מערכת קולנוע ביתית 5.1 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קולנוע ביתית 5.1

itsik1231995

Recommended Posts

איציק, הסאב שהבאת בהודעה השניה הוא אחד מאלו שהתכוונתי אליהם (ראה הודעתי מה-2/6), הוא ייתן לך באס הרבה יותר איכותי ממה שאתה יכול לצפות ממערכות 5.1 מובנות.

תוסיף לו זוג דיאמונד 9.1 ואתה תהיה הבעלים של מערכת לא רעה בכלל שהיא גם בסיס טוב לשידרוג.

כמו כן, כפי שראלף אמר - הרבה חנויות מחזיקות ציוד מתצוגה או יד שניה. את נגן הדיסקים שלי קניתי דרך חנות ובמחיר מאוד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או שאני הילך למכסני חשמן ולפי משיגידו לי אני כבר יקנה ? אם דגש על ווארפדלי ?

במקרה הזה ימכרו לך את המערכת שהם הכי רוצים לדחוף (מסיבה זאת או אחרת) באותו רגע נתון. אולי במקרה תקבל מערכת טובה עם תמורה נאה לכסף, אולם ככל הנראה שלא.

בפעם המאה - לפי דעתי, לחדר בגודל שלך, בתקציב שלך, מומלץ ללכת על מדפיים איכותיים (בתקציב שלך אתה מוגבל - וורפדייל דיאמונד 9.1 יהיו בסדר) ולהוסיף סאב-וופר לא גדול מדי, אבל איכותי, מיד שניה. המערכת הזאת תלווה אותך כמה שנים טובות גם אם הטעם המוזיקלי שלך יתעדן ותרצה יותר פרטים ופחות בום-בום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הסדרה הזולה של וורפדיל, ממה שהבנתי הבאסים מאוד דומיננטיים/מנופחים והרמקולים נחשבים לפחות מדויקים מה-Diamond. אני לא יודע איך הוולדוס 500 ישמעו בחדר הקטן יחסית שלך, יכול להיות שלא טוב (אבל אולי תתלהב מהבאסים המהדהדים, לא יודע).

שוב פעם, את הדעה שלי כבר שמעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...