מה אתם אומרים על קירור למעבד (ventec)? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על קירור למעבד (ventec)?

Ran B

Recommended Posts

אוקי תראו..יש לי מעבד p4 2.6GHZ

FSB

4X133

(536MHZ)

עכשיו יש לי קירור שבא עם המעבד..המאוורר של אינטל המקורי הרגיל.. רשום על המדבקה שלו

A57855-001..בלה בלה ומלא מספרים ושטויות..

עכשיו אתמול עשיתי קטן בתור התחלה לראות איך המערכת תעבוד..

העלתי את מהירות הבאס מ 133 ל140.

ככה שזה עכשיו

4x140

(560MHZ)

--

2.8GHZ..

והרצתי תוכנית בפסקל (כי לא הבנתי איך עובדים עם הprime95 הזה..)..

הרצתי תוכנית שעושה שלושים אלף פעמים חישוב מתמטי גדול...

והרצתי את זה כמה פעמים טובות..והרגשתי שהסינק מתחמם לאט לאט..

אחרי הרבה מאמץ (אני לא בטוח ש 100% די הרבה פחות..)..

עשיתי ריסט למחשב נכנסתי לביוס ובדקתי את הטמפרטורה היא עמדה על 43~45 מעלות..

שבדרך כלל שהמחשב לא במאמץ והוא על מהירות רגילה(בלי אוברקלוק) זה 30~37 משהו כזה..

ככה שזה במאמץ זה מגיע גם בערך ל40 מעלות..וזה רק ההתחלה של האובר קלוק..אני רוצה להגיע לטיפה יותר כמובן לאט לאט עם הזמן..

אתם חושבים שכדאי לקנות את :

VANTEC AeroFlow TMD VP4-C7040 FOR P4

אפשר להגיע איתו לתוצאות טובות? יש לו דיחסת אוויר חזקה ומהירות הסל"ד שלו פי שתים משלי..

שלי זה כ 2300 סל"ד

ושלו זה כ 5600 סל"ד..

אז אם אתם יכולים ליעץ לקירור אולי יותר טוב או שזה כדאי או שכדאי להשקיע בבלוק מים שעולה טיפה יותר ולהרכיב מערכת מים..

כרגע אין לי תקציב אבל יש לי דרך להשיג כסף..והוונטק הזה אין לי בעיה לקנות אותו בזמן הקרוב..

אשמח לעצות..תודה, רן D: 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאורר טוב מאוד, ושקט!

לא איכפת לי הרעש..כאילו שלא יהיה סופר רעש אבל לא איכפת לי לדי הרבה קצת ( :)) רעש בשביל טוב שיכול להגיע לתוצאות..

אשמח לקבל עוד הצעות תגובות אולי יש מוצרים יותר טובים..אולי עדיף אחר..כל הצעה תתקבל בברכה, תודה, רן! 8) :P:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישר רואים שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.

המאורר הזה רחוק מאוד מלהיות שקט והביצועים שלו נחותים. יש לי את המאורר הזה ובימים דיי קרירים אלה המעבד יושב על 42 מעלות במנוחה אל תחשבו שהמארז שלי לא מאורר טוב כי טמפ' הלוח 29 . ממש לא ממליץ על ההיטסינק הזה.

ולפותח הת'רד לא יכול להיות שטמפ' עלתה כל כך כי עד שאתה לא משנה את המתח הטמפ' עולה ב 2 מעלות גג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שזה היה 43 במאמץ עם אובר קלוק וכ40 מעלות בלי אובר קלוק..במאמץ..

ככה שאין שינויים משמעותיים..

דרך אגב איך אני מחשב כמה מתח צריך לעלות לפני מהירות הבאס שאני מעלה..

אם העלתי מ133 ל140 והמתח עכשיו הוא משהו נראה לי.. 1.54 אני יודע שזה 1.5 בטוח אבל נראה לי שגם הארבע נמצע שם חח

אז לכמה מתח אני צריך לעלות ואיך בדיוק מחשבים את זה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעלים מתח במצב שהמעבד לא יציב. אין איזו נוסחא שלפיה אתה מחשב כמה מתח אתה צריך. כשהמעבד לא יציב מעלים את המתח ב 0.05 ובודקים אם המעבד נהיה יציב אם לא אז בודקים את הטמפ' אם גם הטמפ' בסדר אז בודקים את הזיכרון ואם יש צורך מוסיפים גם לו מתח וכד'.

בקיצור מחפשים תמיד את הגורם המגביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אצלי ה- VANTEC AEROFLOW עובד דיי טוב.

הוא שקט והוא מביא לי את אותם הביצועים שהיו לי עם ההיטסיק הקודם שלי - VOLCANO 7+ על מצב הכי מהיר (שבמצב הזה נשמע כמו מטוס סילון בערך...)

רק הערה קטנה, למרות שכתוב 5600RPM, הוא אפילו לא מתקרב לזה. אצלי הוא נותן 3600 גג. לא יודע למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אצלי ה- VANTEC AEROFLOW עובד דיי טוב.

הוא שקט והוא מביא לי את אותם הביצועים שהיו לי עם ההיטסיק הקודם שלי - VOLCANO 7+ על מצב הכי מהיר (שבמצב הזה נשמע כמו מטוס סילון בערך...)

רק הערה קטנה, למרות שכתוב 5600RPM, הוא אפילו לא מתקרב לזה. אצלי הוא נותן 3600 גג. לא יודע למה.

אהבתי את הקטע של מטוס סילון ;D

LOL

ותודה על הערה, היא חשובה!

ישנם עוד אנשים עם רעיונות ותגובות נוספות, אני אשמח, רן. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה SLK600+ SF2 זנ יצא לך 280 ש"ח אבל יציגו ביצועים מצויינים .

אתה יכול SLK600 שבא איתו כבר מאוורר דלתא 60MM ב240 שקל אבל יציגו ביצועים פחותים מהנזכר לעיל ( ;D)

SLK600 לא יתמוך בSF2, כי הוא תומך במאווררים של 60מ"מ ואילו הSF2 הוא מאוורר 80מ"מ.

אתה יכול לקנות SK7 + SF2 ואז הקירור יהיה מצויין ! (יצא בסביבות 240 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...