מעבר מADSL לכבלים, ההשלכות לגבי האבטחה והרשת. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר מADSL לכבלים, ההשלכות לגבי האבטחה והרשת.

1

Recommended Posts

עשיתי חיפוש בפורום ולא מצאתי תשובות לכל השאלות, ולכן אני מרכז פה את כל השאלות שלי שנוגעות למעבר לכבלים מADSL.

אני עכשיו מחובר ל ADSL 750 אצל בין לאומי. עקב סיום המבצעים שאני נמצא בהם עשיתי בירור וראיתי שמבחינת מחיר יותר משתלם

לי לעבור לכבלים ולעבור לספקית ברק 013.

עכשיו אצלי יש מודם מחובר למחשב, והמחשב שלי הוא משתף את האינטרנט בשביל המחשב השני שלי שמחובר איתו ברשת(לא אלחוטית) .

עכשיו השאלות שלי הם כאלו:

1) האם השיתוף יכול להיפגע ממעבר לכבלים, כי הרי גם המודם משתנה ושמעתי שיש אנשים שיש להם בעיות.

2) האם יהיו לי בעיות עם הZONE ALARM PRO שלי, או שאין שום בעיה להגדיר אותו.

3) שמעתי שהאיי פי נשאר קבוע, זה בטח מאוד לא בטיחותי ומאפשר להאקרים ופורצים למיניהם אפשרות לחדור לי לפרטיות.

האם זאת לא סיבה טובה מספיק כדי לשלם עוד 40 שקל ולהישאר בADSL?

אני מקווה לשמוע תשובות נכונות ואפילו עם אנשים מניסיון, כי אני לא רוצה לעבור לכבלים ואז להבין שנדפקתי.

מצטער על ריבוי השאלות, אני פשוט אוהב לדעת לפני שאני מחליט ;) תודה לכם 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אם אתה משתף בעזרת ה-ICS הפשוט של הווינדוס, לא יהיו שום בעיות. הבעיות מתחילות עם נתבים, אבל גם זה לא לכולם. רק במקרים מסויימים.

2) אם כרגע אין לך בעיות עם השיתוף ב-ADSL, לא צריכות להיות לך בעיות עם הכבלים. ההגדרות בסה"כ מאוד דומות וכמעט זהות.

3) דבר ראשון: לא בטוח שיהיה לך אייפי קבוע. תלוי אם תתחבר עם חייגן או בלי.

דבר שני: גם אם יהיה לך אייפי קבוע, אתה תמיד יכול להתקשר לספקית שלך ולבקש מהם להחליף לך אותו. אני סבור שהם יעשו את זה בלי בעייה.

דבר שלישי: דיברו כמה פעמים על העניין הזה, אז בקיצור ולעניין- אין לך מה לפחד יותר מידי מזה. אם יש לך פיירוול על המחשב, יהיה צריך האקר אמיתי בשביל לפרוץ לך אליו, גם עם אייפי קבוע, ולא סתם חברים שמנסים לנקום על משהו ומנסים לפרוץ עם התוכנות הנפוצות ברשת. ואין שום סיבה בעולם שהאקר אמיתי דווקא יינעל דווקא על המחשב שלך וינסה לפרוץ לך אליו. אתה יכול להיות רגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה :D

עכשיו רציתי לדעת אם המבצע הזה שאני מצאתי הוא הכי משתלם היום לחבילת 750.

לתבל דיגיטל אני אשלם 69 שקל, ולברק חודש מתנה ואחרי זה כל חודש 67 שקל כל חודש במשך שנה.

האם יש יותר משתלם היום?

אם כן אשמח לשמוע פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אצלי יש מודם ...

1) האם השיתוף יכול להיפגע ממעבר לכבלים, כי הרי גם המודם משתנה ושמעתי שיש אנשים שיש להם בעיות.

2) האם יהיו לי בעיות עם הZONE ALARM PRO שלי, או שאין שום בעיה להגדיר אותו.

3) שמעתי שהאיי פי נשאר קבוע, זה בטח מאוד לא בטיחותי ומאפשר להאקרים ופורצים למיניהם אפשרות לחדור לי לפרטיות.

האם זאת לא סיבה טובה מספיק כדי לשלם עוד 40 שקל ולהישאר בADSL?

1) לא

2) לא

3) (א) תלוי בחיבור

(ב) אף אחד לא יפרוץ לך עם פיירוול טוב וגם אם כן אז הוא יפול עליך במקרה באותה מידה שתקבל IP שמשתנה כל חיבור

(ג) לא סיבה מספקת.

גם אני עברתי לכבלים מה ADSL ואני מאוד מרוצה.

ממליץ לך בחום רב (לא סתם בחום - שים לב) לא להשתמש במודם .

לצומת ליבך.

עכשיו רציתי לדעת אם המבצע הזה שאני מצאתי הוא הכי משתלם היום לחבילת 750.

לתבל דיגיטל אני אשלם 69 שקל, ולברק חודש מתנה ואחרי זה כל חודש 67 שקל כל חודש במשך שנה.

האם יש יותר משתלם היום?

תסתכל! התראד הזה עוד לא עבר לעמוד השני אפילו! :kopfpatsch:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=11;action=display;threadid=49649

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...