגה, מזגנים בחדרים, חדשר בידור לכול פלוגה עם יס, שלושה שיקמיות, ועוד כמה שטויות.

אין קדרים, אין כמעט עונשים יצירתיים, בקיצור בית זונות אחד גדול.

עד לפני חצי שנה הם עוד היו ישנים בהואלים בנבי מוסה, והיו רצים כלו היום מסביב לבסיס.

בסוף יצאו לנו חבורה של נקבות, ושהם יגיעו למתקדם ולותיקות הם יקבלו את הבום שלהם.

לכתבה על הבסיס של הצנחנים: http://images.maariv.co.il/cache/ART574377.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינתי במה שרתתי .... אבל גם אני לא סיימתי את כל המסלול נפגעתי בלבנון אי שם ב 88 בנקורה ...

שרתתי בחיל האויר עד סוף הקבע הייתי איש צוות אויר היה אחלה

וכמובן עוד 14 שנות מילואים :P

מה שרציתי להדגיש זה שהיום זה לא כמו בשנות ה 80 :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...