שאלה| איך מחזירים את הבחירה בין השפות בהפעלה הראשונית של ה-acer? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| איך מחזירים את הבחירה בין השפות בהפעלה הראשונית של ה-acer?

romeo1

Recommended Posts

בטעות נבחר השפה האנגלית למערכת ההפעלה 7.

איך אפשר להחזיר את הבחירת שפה בין האנגלית עברית ורוסית, שאבחר את עברית?

גם כשאני מפעיל את השיחזור מתוך הביוס להתקנה מחדש של המערכת זה מפרמט אבל לא נותן את הבחירה בין השפות אלא מץקין את האנגלית שוב.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטעות נבחר השפה האנגלית למערכת ההפעלה 7.

איך אפשר להחזיר את הבחירת שפה בין האנגלית עברית ורוסית, שאבחר את עברית?

גם כשאני מפעיל את השיחזור מתוך הביוס להתקנה מחדש של המערכת זה מפרמט אבל לא נותן את הבחירה בין השפות אלא מץקין את האנגלית שוב.

תודה!

אני לא סגור על זה אבל...

במחשבים של יש מין תוכנה כזאת שבאה עם המחשב שאיתה אתה צורב את הווינדוס - אחרי שצרבת תפרמט ואז יהיה לך את אפשרות הבחירה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכבה את המחשב מדליק אותו ,ולוחץ כשאתה מפעיל אותו מחדש בו זמנית על הכפתור ALT +F10.

זה ייעלה לך את התוכנת שחזור של .

משם שחזר את המחשב למצב FACTORY DEFAULT.שזה אומר למצב יצרן .

זה יקח משהו כמו חצי שעה.ובסיומו תקבל את המחשב כמו שרכשת עם בחירה דו לשונית של שפות בזמן ההפעלה הראשונית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gunrhutjbha לא מובן לי הרעיון, מאיפה אני אפרמט? מהדיסק שנצרב? כי לפי מה שאני יודע אחרי פעולה כזו מחיצת השיחזור נמחקת. ולא יראה לך שזה ייצור דיסק לפי השפה שנבחרה בהתחלה? נ"ב לא ראיתי אופציה כזו ליצירת דיסק פירמוט...

אתה מכבה את המחשב מדליק אותו ,ולוחץ כשאתה מפעיל אותו מחדש בו זמנית על הכפתור ALT +F10.

זה ייעלה לך את התוכנת שחזור של .

משם שחזר את המחשב למצב FACTORY DEFAULT.שזה אומר למצב יצרן .

זה יקח משהו כמו חצי שעה.ובסיומו תקבל את המחשב כמו שרכשת עם בחירה דו לשונית של שפות בזמן ההפעלה הראשונית .

אזהוא, שזה מה שעשיתי אבל לא קיבלתי שום בחירה לשפה במהלך התהליך זה ישר נכנס להתקנה של הוינדוס באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמתין עד שכל התהליך ייסתיים .

ואם גם אחרי זה לא קיבלת בחירת בשפה בהפעלה הראשונית ,סימן שהגירסה שלך הגיעה באנגלית .

זכור לי WinXP של ,שגם אחרי שיחזור הוא היה באנגלית .

ככה מכינים אותו מראש במפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gunrhutjbha לא מובן לי הרעיון, מאיפה אני אפרמט? מהדיסק שנצרב? כי לפי מה שאני יודע אחרי פעולה כזו מחיצת השיחזור נמחקת. ולא יראה לך שזה ייצור דיסק לפי השפה שנבחרה בהתחלה? נ"ב לא ראיתי אופציה כזו ליצירת דיסק פירמוט...

אזהוא, שזה מה שעשיתי אבל לא קיבלתי שום בחירה לשפה במהלך התהליך זה ישר נכנס להתקנה של הוינדוס באנגלית.

כרגע קיבלתי מחשב חדש של הוא עוד בטעינה ראשונית, ברגע שאני ידליק אותו אני ישר יבדוק את זה בשבילך, בנתיים אני ישאיר כמה שאלות בלי תשובה כי כרגע אני לא יודע לענות לך.

מה שאמרתי מקודם מבוסס על מחשב שבחרתי לדודה שלי ובגלל שהתקשרי לAcer והם אמרו לי איך לצרוב דיסק פרמוט.

בכל אופן הבחור השני שהגיב ככל הנראה מבין יותר ממני, בנתיים תנסה להקשיב לו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...