מחפש מצלמה לבחורה - קטנה פשוטה ועד 700-800 שקל. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה לבחורה - קטנה פשוטה ועד 700-800 שקל.

Kenny

Recommended Posts

היי אנשים.. היא לוקחת את המצלמה להודו לתקופה ארוכה, לכן אני לא בטוח אם חשוב יותר סוללות AA או נטענת.

המצלמה צריכה להיות יחסית פשוטה.. זאת אומרת שבמצב אוטומטי היא תצלם טוב.. אני לא מאמין שידידה שלי תדע או יהיה לה סבלנות להתעסק

עם שאר מצבי המצלמה.

רצוי גם כרטיס גדול..

תודה ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, זה שהיא ( המצלמה ) הטובה בתחומה !

טווח רחב מידי " התחום ", אבל גם הביצועים

והתכונות של המצלמה הם לא יוצאים מגדר הרגיל,

בייחוד לא מול הפאנאסוניק שהבאתי למעלה,

שגם היא לא מי יודע מה מושלמת, אבל התקציב....

:xyxthumbs:

אההה... עכשיו הבנתי מהתגובה שלך שאתה לא מכיר את המצלמה שהצעתי (וגם מצטט אותי "עקום").

תתחיל בלבחון את המפרט שלה, אח"כ נספר לך שאין מה להשוות בין השתיים, הפוג'י טובה בכל דבר מהפאנסוניק... הייתי מבין אותך אם היית ממליץ על פאנסוניק DMC-ZR1 שנותנת לה פייט טוב ואפילו עולה עליה במספר תכונות אבל היא מחוץ לתקציב. או לחילופין הקנון SX120 IS שקצת מגושמת וגדולה (אך גם נותנת פייט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על איזה ביקורות אתה מדבר, דווקא ביקורות שאני קראתי נתנו לה ציון גבוה. לגבי האובייקטיביות, אין לי שום דבר לפוג'י, אני התנסתי עם המצלמה מספר שבועות, אהבתי את התוצאות. אני בד"כ מצלם בניקון D300.

לא קבעתי שהיא "המצלמה הטובה בתחומה", ציינתי שהיא אחת המצלמות הטובות בקטגוריה (קטגוריה: קומפקטית, בתקציב מסוים), והתמורה הטובה לעלותה.

ברור שלא מסתכלים רק על המפרט, שלחתי אותך לעשות היכרות עם המפרט (בגלל זה ה"תתחיל..."), אך גם בחדות ואיכות התמונות, מהירות עבודה ועוד הרבה דברים מעבר למפרט הפוג'י לוקחת בהליכה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...