עזרה|שידרוג זיכרון מ2GB 800MHZ ל2GBX2 של 1066 משהו מקצועי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|שידרוג זיכרון מ2GB 800MHZ ל2GBX2 של 1066 משהו מקצועי

yossik17

Recommended Posts

שלום,

יש לי לוח אם מדגם GIGABYTE G31M-ES2L REV 1

מעבד INTEL E6300 2.8GHZ@3.5GHZ

תדר שעון מעבד: 334X10.5

זיכרון נוכחי: KINGSTONE 2 GB 800MHZ

כרטיס מסך: RADEON HD4650(SHAPPIRE

CORE CLOCK 600MHZ@620MHZ

MEM CLOCK 400MHZ@420 MHZ

המערכת עכשיו יציבה מאוד אבל ברצוני לשדרג את הזיכרון ל4 ג'יגה.

עכשיו יש 2 אפשרויות: או לקנות עוד סטיק זהה של KINGSTON.

או לקנות זוג סטיקים מקצועיים במהירות 1066 השאלה איזה זיכרונות יתאימו לי פיקס, ובזה אני צריך את העזרה שלכם.

רשימת זיכרונות מוסמכים מעודכנת של הלוח אם שלי:

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/MemorySupport/motherboard_memory_ga-g31m-es2l.pdf

יש את הכרטיסים הנ"ל:

2x2GB PI Black Edition Dual Chann השאלה איך הם יעבדו..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מוצרים טובים יותר ויש מוצרים טובים פחות, אין דבר כזה "זיכרון מקצועי".

רוב הזיכרונות יתאימו ללוח שלך, DDR2 הרבה יותר גמישים מ- שהיו בודקים עשר פעמים לפני רכישת .

ה-QVL אינו אומר אילו זיכרונות אתה יכול לקנות אלא רק אילו זיכרונות נבדקו ונמצאו מתאימים. ישנם עוד הרבה זיכרונות שלא נבדקו אך יעבדו כמו שצריך בדיוק כמו הזיכרונות ברשימה. מסקנה: תתעלם מהרשימה.

מה שאתה צריך לבדוק זה בחוברת של הלוח- אם ישנן דרישות כאלו ואחרות לגבי הזיכרונות. לפעמים שילובים מסוימים אינם מומלצים ויגררו בעיות. בלוח שלך גם ככה רק שני חריצים לכן לא צריכות להיות הרבה מגבלות, אבל בכל זאת הייתי מעיף מבט לפני רכישה.

לגבי האם לקנות מודול 2GB 800Mhz או שני מודולים של 2GB 1066Mhz - זה תלוי בדרישות שלך. אם הזיכרונות הנוכחיים מגבילים אותך באוברקלוק אז יש לקנות זיכרונות מהירים יותר, במקרה הזה הייתי ממליץ למכור את המודול הקיים ולקנות 2X2GB 1066Mhz. אך איני מאמין שזה המקרה, ולפיכך אני מציע שתוסיף עוד מודול 2GB באותה מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה,

שנית אני לא חולה OC אבל אני רוצה להגיע מ3.5 ל3.8 או אפילו 4.0 והמערכת שלי מסוגלת לזה מבחינת .

זה לא פורום לOC אבל עם הסטיק הנוכחי אני לא מצליח להגיע ל3.6 אפילו..

כנראה אני יקנה את הסט ככה שיהיה לי על הטופ שאפשר בלוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תנסה לא תדע.

תריץ את הזיכרונות בפחות מ-800Mhz ותבדוק לאן אתה יכול להגיע עם המעבד.

נניח שהגעת ל-4Ghz עם באס של כ-400 אז תוכל לשים מחלק 2.0 והזיכרונות ירוצו בתדר ברירת המחדל שלהם (800Mhz). לכן הזיכרונות עדיין לא אמורים להגביל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בגלל זה הזיכרונות לא עובדים במהירות המקסימלית שלהם עכשיו..

אני עדיין לא ממש מבין איך הולך כל התהליך של השילוב בין התיזמון של הכרטיס מסך לבין הRAM ולבין המעבד.

בקיצור אני יקנה פשוט סטיק נוסף זהה. תודה אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...