קומנדוס 3 - קשה עד כדי תסכול! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קומנדוס 3 - קשה עד כדי תסכול!

Moooshe

Recommended Posts

כל סדרת הקומנדוס היתה קשה, ואני יודע שאפשר להתמודד עם הקושי הזה ולעבור את המשימות בסוף, גם אם זה אחרי 30 נסיונות. הבעיה היא שלפעמים רוצים סיפוק מהיר ממשחק, וכל מה שהצלחתי להשיג מקומנדוס 3 זה תסכול. הכל נראה כאילו זו גרסת beta של המשחק - אין אופציות שאפשר לשנות (פרט ל- high/ low details ללא שום פירוט, ורמת הווליום), אי אפשר להפטר מההוראות על המסך גם ברגעים שצריך אינטראקציה עם מה שמאחוריהם, אין מספיק הסברים על מה המשימות, מי נגד מי ומה עושים... המשימה הראשונה זורקת את השחקן במפה ענקית שצריך להגן בה על השגריר. איזה שגריר? איפה הוא? מה העניינים?

אני הולך להמשיך לנסות, מקווה שאני אצליח להגיע לאנשהו היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על המלא או על דמו?

בכל מקרה קומנדוס אף פעם לא היה משחק קל אבל את השני עברתי וגם דספרדוס עברתי בלי

בעיה. שיחקתי בדמו ברכבת ולמרות שהסגנון של משחק קצת שונה מקודמיו בסדרה לדעתי קומנדוס 3

נשאר משחק מהנה ו קשה ככה שאני כבר מצפה בקוצר רוח לגרסה מלא.

בקשר לתפריטים ו הגדרות - זה יש גם בדמו, כנראה שהמפתחים לא עשו חסד יותר מדי עם

האפשרויות הגרפיות אבל אפילו עם כך על העגלה שלי הדמו סחב לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התקרבתי לקומנדוס 3 אבל קומנדוס 2 היה משחק ענק בגלל הקושי שלו- האתגר.

אתה לא יכול פשוט לרוץ להרוג את כולם!

צריך לחסל לאטא לאט את כולם- לנקות הכל! לנצל כל חור באבטחה(בדיקת שדה הראיה של החייל) וכל מחסה שאפשר.

מומלץ גם להשתמש באפשרות הSAVE כדי שלא תמצא את עצמך אחרי הרבה זמן נדפק חזק, אתה עוד תלמד להעריך את הSAVEים האינסופיים ;).

קומנדוס הוא Rainbow Six וכמו HITAMAN 1/2- זה משחק טקטי (למרות שזה אסטרטגיה) ואסור למהר ולהזהר עם צעד שעושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומנדווס 2 הייה מסריח , זה משחק קל שכל מה שצריך לעשות זה לרוץ ולהרוג , המשחק הכי שווה זה הייה הראשון והתוספות . ואידוס דפוקים שהם שינו את הגרפיקה כי בראשון היא הייתה הכי טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...