הטורקים התחילו לתקוף אתרי אינטרנט. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטורקים התחילו לתקוף אתרי אינטרנט.

idanpc

Recommended Posts

ובתמורה הם מקבלים בדיוק אותו דבר. לא הרבה יודעים אבל אתרים בגל יום עשרות אתרים אנטישמיים נפרצים ע"י ישראלים/אוהבי ונכתבים שם כל מני דברים בעד .

SQL Injection פשוט ו- MD5 אחד זה כל מה שאתה צריך... לא כזה מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה ידידי, חברים יקרים שלי מתאספים להורדת אתרים ערבים.

הערבים הנאצים לא ינצחו אותנו.

אחי שתדע שאני מסכים עם כל מה שאתה אומר. רק שההשוואה של הערבים לנאצים כבר די בנאלית ולא אפקטיבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהערבים לא עובדים לפי דעותיו של היטלר והמשטר הנאצי..

ההשוואה של הערבים לנאצים היא בפעולתם נגד היהודים.

אפילו יותר גרועים מהנאצים.

ולא חסרות מספיק הוכחות, המופתי של ירושלים נפגש עם היטלר בזמן מלחמת העולם השניה.

ערבים מוסלמים שמדברים כל הזמן על השואה האמיתית של היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה נכון כי הפיגועים בישראל שגבו את חייהם של כמה אלפי בני אדם הרבה יותר גרועים מרצח עם מאסיבי של שישה מליון.

אתה לא באמת חושב לפני שאתה מדבר, נכון? להגיד שהמצב שלנו היום גרוע יותר מהמצב בשואה זה פשוט.... אידיוטי, אין מילה אחרת. כנ"ל להגיד שהערבים גרועים מהנאצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה ידידי, חברים יקרים שלי מתאספים להורדת אתרים ערבים.

הערבים הנאצים לא ינצחו אותנו.

כמובן שהערבים לא עובדים לפי דעותיו של היטלר והמשטר הנאצי..

ההשוואה של הערבים לנאצים היא בפעולתם נגד היהודים.

אפילו יותר גרועים מהנאצים.

מזל טוב ל-JOHNS0N שמצטרף אחר כבוד לידידנו radioactive, ולא יגיב בפורום אקטואליה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירון לונדון קורא לאמנת החמאס "היטלריסטית" בשיחה עם אחמד טיבי :

http://www.youtube.com/watch?v=CI2ezTQRug4

ערך "אמנת החמאס" מוויקי :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9E%D7%A0%D7%AA_%D7%97%D7%9E%D7%90%D7%A1

"המסמך מבטא הלך רוח אנטישמי בוטה, עושה דה-הומניזציה ליהודים, ואף מציג אותם כאחראים כמעט לכל אירוע היסטורי שלילי ולכל מלחמה או מזימה שאירעה בעבר – מן המהפכה הצרפתית ומלחמות העולם ועד הקמת חבר הלאומים והאומות המאוחדות, וכן לשליטה מליאה על העולם בסגנון של הפרוטוקולים של זקני ציון, הנזכרים בה. האמנה מכנה מספר פעמים את היהודים בתואר "נאצים", ובאחת הפעמים אף מכנה אותם "סוחרי המלחמות". היא מייחסת לציונים רצון להשתלט על כל המזרח התיכון מהנילוס ועד הפרת, לצד ניסיון מתוחכם לבודד את העם הפלסטיני, ולהוציא ממעגל העימות איתם את המדינות המוסלמיות בהדרגה בצורה של הפרד ומשול (סעיף 32). השנאה ליהודים מבוטאת בין היתר בציטוט דברי החדית' על מלחמת יום הדין של המוסלמים ביהודים, שבו מצוטט שם שבמהלך מלחמה זו "יאמרו האבנים והעצים: "הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מתחבא [מאחורי], בוא והרגהו" (סעיף 7)."

אני בכלל לא טוען שזו דעתם של כל הערבים , אישית אני חושב שנכון להיום רוב הערבים לא חושבים כך ^ ( אבל ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא טוען שזו דעתם של כל הערבים , אישית אני חושב שנכון להיום רוב הערבים לא חושבים כך ^ ( אבל ..)

אבל המיעוט הרדיקלי שולט ברוב המתון.

צריכים להוריד את המשטר הרידקלי ורוב הבעיות יפתרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השפויים שם לא עושים כלום , לכן שהם יהיו רוב [למשל באירופה ]-הקיצוני [שהוא לא מועט ,הרי הדברים הללו כתובים במפורש בקוראן ] יהיה ידו על העליונה.

מדינות אירופה צריכות לעשות משהו, אבל הם בתרדמת , מתי יבוא הנסיך ויעורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...