The Grand Deception - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Grand Deception

יואב גולדהורן

Recommended Posts

שיר אדיר.

ממה שאני זוכר, אומרים שלאחר הוצאת השיר באלבום, הממשל האמריקאי יצר קשר עם קאניבוס וגרם לו להוריד את השיר. השיר הוחלף בכל מקום בו פורסם ובאלבום בשיר Channel Zero שעדין בהרבה. הנסיבות, או הדרג הספציפי שיצר קשר עם קאניבוס, ותגובת האומן לא ידועים לציבור ויש רק השערות בלי ביסוס אמין ב-100% לגבי איזו סוכנות ממשלתית יצרה עימו קשר ולמה בדיוק הוא הסכים להוריד את השיר. אנשים שכבר הספיקו לקנות את השיר העלו לאחר זמן רב את השיר ליו-טיוב. הוא נמחק וחזר וחוזר חלילה פעמים רבות בידי הנהלת יו-טיוב ללא הסברים, עד שלבסוף הבינו שאי אפשר למנוע את ההפצה שלו, פשוט כי יש יותר מדי אנשים שכבר קנו עותקים של האלבום, אז קיים עותק ביו-טיוב שהוא הקלטה של המקור שמנוגן מתוך מחשב. בשל כך, האיכות קצת ירודה. עם זאת, המסר עובר בצורה ברורה למדי והכל יחסית צלול.

המילים:

Approximately 50 years ago under the direction of President Harry

Truman

in the interest of national security a group of 12 top military

scientific

personnel were established. This group's primary objective was to

desensitize us to the truth and to suppress the material evidence that

our planet is being visited by a group of extraterrestrial biological

entities called the Grades the Grand Deception"

Verse1:

Yo, sometimes the road to the truth is - so elusive

it's confusion and reality becomes illusion.

If I showed the masses where we were at and where we were going

I'd challenge the social balance of the world as we know it.

I'm talking about the Grand Deception, of 1947

When our souls were sold to the heavens.

For technologically advanced weapons

crystal enhanced brain implants, a mind controlled method.

Mj-12 is not majestic,

and the focal point of our problem on this planet is not domestic.

You can accept it, or be stupid and be a skeptic

and fail to recognize the sequence of society's death-wish.

97of our presidents were Masons,

responsible for laundering trillion of dollars from the nation.

For the construction of underground, military installations

abductions and cattle mutilation.

Experiments on human patients

that takes place in several subterranean bases

150 stories below a basement

with knowledge of genetic information, you need to fear science not

Satan.

Which, due to manipulation of certain biological agents,

they create strains creations

Top secret, special operations,

low frequency sound on lasers, people like Carl Sagan..

That didn't believe in the Drake equation

when trying to keep us in civilization on a need to know basis.

What you need to know, that this is a game

and we're being betrayed and played in the worst way.

Verse2:

Yo, let me explain the true essence,

of the collective, and the Samaritan text hidden message.

Genesis 126..

let us make man in our image under out likeness.

First of all, who's they?

You see, if God was truly a single entity, that's not what he would

say.

We, as the 'Eloheen', gods and goddesses

posses a marvelous, remonstrants, subconscious.

Lifeforms that speak in very high pitch sounds and screech,

thorts to cottle clicks and beats.

A highly advanced form of speech

even though it seems to us, they only chattering their teeth.

They use to swim deep in the ocean beneath

till their fins transformed into limbs and they started to creep.

Then they involved into mammals with feet

and walked right from the shorelines unto the beach.

They use gravity, cause it's actually, the only force around

that can slow time and the speed of light down.

Their energy grid network

opened the gateway from earth to any point of the universe.

Living organisms in various

pure magnetic, gravitational, phenomenally areas.

Space exploration teams in the lunar regions

reported seeing jizapyramids, and tetrahedrons.

Liquid-filled shoes, is what they use

to walk across with moon, without leaving a clue.

Of where they been for the past 23 billion years

before life on this even appeared.

I hope you become aware of what I'm spitting in your ear

was intentioned to stimulate your left brain's hemisphere.

I know it sounds weird, all these muthafuckin answers

to questions to the Grand Deception

אז מה אתם חושבים? לכל שאלה בנפרד - מה התשובה שלכם? יכול להתפתח כאן דיון מאוד מעניין על מספר נושאים.

תהנו D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סערה בכוס מים...כמה כבר אפשר לדוש בכל התיאוריות קונספירציה האלה,צריך להיות ממש משועמם בשביל זה.

נכון אבל כל ROSEWELL ו-AREA51 גורמים לך לחשוב...

חוצמזה מה עם הקטע בבראשית 1:26?

WHAT THE FUCK IS THAT ALL ABOUT?

אגב בחיים לא חשבתי שמישהו יכול לקחת פסוק מהתורה ולהפוך אותו לחצי שיר ראפ. זה ראפר אגדי פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל להראות אחת שהיא קפיצת מדרגה רצינית, אני ינסה להבין יותר.

לא חסר הזויים באמריקה שמתעסקים עם כל מיני קונספירציות מטומטמות...

וכל זה יכול להיות סתם משחק\שיווק למכירת הרבה אלבומים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל להראות אחת שהיא קפיצת מדרגה רצינית, אני ינסה להבין יותר.

לא חסר הזויים באמריקה שמתעסקים עם כל מיני קונספירציות מטומטמות...

מישהו אמר The Philadelphia Experiment? חחחח

קפיצת מדרגה רצינית אחת שהייתה באיזור 51? רק אחת? עזוב, בא לי שלוש.

מטוסי החמקן

נשק (עדיין נסיוני, אבל זה כן פותח שם)

המערכת המייצבת הזאת, שכחתי את שמה, שמאפשרת למטוסים לכוונן את ה-throttles כדי להחליף בין מצבי טיסה (מטוס/מסוק ומה שבאמצע)

כאילו come on זה בסיס צבאי סודי ביותר. על מה אתה חושב שעובדים שם, מכונות קפה חדשניות?[br]פורסם בתאריך: 26.05.2010 בשעה 00:10:32

וכל זה יכול להיות סתם משחק\שיווק למכירת הרבה אלבומים שלו.

תסכים איתי שזה פשוט שיר ראפ אדיר מהבחינה שהוא לוקח נושא שא' אף אחד לא נגע בו בראפ, וב' שהוא מצליח ליצור חרוזים מדברים שעל הנייר נראים הכי לא מתאימים שיש (וכן, יש במה שהוא אומר הגיון, אבל חלק מהמשפטים מורכבים תחת - זה חלק מהגאונות שבו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפיצת מדרגה רצינית אחת שהייתה באיזור 51? רק אחת? עזוב, בא לי שלוש.

מטוסי החמקן

נשק (עדיין נסיוני, אבל זה כן פותח שם)

המערכת המייצבת הזאת, שכחתי את שמה, שמאפשרת למטוסים לכוונן את ה-throttles כדי להחליף בין מצבי טיסה (מטוס/מסוק ומה שבאמצע)

מטוסי חמקן רק מתגברים על הזיהוי במכם אפשר לחשוב בעזרת ציפויים מסוימים ושיטה חדשה שמפזרת את הגלים... (לא קפיצת מדרגה רציני בטכנולוגיה, מלחמה מלכדת את טובי המוחות, גם מלחמה קרה)

כמו שאמרת זה נסיוני ...

אה באמת וואלה גם ב N97 שלי יש סנסורים כאלה במשחק מבוך הזה:

פשוט חייזרית חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nrg.co.il/online/55/ART2/105/128.html

קרא את זה. מעבר לניפוח רגיל של התשקורת תתמקד בניסויים שנערכים שם. לכל מדינה יש איזור שהיא מנסה בו טכנולוגיות טיס חדשניות ומיוחדות,איזור שאם לא היה מפורסם כל כך בגלל כל וייב הצלחות מעופפות היה מושתק גם היום. לישראל יש גם אחד כזה,ולכל מדינה אחרת. מפה ועד חוצנים זה מגוחך. רק לחשוב שאם היה כלי חייזרי ביד של ארה"ב מ-1947 לטענתך וכל מה שהם הספיקו להוציא ממנו זה כלום בפיתה (למה להם להסתיר יכולות הנעה של כלי טיס כשהפוטנציאל הכלכלי של זה הוא עצום). כלומר ב70 שנה לפי מה שאמרת הצליחו להמציא שם טכנולוגיית חנקן (שד"א המדענים הגרמנים עבדו עליה כבר בימי הרייך השלישי,שזה סותר לחלוטין את טענתך). שכרגע ממש לא עובד,והמערכת הינעים של הHARRIER? תסתכל על זה ותגיד לי אם אתה מאמין למה שכתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא אמרתי שיש חייזרים ושהם ביקרו. רק רציתי לחלוק את השיר (הממש טוב) הזה ולראות מה דעתכם.

אגב תתפלא לייזר וחמקן כן היו קפיצת מדרגה משמעותית. אל תדאג - על הפרוייקטים הסודיים באמת, אתה לא תשמע בעשור הנוכחי. תאמין לי שלרוב המדינות המערביות המפותחות (ישראל בתוכן) יש בסיסים צבאיים סודיים עם כלים מתקדמים בהרבה שנים ממה שאתה מכיר. יש הבדל גדול מאוד בין סודית לתטכנולוגיה תעשייתית (כלומר כזאת שמיוצרת בכמויות מסחריות, כמו טנקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא אמרתי שיש חייזרים ושהם ביקרו. רק רציתי לחלוק את השיר (הממש טוב) הזה ולראות מה דעתכם.

אגב תתפלא לייזר וחמקן כן היו קפיצת מדרגה משמעותית. אל תדאג - על הפרוייקטים הסודיים באמת, אתה לא תשמע בעשור הנוכחי. תאמין לי שלרוב המדינות המערביות המפותחות (ישראל בתוכן) יש בסיסים צבאיים סודיים עם כלים מתקדמים בהרבה שנים ממה שאתה מכיר. יש הבדל גדול מאוד בין סודית לתטכנולוגיה תעשייתית (כלומר כזאת שמיוצרת בכמויות מסחריות, כמו טנקים).

וואו. טוב שאתה מגלה לי...בן כמה אתה תזכיר לי? כי אתה לא מעל 18 לפי השטויות שאתה זורק. אסיים בכך שאגיד בקצרה שאני יודע על מה אני מדבר ורמזתי על כך עבות בתשובה שלי מקודם. אין לי שום כוונה להוסיף אז או שתקבל או שתישאר צר אופקים. בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהלייזר(נאטילוס, וHPTL) לא פותח שמה(והוא גם לא היה פרוייקט סודי), וגם לא רוב מטוסי החמקן, לskunk works ולshadow works של לוקהיד ובואינג יש אזורי ניסוי משהלם...

מה גם שתמונות לוויין עדכניות של הבסיס(וכן האמריקאים לא מצנזרים אותן) מראות הרבה פחות בניינים ופעילות מאשר התמונות הקלאסיות שפורסמו בסוף שנות ה-80(שצולמו כנראה באמצע שנות ה-60).

הדרך הפשוטה ביותר לטרפד את רוב תאוריית הקונספירציה, במיוחד את הגדולות היא שההיקף שלהן לא מאפשר להן להתקיים בסוד, הגרעין הישראלי הוא לא סודי יותר מהזנות של פאריס הילטון, זה שאף אחד לא מודה בזה יותר מידי זה סיפור אחר.

גופות של חייזרים, חלליות, סטארגייטים למינהם זה נשמע מגניב אבל לא פרקטי במיוחד כמות האנשים שמעורבת בפרוייקט מהסוג הזה במשך השנים היא עצומה ולא מדובר רק על המדענים והחיילים ששומרים עליהם, בסופו של דבר מדובר על המנקים, הטבחים, המזכירות, שלא נדבר על זה שכל פרוייקט סודי בערך נחשף בצורה מאוד פשוטה ע"י וועדות הבקרה של הסנאט, אשר להן אין כל סווג גם כאשר מדובר על הפרוייקטים הסודיים ביותר, והן פתוחות לציבור הרחב.

הוועדות האלה הן אלא שמתקצבות את כל הפרוייקטים, ומאשרות את כל העניין, מעבר לזה שהן מאשרות כל חומר מודיעיני שנאסף ע"י ארצות הברית ומיועד לשימוש או פרסום.

בסופו של דבר וענונו לא היה מדען גרעין בכיר, איש מודיעין בעל וותק רב, או פוליטיקאי חשוב, הוא סה"כ היה איזה טכנאי זוטר, וככל הנראה דיי כלומניק שנחשף לפרטים מסויימים במה שהולך שם בקריה למחקר גרעיני\מפעל הטקסטיל אי שם בדרום, ולמרות שלא היה לו שום מידע קונקרטי, או הוכחות חד משמעיות, כמות הפרטים הקטנה שהוא כן הצליח לחסוף הספיקה בשביל לספק מספיק מידע בשביל לחשוף את כל הסיפור מבלי באמת לספר שום דבר.

אז עם כל הכבוד אם לנו יש וענונו 1, בהתחשב שישראל היא המדינה הכי פחות ביורוקרטית, ואו דמוקרטית במיוחד בכל העניין של בקרה על קהילת המודיעין, ועל הקהילה הצבאית שלה, לכל מדינה מערבית אמיתית יהיו הרבה הרבה יותר חורים בגבינה השוויצרית שלהם, וכמו כל גבינה אחרי מספיק זמן היא תסריח ברמה מספיק גבוהה בשביל שכל העולם ואחותו יוכלו להריח..

הביורוקרטיה היא האוייב הגדול ביותר של כל סוד, אי אפשר לתקוע נוד היום מבלי לקבל על זה 10000 אישורים היום, וכל אישור חושף עשרות, מאות ולפעמים אלפי אנשים לבקשה. כן מדובר "בשמות קוד" אבל יש גם תיאור הפרוייקט, אז זה שלא קראו לפיתוח של ה-B2 Spirit, הפיתוח של מפציץ חדש המסוגל להגיע לרוסיה בלי להתגלות ע"י מערכות הבקרה האווירית של האוייב ולהפציץ את הקרמלין עם פצצות אנטיקומוניסטיות ובמקום זה קראו לו "Project XXX: The Development of a next gen long range tactical bomber" לא אומר שזה היה "סוד".

כן לא ידעו מה המטוס, ומה בדיוק היכולות שלו, אבל ידעו שיש מטוס כזה בפיתוח, בדיוק כמו שלאף אחד אין מושג איזה טילים לטווח ארוך יש לישראל, אבל ניסוי בטיל בליסטי רב שלבי פומבי עשינו ב-2007, את כלי השיגור שביט יש לנו, ככה שגם כשאר לא יודעים הכל, יודעים מספיק(לפחות בדרגים הרלוונטיים) על היכולות של לפגוע במטרה בעזרת טילים לטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...