חיבור שתי מערכות סטרויו בשביל שיעבדו כמו מערכת סראונד - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שתי מערכות סטרויו בשביל שיעבדו כמו מערכת סראונד

itsik1231995

Recommended Posts

הייתי שוקל משהו בסגנון הזה

רסיבר דנון 1602, מרנץ 4200 או אונקיו 501 - מחיר משוער 600-800 ש"ח.

לציין שיותר מסובך לבדוק רסיבר רב-ערוצי ממגבר סטריאו פשוט לבדוק את כל הערוצים, את כל הכפתורים והמחוגות, את הכניסות והיציאות השונות. אם יש שלט - לבדוק את הכפתורים שלו.

רמקולים - אם היה תלוי בי - הייתי משקיע את שארית התקציב בקדמיים טובים וחוסך בהמשך לסנטר+אחוריים. בתקציב של 1200-1400 קשה למצוא מערכת 5 רמקולים סבירה - אולי mission או wharfadale מהסדרות הזולות והפחות מוצלחות שלהם, אולם בהחלט ניתן למצוא זוג רמקולים מדפיים איכותיים כהתחלה למערכת טובה בעתיד.

לגבי רמקולים "מדבקה" (תריץ חיפוש לגבי זה) אפילו גדולים ומפוארים - הייתי נזהר. גודל הרמקולים ומספר האלמנטים לא מעיד כלל על איכותם. אנשים גם מנסים בשוק היד השניה למכור את אותם קופסאות רעש במחירים גבוהים בלי בושה.

אותה מערכת B52 של "אלפא טכנולוג'י" עולה חדשה 1200 ש"ח והרסיבר (הדי ירוד) עולה 1100 ש"ח חדש - 2300 ש"ח ביחד. אני לא חושב ש-1500 ש"ח ליד שניה למערכת no-name למעשה זה מחיר "מפתיע" - יותר נכון מדובר בהצעה מעליבה.

כנ"ל המערכת "היפה" של DOM (עוד מותג מומצא), הרמקולים האלו נבנו בגרמניה כמו שאני נולדתי בשוודיה. גם כאן המחיר מופקע.

http://www.getit.co.il/Prod/59601/

הנה מערכת מאוד דומה - חדשה לגמרי ב-1700 ש"ח. אין הבדל מהותי בין מערכות DOM, PEERLESS, ALPHA וכו', חלק ממערכות אלו אפילו מיוצרות באותו המפעל עם אותם אלמנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

והם שווים משהוא ?

אני מעדיף יד 1 מאשר יד 2

הם שווים יותר או פחות מרמקולים קטנים יותר שעולים יותר ? חחחח

שווה לקנות את משהבתה ?

שווה לקנות את המערכת שהבתה ב 1700 שח הוא שהיא שווה אותו דבר כמו המערכות הקטנות יותר ב 2000

או שהיא שווה יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם - אל תתרשם מהגודל של הרמקולים ומהנתונים הטכניים שרשומים באתרים - מדובר ברמקולים בינוניים ואנמיים ביותר במקרה הטוב ובקופסאות רעש במקרה הרע. אבא שלי עשה פעם שטות וקנה מערכת כזאת, גועל נפש, אפילו ה-BOSE 2.1 הישנים שלי (רמקולים מאוד בינוניים במקרה הטוב) היו עדיפים עליהם באופן משמעותי. המערכת המהוללת ההיא מחלידה במחסן ביחד עם שאר יצירות פאר כולל רסיברים של SANSUI ו-AKAI (פעם היו שם דבר - היום זבל שבזבל), עוד מערכת HT של "PEERLESS" ושאר ירקות שנקנו בזול ובסוף עלו ביוקר.

אתה יודע מה - לך למחסני חשמל, תתן למוכר שם להדגים לך את ה-DOM/KODA וכו' עם רסיבר בסיסי של JVC/YAMAHA/PIONEER (שנשמעים לא משהו אבל עם איכות בניה סבירה לפחות), קח הביתה ותהיה מרוצה.

אבל אם אתה מוכן להתפשר על מספר הערוצים, מוכן להשקיע בחיפושים ומחקר ואתה רוצה לגלות דברים חדשים במוזיקה שאתה מאזין לה, תקח א ההמלצות שכתבו לך כאן בשפע ותתחיל להתגלגל מהנקודה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה יכסוך ויבנה לאט לאט ..

אני יתחיל ממגבר 5.1 טוב ו 2 קדמיים ... אחר אחוריים ואז סמטר ובס

אבל הכול יד ראשונה ...

כמה אתה אומר זה יעלה לי ?

תחלק את זה למנות כאילו

כמה יעלה המגבר + 2 קדמיים

אחר כך ה 2 אחוריים

ואז הסנטר

ואז הסהב וואפר

תביא את משאתה ממליץ .... אני יבנה אותה לאט לאט ....

שים לב שהסכום הכולל לא יהיה בשמיים מידי .. תודה :)

אבל כולם מדפיים ... לא ענקיים כאלה כמו ה L7 ההוא הוא היה נראה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...