בעיית ביוס חמורה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ביוס חמורה

oren22

Recommended Posts

אז ככה, לי לוח אם (לא על המחשב שממנו אני כותב, מחשב אחר) של חברת מדגם GA-7N400 Pro2 שהגרסת ביוס שלו הייתה F1.

ניסיתי לשדרג את הגרסה עם קובץ מתאים שהורדתי מהאתר של החברה, ואז אחרי שאיתחלתי אותו הוא נשאר עם מסך כבוי (מצב המתנה), מחשב דולק ולא מתפקד. אין הרצה של כרטיס מסך, , כלום.

איך אפשר לעשות ריסט לביוס?

עשיתי גיבוי לביוס הישן על דיסקט, ככה שלפי מיטב הבנתי המצב שפיר.

אם מישהו יוכל לעזור לי, זה יהיה ממממממששששש טוב :))

ותודה מראש. אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע חבוב, אין לי מושג איך אפשר לפתור את זה, אבל לי קרה אותו דבר שבוע אחרי שעדכנתי את הביוס, אמנם בלוח אחר, אבל הדרך היחידה שמצאתי הייתה להחליף את הלוח, פשוט לא הייתה ברירה.

אנחנו קורבנות של עדכוני ביוס כושלים, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוחות של יש משהו שנקרא "DUAL BIOS" אשר נועד בדיוק למקרים כאלו, תשתמש בו!

עריכה:

ביררתי בשבילך, כשאתה מדליק את המחשב, תלחץ כמה פעמים על המקש "F1" כדי להכנס לתפריט של ה "DUAL BIOS".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל הלוחות שלהם יש דיואל בוט , אבל מקסימום תלך לחנות שקנית ואתה יכול רק להרוויח כי היה מקרה דומה לחבר שלי והא הלך לחנות ובגלל שלא ייצרו לוחות כמו שהיה לו אז הוא קיבל לוח יותר חדש , ובגלל שהלוח החדש לא תמך במעבד , אז שידרגו לו גם את המעבד

וכל זה היה חינם[למרות שאבא שלו היה צריך ללכת לשם ולצעוק על המוכר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להכנס לביוס אתה יכול?

או שממש ברגע שהמחשב עולה המסך נכבה בלי שראו כלום?

בעיקרון ה-dual היה אמור להכנס לפעולה ואם הוא לא נכנס לפעולה תמיד אפשר להחליף פיזית בין 2 הציפים של הביוס.

ערכיה - ללוח שלך (7n400 pro2) יש dual למזלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

רשום על אחד מהם

Gigabyte dual על מדבקה כחולה ועל השני יש מדבקה נוצצת בצבע כסף.

רק שים לב שיש מכשיר מיוחד להוציא את זה, אם תוציא את זה עם מברג או משהו הסיגנון אתה תדפוק את התושבת או את הציפ.

חפש מישהו שיש לו ציוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...