משחקים שבהם Ati פחות טוב מגיפורס וההפך - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים שבהם Ati פחות טוב מגיפורס וההפך

Dready

Recommended Posts

יש לי ati 9800pro 256 והשגתי הילו, משחק ממש כיפי אבל משהו פאקינג לא בסדר ה-fps זז על 30-50 פריימים אפילו מגיע ל15

מה שלא אמור להיות, הלכתי לחבר התקנתי אצלו (שלו יש 9700pro ) ואללה אותו הדבר . טיפה פחות טוב

הלכתי לעוד חבר שלו יש gforce4 mx440 התקנתי, והנה המשחק זז משהו בן זונה 60 פריימים דבוק (אולי יורד ל-40 ) אבל לא רציני

כן כן.... אני יודע שהמשחק היה של אקסבוקס (gforce) אבל זה הומר למחשב.... לאומת זאת גנרלס טס על 60-100 פריימים על המחשב שלי, ובגי פורס הוא זז חרא, יש לכם עוד דוגמאות למשחקים שפועלים באחד טוב ובשני לא משהו... ומה אפשר לעשות כנגד זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוליי חבר שלך לא מפעיל פילטרים והרזולוציה אצלו נמוכה יותר?

ועוד משהו שמאוד מוזר לי, קנית R9800pro 256 mb ובכל זאת היית צריך "להשיג" את המשחק? אויי באמת......

חחחחחח..... השגתי את הכרטיס במחיר טוב, וגם לא כל משחק קונים ;] , הוא השתמש על אכויות גבוהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוליי חבר שלך לא מפעיל פילטרים והרזולוציה אצלו נמוכה יותר?

ועוד משהו שמאוד מוזר לי, קנית R9800pro 256 mb ובכל זאת היית צריך "להשיג" את המשחק? אויי באמת......

יודע מה? כשאפשר יהיה "להשיג" כמו באותה הדרך שאפשר להשיג משחקים, let me know ok? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה תשתמש בכפתור העריכה כשאתה נזכר במשהו, הקפצה אסורה ע"פ חוקי הפורום.

המשחק הזה ממש מוזר, יש לי GF4 TI4200 וגם אצלי הוא עובד על 30-15 פריימים

באמת?, אם כך אני יפסיק לשחק בו, זה לא כיף לשחק ככה ניראה לי שמיקרוסופט שילמו להם כדי שזה יפעל חרא המחשב וכך אנשים שירצו לשחק את המשחק בכיף יהיו צריכים לקנות , באמת חבל

בכל אופן זה מוזר שחבר שלי מריץ את זה מהר, צריך לבדוק את זה לעומק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה עובד אצלך לא כל- כך טוב אבל אצל ג'יפה 4 MX זה עובד טוב יותר בגלל שאתה רואה את כל האפקטים עם הכרטיס מסך שלך, אבל הג'יפה לא מציג את כולם אז הוא יכול להציג קצב פריימים גדול בהרבה?

היה לי את המשחק, לא יכולתי לשחק בקצב פריימים כל- כך נמוך אז אני מחכה שיצא משהו שיסדר אותו ואז אני אתקין מחדש- אז כל מי שהתקין את הפאטץ', הבעיה של הקצב פריימים הנמוך סודרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי קצת אבל עדיין לא באופן משמעותי. באתר של האלו פירסמו FAQ לשיפור ביצועים שלו אבל זה כולל הפעלתו בגראפיקה חלשה יותר

מדהים איך משחק יכול להראות כל כך רע וגם לפעול כל כך רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

flesh2, איזה בולשיט!

לאומת gf4mx רדאון 9800 לא צריך להוריד פרטים כדי שמשחק כמו האלו(מבחינה תאורתית) יעבוד עליו טוב!

כל המטרה של הכרטיסים של הHigh End היא להפעיל משחקים על מקסימום פרטים- אם נוריד את רמת הפירוט, מה זה יהיה שווה?

חוץ מזה הבעיה היא לפי מה שהבנתי בין ATI למשחק- לפי מה שהבנתי הפאץ' פותר אותו, בכל מקרה המשחק לא יהרס אז המחשב שלך לא יתפוצץ אם תנסה.

דרק, מה אתה רוצה? משחק של , כמו מערכות ההפעלה שלהם: מורידים מביכולת של המערכת בין 20%-80%, תלוי באיזה משחק\תוכנה\מערכת הפעלה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

flesh2, איזה בולשיט!

לאומת gf4mx רדאון 9800 לא צריך להוריד פרטים כדי שמשחק כמו האלו(מבחינה תאורתית) יעבוד עליו טוב!

כל המטרה של הכרטיסים של הHigh End היא להפעיל משחקים על מקסימום פרטים- אם נוריד את רמת הפירוט, מה זה יהיה שווה?

חוץ מזה הבעיה היא לפי מה שהבנתי בין ATI למשחק- לפי מה שהבנתי הפאץ' פותר אותו, בכל מקרה המשחק לא יהרס אז המחשב שלך לא יתפוצץ אם תנסה.

תגיד לי, לקרוא אתה יודע? נכשלת בהנת הנקרא? אני שאלתי, לא אמרתי!

לפני שאתה מתפוצץ תבדוק אולי אתה מפספס משהו, במקום לגרום לעצמך להראות כמו אידיוט.

ומה שאמרתי יכול להיות הגיוני, אתה לא חושב? יש הרבה דברים שג'יפה 4 לא יכול להציג אז קצב הפריימים עולה כתוצאה מכך, אבל איכות התמונה יורדת פלאים.

זאת לא פעם ראשונה שישר קופצים על משהו שאמרתי ובסוף מסתבר שלא קראו את מה שאמרתי טוב, זה חבל שיש חלק בפורום הזה שישר קופצים לפני שהם קוראים עד הסוף ורואים שאולי הם טעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...