מה זה הכרטיס הזה NVIDIA Quadro FX 3000 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה הכרטיס הזה NVIDIA Quadro FX 3000 ?

lamborghini

Recommended Posts

אמממ...זה כרטיס מקצועי שמיועד לעריכת גרפיקה . כמובן שהוא קורע את ה-FX 5900 ULTRA (וגם את ה-9800PRO) .

ויש גם לציין שהמבחנים שנעשו שם הם עם תוכנות גקפיקה ולא בנצ'מרקים כמו או משחקים למיניהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי שלכרטיס הזה יש זיכרון של 256mb -II זה נכון?

אז זהו, שלא.

הכרטיס הזה הוא לחברה גדולה שיכולה להזמין לעצמה איזה 10,000 כרטיסים כאלה ולעבוד על גראפיקה כבדה מאוד, כזאת כמו שיש בסרטים.

הכרטיס בהחלט לא מיועד לאנשים יחידים, אלה אם הם יצאו מדעתם ::);

כי מי שרוצה לעבוד על משהו גדול לבד, יספיק לו כרטיס מסך כמו GF5900NU\U, יותר מזה הוא לא צריך וגם לא יכול לנצל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

What you just said couldn't be further from the truth, there are a lot of private people who work in graphic designing and require cards like that and can certainly afford them.

And for people who design 3D stuff GF-FX is certainly not enough.

I just wonder how much one person can do by him self that will need massive render.

Let's say some one want to take street of the rich neighbour in Germany and make 3D model that will be 1to1 like the real- Example of some thing needed massive render and big textures; So how much time it take for him to finish the model it?

Long time for sure.

The point is I don't think some one will do any big projects alone.

But it's my opinion- as I said I don't see anyone doing big projects all alone....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם סלים

דווקא למחיר כזה הייתי מצפה שהכרטיס ייראה טיפה יותר מושקע

אבל בכל זאת , איך הביצועים שלו במשחקים?

ראיתי שאנבידיה מכינים שונים מהרגילים , אז אולי הוא בכלל לא עובד למשחקים ,לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא דווקא השקעה כזאת ענקית. לאדם שעובד בזה וצריך את זה זה יכול להיות קצת זניח לאורך הזמן אם מתחשבים בשכר דירה, מחשב, ושאר הציוד לבית שהוא צריך. זה לא רק רינדרור של עבודה מוגמרת אלא גם רינדור תוך כדי עבודה שהוא מהיר יותר.

באותה מידה יכולים לשאול אותכם למה לקנות רדאון 9800פרו ולא GF4 MX הרי המשחק אותו דבר וגם ההנאה ממנו, ההבדל רק בתצוגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני בכלל צריך כרטיס מסך 3D אם אני משחק בפאק-מן?

יכול להיות שאתה צודק, אבל אני לא רואה מישהו עובד במהירות רבה עם מודלים תלת מימדיים מסובכים- אבל שיהיה.

יהיה לו אותה איכות רק הבדל במהירות- וכמו שאתה יודע בעריכה 3D מה שחשוב זה האיכות ולא המהירות.

PingLOst, לא יודע מה הביצועים שלו במשחקים, אבל אני משאר שלא טובים; כי כל סדרת מתמקדת על איכות יותר מאשר על מהירות. המראה שלו לא משנה לאלה עובדים בעריכה, לאנשים רצינים לא ממש אכפת להם איך הוא ניראה אלה אלה רק הביצועים של הכרטיס.

אגב, הכרטיס הזה הוא בעצם GF5900U שעבר כמה שינויים בחומרה(כמו למשל 2 יציאות DVI) ובעיקר עבר אופטימציה לתוכנות 3D ושינוי עיקרי בדריברים.

שמעתי שיש דרך להפוך GF5900U\NU איכששהוא לQuadroFX ולקבל כימעט אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...