כרטיס קול להשמעת מוזיקה וגיימינג 7.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול להשמעת מוזיקה וגיימינג 7.1

r1plet

Recommended Posts

שלום,

חבר שלי מחפש כרטיס קול איכותי לאיכות סאונד מירבית (אין צורך בהקלטת סאונד או כל דבר אחר) בהשמעת וגיימינג במערכת סראונד של 7.1

חובה מKSP ובתקציב עד 500 ש"ח.

תודה רבה לעוזרים! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת הסראונד שיש לו במחשב היא 7.1, הצרכים הם גיימינג והשמעת .

מה זה משנה בכלל? אמרתי 7.1, סימן שיש 7.1.

כאמור מדובר בהשמעה וגיימינג ולא יותר מזה (לא מדובר במוזיקאי מקצועי או שום דבר בסגנון), בסה"כ שתהייה איכות סאנוד מירבית ב7.1 בתקציב של עד 500ש"ח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם את ה D1 של ו XFI TITANIUM של קריאטיב ...

אם זה לגיימינג הייתי הולך על קריאטיב .. אם זה יותר למוזיקה הייתי הולך על הASUS

השאלה היא במה החבר שלך יותר משתמש במוזיקה או במשחקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס שניהם באופן די שווה, אך אני מאמין שחווית הSURROUND חשובה יותר בגיימינג.

בכל אופן, אני רואה שגם כרטיסים זולים כמו הAUDIGY SE 7.1 וגם היקרים כמו הTITANIUM תומכים ב7.1, האם באמת יש הבדל משמעותי בין הזולים ליקרים כשלא מדובר בשימוש בכרטיס להקלטה ושלל ההתעסקות עם וסאונד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום גם כרטיסי הקול הOB היחסית חדישים תומכים ב7.1

וההיתי ממליץ במקרה כזה לבדוק קודם כל עם הכרטיס OB מספק אותו או לא

במקרה שהוא רוצה כרטיס יקר יחסית אז עדיף גם מערכת נורמלית לנצל את זה וזה יקר

כי בניגוד לעבר הכרטיסי OB של היום מספיקים בהחלט למערכות יחסית זולות

בנוגע לקראיטיב -בעבר היה לה יתרון גדול כי הרבה משחקים עשו שימוש בפורמט שלה והיה על זה זכויות יוצרים

אבל בוויסטה וWIN7 שניכנסו עוד פורמטים היתרון הזה יתפוגג

למעשה היום גם הOB עושים שימוש בפורמטים איכותים

עכשיו עדין יש יתרון באיכות לכרטיסי לא OB איכותים בגלל כל מיני דברים אחרים אבל לקבל את זה לאוזן צריך מערכת טובה

אני מאמין שחווית הSURROUND חשובה יותר בגיימינג.

מניסיון שלי זה הרבה תלוי במערכת והרבה תלוי במשחק

לי יש 5.1 מחוברת למחשב יחסית זולה

ומערכת 2 (אפילו לא 2.1 ) ישנה אבל בעלת שהייתה מת שיהיה לך (גדולים ומעץ ובאיכות מצוינת ) שמחוברת לסטרימר (נגן מדיה ) וWII

ובהרבה דברים אני מעדיף אותה

עכשיו ברור ש7.1 שתכלול איכותים כאלו תיהיה טובה יותר אבל מערכת כזאת גם תעלה הרבה כסף ותתפוס הרבה מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל כמובן לטובת ה-XFI יש לי כרטיס ממשפחת ה- XFI וגם את האודיג'י SE ויש הבדל ביניהם, מה גם שהאודיגי' סובל מחוסר האצת חומרה וכשצריך הוא מעמיס על המעבד, בדומה לכרטיס OB, ל-XFI אין כמובן את הבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שהאודיגי' סובל מחוסר האצת חומרה וכשצריך הוא מעמיס על המעבד, בדומה לכרטיס OB, ל-XFI אין כמובן את הבעיה הזאת.

במחשבים חדישים היום זה זניח מאוד וזה היה חשוב בתקופת הפנטיום 3 שאז באמת היה שיפור של כמה אחוזים בביצועים

היום להריץ אפילו את הסאונד בפורמט הכי כבד למשחקים זה מאוד קליל למעבד הראשי שמדובר על מחשב משחקים

ככה שזה לא צריך להיות שיקול אפילו

בעניין האודיגי' -אני לא יודע איך הדגמים שלו היום אבל בזמנו קניתי אודיגי' 2 שכן כלל האצת חומרה

אני לא יודע איזה שינוים עברה הסדרה

כן ידוע לי שהיום יש כרטיסי קול שגם מגעים אם מובנה -ואז בכלל אין לקיחה של כוח חישוב מהמחשב

אבל בגדול זה זניח היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים שמגיעים עם מובנה אלה לרוב היקרים, ומה הקשר בין על הכרטיס קול לכח עיבוד שלו? לא "מעבד" וחוץ מזה הזכרון על הכרטיס קול משמש לכל מיני דברים שלא קשורים לאיכות הצליל או כח העיבוד שלו. רוב המשתמשים לא מנצלים את היכולת הזו. בכל מקרה לאודיג'י SE אין עליו וגם לא האצת חומרה והוא גם נחות יותר משמעותית מכל האודיג'י הרגילים, זה כרטיס שמהווה תחליף לכרטיס OB. לא הייתי קונה אותו אלמלא הוא היה כרטיס LOW PROFILE בשביל מחשב SFF שיש לי, כי הכרטיס OB שלו הוא גרוע ומוגבל.

לפותח השרשור: אם אתה רוצה כרטיס טוב לך על XFI כולם טובים למעט ה- X-AUDIO שהוא לא שונה בהרבה מאודיג'י SE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...