המלצה לכרטיס מסך|אזור750-1000|גיימינג(מעט אבל רצוי)+HTPC - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך|אזור750-1000|גיימינג(מעט אבל רצוי)+HTPC

t83

Recommended Posts

היי ,

אוקי אז המגבלות הן כאלה:

*הכרטיס החדש יחליף HD4850 של שהחיסרון היחיד שלו הוא512MB ,שעובד עד היום כמו גדול(באמת,אין לי תלונה אחת עליו)

לאחרונה רכשתי מסך טלויזיה 1920*1080P וכנראה שבגלל הזיכרון הקטן יחסית אני רואה קפיצות קטנות בזמן סרטים,

כך שהכרטיס חייב להגיע עם לפחות ג'יגה פנימי(מה שנראה כסטנדרט היום)

*הכרטיס חייב להיות באותו גודל פיזי של הקודם ,(אין מקום במארז) 9 אינץ' אם אני לא טועה.

*רצוי ATI (העדפה אישית,בלי הצדקה מיוחדת)

*בתקציב הזה אפשר לשחק על מסך הטלויזיה או שישנו צורך למתוח טיפה את התקציב?

*ראיתי את ה5770 1GB שנראה שהוא מתעלה על כרטיס המסך הנוכחי ,איך הוא במשחקים ב1080*1920?

בכלל כל המלצה\דעה אחרת\מבצעים חדשים אשמח לשמוע

תודה יומנעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בתקציב הנתון ה5770 נשמע כמו הבחירה ההגיונית ביותר עבור גיימינג במערכת בFHD. ישנו ה5890 שגם מיושן יותר, גם צורך יותר חשמל אבל חזק יותר וזול יותר ברוב המקרים, אם כי אני לא סגור על אורך הPCB שלו.

2. מה שכן, להבדיל ממשחקים, בהם נפח הזיכרון של הכרטיס ניכר בביצועים במשחקים ברזולוציה גבוהה, בעת ניגון תכנים, גם באיכות FHD, אין לכך השפעה. במילים אחרות, הקפיצות שאתה רואה בסרטים, לא קשורות בזיכרון הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה ,

הקפיצות קורות רק בזמן סרטי ברזולוציות HD מה עוד יכולות להיות הסיבות ? כל הדריברים\קודקים מעודכנים

מניח שהתכוונת ל4890 האם הספק הנוכחי שלי יחזיק כזה כרטיס עם המחשב במצבו (בחתימה) ?

VX550 זה הספק

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...