אני באמת לא מבין מי יקנה כאלו מצלמות ? (sony nex 3\5 ) - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני באמת לא מבין מי יקנה כאלו מצלמות ? (sony nex 3\5 )

alexbmw

Recommended Posts

סוני שיחררה לא מזמן שתיי מצלמות חדשות ,sony nex 5 וnex 3

http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&productId=8198552921666192716

ואני באמת לא מצליח להבין ,מי יקנה אותן ,לאיזה פלח שוק הן שייכות ? כן הן באות עם מספר תכונות נחמדות ,שאפילו אני הייתי רוצה ,אבל אני דיי בטוח שבהשווה לכל dslr בינונית הן נופלות ,אז למה ומי יקנה אותן ,אתם הייתם קונים אותן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהם כיוונו ל "DSLR כיס".

בוא נודה, DSLR זה די מסורבל, ולא תמיד נוח לקחת.

יום אחד הטכנולוגיה תהיה מספיק טובה ולכולם יהיה SLR בלי מראה. היום הזה עוד לא כאן.

אולי עם עדשת דונאט צמצם פתוח יש בזה מן ההיגיון (מסיבות ? פסטיבלים ?). כל עדשה אחרת נראית לי סופר מטופשת על הדבר הזה.

לא הייתי קונה.

אני בטוח שמישהו יקנה... פרופיל הקונה: אחד עם הרבה כסף שלא יטרח לבדוק אם זה נוח / שכבר מחזיק מערכת ומשעמם לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בסטאפ כזה שהוא לא מרגיש מאוזן בעליל ביד... גם לפנסוניק היה דגם דומה.

התחושה מוזרה מאוד. קיט קטן יהיה גבולי, כל דבר אחר יהיה לא שמיש לטעמי.

בהחלט צריך למשש כזה דבר לפני שמחליטים על קניה כזו. לטעמי היא זוועה ארגונומית.

אני בטוח שיש אנשים שיחלקו עלי...

היו כאלה שנשבעו שזה http://forums.klipsch.com/idealbb/files/frontview-001.jpg נוח בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בסטאפ כזה שהוא לא מרגיש מאוזן בעליל ביד... גם לפנסוניק היה דגם דומה.

התחושה מוזרה מאוד. קיט קטן יהיה גבולי, כל דבר אחר יהיה לא שמיש לטעמי.

בהחלט צריך למשש כזה דבר לפני שמחליטים על קניה כזו. לטעמי היא זוועה ארגונומית.

אני בטוח שיש אנשים שיחלקו עלי...

היו כאלה שנשבעו שזה http://forums.klipsch.com/idealbb/files/frontview-001.jpg נוח בטירוף.

אני אישית פעם שיחקתי קצת עם הPen ep2 ,והיא הייתה דווקא דיי נחמדה (שוב אולי רק ליד שלי ) .

חח והמצלמה שהראתה פה מתחת ,אני זוכר ששהייתי באוטומוטור היה איזה בחור שצילם איתה (הוא ניראה מצחיק ,כי הוא באה רציני כזה והוכול ,אבל יחסית לכול הצלמים עם ה1d הוא נראה מצחיק ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא רוצה להסתובב עם DSLR בכל מקום אבל גם לא רוצה להתפשר על איכות של PS, זה תופס בגדול בקרב צלמים.

לקחת מצלמת 3/4 עם עדשת פנקייק ואולי עוד איזה טלה לטיול בחו"ל זה פיתרון מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא רוצה להסתובב עם DSLR בכל מקום אבל גם לא רוצה להתפשר על איכות של PS, זה תופס בגדול בקרב צלמים.

לקחת מצלמת 3/4 עם עדשת פנקייק ואולי עוד איזה טלה לטיול בחו"ל זה פיתרון מצוין

אוקי ,אבל השאלה היא הם מישהו יכול לקחת כזו ולהוציא איתה שהם קצת מעבר לרמה של Ps טובה ,כאילו האם אפשר להוציא שאפשר ליצור מהן מדיה איכותית ,או שזו עדיין איכות ברמת הפרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתכוון במדיה איכותית או "רמת פרט" אבל אפשר האיכות של המצלמות האלו גבוהה פי כמה וכמה ממצלמות רגילות, והן גם מאפשרות דברים כמו החלפת עדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קהל היעד היחידי שאני מעלה בדעתי למצלמה שכזו היא ילדות בנות 14 ממשפחות עשירות שיתלהבו מהעיצוב של המצלמה ומהגודל של העדשה וירצו אותה ,אף צלם רציני אפילו לא חובבן (שמבין עניין ) לא ירצה כזו .

אבל האמת ,מי שמצלם כבר עם ,ויש לו סט עדשות ,זו יכולה להיות מצלמת גיבוי חמודה ביותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש צדק בדבריך ,אני באמת הייתי רוצה בפורמט הזה אבל עם חיבור לעדשות ef ו efs (או בקיצר canon כזו ) וחיישן קרופ טוב (כי אתה לא באמת יכול full frame בגודל כזה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שיש צדק בדבריך ' date='אני באמת הייתי רוצה בפורמט הזה אבל עם חיבור לעדשות ef ו efs (או בקיצר canon כזו ) וחיישן קרופ טוב (כי אתה לא באמת יכול full frame בגודל כזה )

[/quote']

למה ? איך זה יהיה פחות זוועה מזו ?

הארגונומיקה נוראית, המערכת פוקוס זוועתית, שום באלאנס עם עדשה שהיא לא פנקייק, אין עינית, אין ועל חיצוני אין מה לדבר, ונכנס לכיס זה לא.

כל זה נגזר רק מהגודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הארגונומיקה נוראית' date=' המערכת פוקוס זוועתית, שום באלאנס עם עדשה שהיא לא פנקייק, אין עינית, אין ועל חיצוני אין מה לדבר, ונכנס לכיס זה לא.

כל זה נגזר רק מהגודל.

[/quote']

חבל שהיצרנים לא מנסים להעתיק את אחת המצלמות המושלמות ביותר מבחינה ארגונומית - סדרה M של לייקה. אמנם לא נכנסת לכיס, אבל מספיק קטנה בשביל לא למשוך תשומת לב וליפול גם לתוך תיק צד או ארנק גדול (במקרה של אשה). יש את הכפתורים החשובים לצילום בגישה מיידית ונוחה וגוף בסדר גודל של ה-M מתאים לעדשות עד 400 גרם לערך, מה שנותן משחק לא רע כאשר מדובר בעדשות קרופ שהאלמנט האחורי שלהן קרוב לחיישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...