יש לי בעיה ב Raid 0 אשמח לעזרה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה ב Raid 0 אשמח לעזרה

The Un4givN

Recommended Posts

אז ככה יש לי 2 כוננים של מהדגם ST31000528AS (מה שהמטריקס כותב)

עכשיו כשאני מדליק את המחשב אז בפוסט הוא כותב שהכל טוב ווbootable וכשאני מגיע לווינדוס אז האינטל מטריקס מקפיץ לי הודעה "אמצעי אינו נגיש: יש לשחזרו, או שחסר ." ... עכשיו לפעמים כשאני מכבה את המחשב ומוציא את החשמל לגמרי ואז מוציא ומכניס את הכבלי חשמל וSATA של ההארדיסקים אז זה פותר את הבעיה לזמן מה...

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח מדובר ב raid 0 ?

אם כך, ההודעה עצמה שגויה. בלתי אפשרי שרייד 0 יעבוד כשאחד הדיסקים לא נגיש. הוינדוס כלל לא אמור היה להתחיל לעלות במקרה כזה.

אולי תנסה להוריד ולהתקין גרסה חדשה של האפליקציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הבהרות: יש לי 2 מערכי רייד 0

אחד מהם שעליו מותקן הווינדוס עובד כמו שצריך

השני שעליו אני מדבר כרגע לא מופיע במחשב שלי ואין נגישות לתכנים שבו

לפעמים כשהוא מקפיץ לי את ההודעה אני יכול להיכנס לכונן המדובר אבל חלק מהתכנים חסרים כך שזה דיי מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת מערך raid 0 גם עבור איכסון מידע ולא רק עבור ? קודם כל, זו שטות לא נורמלית.

כמה כבר הוינדוס ניגש לאחסון, כדי שהביצועים של כונן האכסון ישנו הרבה. וכל התוספת הקטנה הזו של הביצועים, היא כאין וכאפס לעומת הסיכון הגדול יחסית, של איבוד כל מערך האחסון בנפילת דיסק אחד. ההגיון היחיד להתקין RAID 0 זה רק עבור . וגם זה, רק אם אין בעייה להתקין אותה עוד פעם במידה ואחד הדיסקים נופל.

בכל אופן, חזרה לנושא.

אתה אומר שלפעמים זה עובד, ולפעמים לא. אז זה יכול להיות כבל SATA או כבל חשמל דפוק. חיבור דפוק על הלוח. דרייבר דפוק. או בעייה באחד הדיסקים. הייתי מתחיל בהחלפת הכבלים, ואח"כ משנה דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת מערך raid 0 גם עבור איכסון מידע ולא רק עבור מערכת הפעלה ? קודם כל, זו שטות לא נורמלית.

כמה כבר הוינדוס ניגש לאחסון, כדי שהביצועים של כונן האכסון ישנו הרבה. וכל התוספת הקטנה הזו של הביצועים, היא כאין וכאפס לעומת הסיכון הגדול יחסית, של איבוד כל מערך האחסון בנפילת דיסק אחד. ההגיון היחיד להתקין RAID 0 זה רק עבור מערכת הפעלה. וגם זה, רק אם אין בעייה להתקין אותה עוד פעם במידה ואחד הדיסקים נופל.

טעות !!!

במערכות לעריכת למשל, מערך הRAID הוא בשביל המדיה, ולא בשביל מערכת ההפעלה.

מה שאני רוצה לומר: יש היגיון גם לעשות דברים אחרים.

תלוי בשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...