חיבור שתי מערכות סטרויו בשביל שיעבדו כמו מערכת סראונד - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שתי מערכות סטרויו בשביל שיעבדו כמו מערכת סראונד

itsik1231995

Recommended Posts

אם התקציב שלך יהיה קצת יותר גמיש אז תוכל לקנות Z5500, זאת מערכת הכי משתלמת בתקציב הזה וגם בתקציב יותר גבוה.

Z5500 הכי כדאית לך בהנחה שאין לך צורך ברסיבר.

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העניין שאני צריך לקולנוע ביתי ולא למחשב

הם לא ישבו על השולחן הם יהיה טלויים כולם (חוץ מהסב כמובן ...)

אגב התקציב גם כך מעל הראש לא תיהיה תוספת ... אני בספק עם התקציב הזה יהיה בכלל :P רק למקרה שאין ... תן לי משהוא ב 1000 שח

ומשהוא ב 2000 (אם ה JVC לא מספיק טוב ...)

איך זה http://www.pompa.co.il/pl_product~SCPT170~149~0.htm

בהשווה ל JVC או כול מערכת אחרת בגבול המחירים האלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גודל 4X3.5 (מטר )

מחובר לטלוויזיה או למחשב אבל על טלוויזית 32" שעל הקיר (כול הרמקולים טלויים)

צורך משחקים וסרטים

אם אתה חושב ש NEON IT-145HT

http://up191.siz.co.il/up3/jmr1om0tjicz.jpg

אז חבל לקנות כי כבר יש לי כזה ... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב

אולי דיי להשוות מערכות של 350 שח למערכות של 25 אלף

זה לא אותו ליגה ואף אחד לא מצפה שזה יהיה אותו הדבר

דיי לחזור על זה כול פעם

לפחות זה יותר טוב מה PMPO ...

התגובה לעניין זה מתאימה יותר לשרשור זה וכן אין לי רצון לחרב את שרשור התמונות.

לענייננו -מערכות המיני הנ"ל הן דוגמא לדברים הרעים שקרו לתעשיית האודיו היפנית מתחילת שנות ה-80 ואליך בכל הנוגע לאיכות הסאונד. בנוסף, ערכי ההספק שלהם נובעים בעיקר ממוחם הקודח של אנשי השיווק. אני מסופק אם המערכות האלו מסוגלות ל-20W באופן רציף ולא הייתי מנסה לחבר אותם לרמקולים שדורשים הספק משמעותי.

לא חסרים פתרונות בהרבה פחות מ-25K שיתנו פתרון עדיף. בתחום התקציב הצנום מומלץ להתמקד בסטריאו בתצורה של שני רמקולים בלבד ולהשקיע את מעט הכסף שיש במקסימום איכות בערוצים אלו, מערכות ה-HT הזולות הן במקרה הטוב בינוניות מינוס - אפילו בתקציב של 1K אפשר למצוא מגבר מיושן וזוג רמקולים יד שניה שיתנו עדיף באופן משמעותי מהמערכות שיש לך כיום ושפשוט לא שווה להשקיע בהן או ממערכות HT אחודות זולות. זאת מניסיון (לעתים מר) שלי עם מערכות דומות ואני משער של חלק מחברי הפורום האחרים.

הערה נוספת - אתה מתרשם יותר מדי מנתוני ההספק המפורסמים של המערכות שנתת קישורים אליהם - נתונים אלו לא קשורים למציאות, במיוחד זה של ה-JVC שפשוט לקוחים מעולם האגדות.

לידיעתך - אם הרמקולים נצילים במידה סבירה ומעלה, גם מגבר עם 20 ואט (אמיתיים) לערוץ יפוצץ לך את האוזניים בחדר בסדר הגודל שתארת (אלא אם אתה חרש). כפי שכבר רשמתי לך - יש לי מגבר של 35W לערוץ ואני מעולם לא עברתי את חצי מהלך החוגה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכול זה לא עניתה ל על השאלה ...

שמתי פה קישור ל JVC 5.1 ערוצים

יד שניה ? לא רוצה משהוא שמשהוא כבר גמר אותו

אין לי מושג מאיפה המוצר ואין למוצר אחריות ואף אחד לא מתחייב לי שזה לא מוצר מקומבן שהילך לי תוך שעה של עבודה

בכול מקרה אני רוצה 5.1 אחרי הכול יש לי הכנה בחדר ל 5.1 (כבלים דרך הקירות והכול) אז למה לשים שני וזהוא ?

חוץ מזה

הרמקולים הקדמיים טלויים כמו כן כול האחרים כך שהרמקול לא יכול להיות ענק אלה משהוא שנתן לטליה

עכשיו לשאלה

מה יש ב 2000 שח שששווה משהוא

בנוסף אם יש משהוא יותר זול ששווה משהוא תגיד

כי התקציב לא כול כך מוגדר ואם יהיה 2000 אז אני יוכל להגיד תודה לאל ...

שלא תבין לא נכון

2000 שח זה מעל הגג מבחינתי בשביל לחדר .... של 3.5X4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי יד שניה

מוזר שלאנשים אין בעיה לקנות מכונית יד שניה - שהיא מוצר מורכב מאוד, שקשה מאוד לבדוק באופן מקיף ויקרה לתיקון ולעיתים נמכרת על ידי טיפוסים מפוקפקים אבל נרתעים מציוד חשמלי פשוט בהרבה מיד שניה שנמכר על ידי אנשים פרטיים.

לציין שברשותי מגבר בן 34 שנה שחוץ ממספר נוריות שרופות עובד נהדר (ועוד כמה בעיות שנפתרו לחלוטין לאחר ריסוס נדיב עם תרסיס מגעים), הרמקולים שלי בני 15 שנה בערך וגם הם עובדים יופי (לפחות עד לאחרונה - הילד חורר את אחד הדרייברים). יש בפורום עוד הרבה בעלי ניסיון בתחום. שמדובר ברכיבי אודיו כגון מגברים או אם מדובר במוצרים מתוצרת טובה יש להם תוחלת חיים מאוד ארוכה.

לגבי 5.1

בתקציב שלך, בחדר בינוני (3.5X4 כאמור) רצוי להתמקד במערכת סטריאו עם שני ערוצים ראויים ולא ללכת על מערכת 5.1 זולה (=5 קופסאות רעש + סאבוופר לא איכותי), החוויה במוזיקה תהיה עדיפה לאין שעור כמובן ולציין שמניסיון עם מערכות 5.1 עלובות - אפילו בסרטים החוויה עדיפה עם סטריאו טוב.

בנוסף - ככלל לא רצוי לתלות במרחק קצר מהקיר - רוב סוגי הרמקולים בשוק דורשים "מרווח נשימה" מאחוריהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונה יד שניה .

לא במחשבים ולא בכלום

לא רוצה לקנות משהוא משומש

המחיר הוא 2000 שח והוא מיועד ל 5.1 ערוצים

יש הכנה בחדר ל 5.1 ערוצים

יהיה לרמקולים אוויר כי הם יושבים על מדף קטן ולא מודבקים עם דבק

מתחת לטלוויזיה יושב שולחן שמכסה את כול הקיר ועליו מחשב

אין איפה לדפוק בגובה של מטר (מה לעשות :cool2:)

למה אני רוצה 5.1 ולא 2.1 ?

כי בסרטים אני מעדיף לשמוע גם מאחורה

שלא נדבר על משחקים

ויש הכנה ל 5.1 אז למה להשאיר את זה רק ? סתם עשיתי חורים בקיר ?

אין מקום בחדר לרמקולים בגובה מטר בכלל

אם אפשר לשים זה קטנים למדי ולא מפלצות

אתם כנראה לא הבנתם

אני הבתי לכם סיטואציה של החדר שלי

איך הוא מתוכנן

ושאלתי אותם איזה עדיף

אי אפשר בגודל של מטר

צריך רמקולים קטנים

למה ? כי הם לא יושבים על הריצפה

סטריאו ? סטריאו כבר יש לי את המערכות שהראתי לפני

אני לא יקנה שוב

אני צריך מערכת 5.1 ערוצים

רמקולים לא גדולים כי אין מקום

בגבול של 2000 שח

לא יד שניה

אין ? אני לא הולך להחליף שולחן ולקדוח חורים חדשים בשביל לשים שני רמקולים יד 2 בגודל של מטר שהתפסו לי מקום בחדר

כשאתה קונה יד 2 אתה קונה בית הפתעה

גם במכוניות

אתה לא יכול לדעת מה מגיעה

וברמקולים זה בכלל גרוע

לא רוצה שרוט גמור ושחוק

2000 שח זה קצת ? ה PMPO עלה 200 חח ...

מה אתם מצפים שאני יקנה לחדר 3.5X4 ?

אני רוצה סראונד ואתם מתעקשים שאני צריך לשים שם רמקולים סטריאו

למרות שסטריאו פשוט לא מתאים ויד שניה לא בה בחשבון ...

מצטער על החפירה

אבל נו באמת אין לכם משהוא אחר חוץ מלקנות מעכרת סטריאו בת 20 שנה יד שניה ? זה כאילו אני מוציא עליו 300 שקל מה אני יגיד לכם אני מצפה ליותר ב 2000 .... בטח שלא יד שניה

אם משאני רוצה בילטי הגיוני / חרה דבר / לא משתלם בגרוש / לא שווה גרושה

תגידו

כי אין פטרון אחר

הפטרון היחיד שעוד איך שהוא יש זה משישי לי כבר עכשיו זה סהב (לא בטוח בכלל אם זה סהב) 440W 20HZ-1000HZ

שאפשר להשתמש בו בכול הקומבינה ...

זהוא

עדיין אין ?

לא צריך אני ישאר אם המערכת העלובה שלי

אז תגידו יש או אין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את הZ5500 בעוד 2450, חוץ מזה? אתה מוזמן לזרוק את הכסף על זבל מכל חברה שהיא.

כל מה ש fungiman ניסה להסביר לך שרוב הרמקולים במחירים האלה הם גרועים, כל קשר בין הנתונים שלהם למוצר עצמו מקרי בהחלט.

הZ5500 יכולים לשמש מעולה כמערכת ביתית.

זהו, זה כל מה שיש לי לומר לך.

אם אתה רוצה 5.1 אמיתיים, אז אתה צריך לפחות 5K וזה בלי סאב.

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Z5500 לא יתאים בגלל איך שהוא

הוא מתאים להיות שולחני ולא טלוי

Is your desktop cramped as it is? Having trouble even using your mouse without knocking something onto the floor? If this is so, you can easily swivel the speaker 180 degrees and mount them on the wall. Just make sure you really secure them because when they start pounding, having a screw vibrating loose out of the wall could lead to some serious damage. These speakers are extremely well built, but I doubt they could take a four or five foot drop onto a hard floor.

או בקצרה - אין שום בעיה לתלות את הרמקולים הלוויניים של ה-Z-5500

DO YOUR RESEARCH

לידיעתך - 2000 ש"ח למערכת חדשה זה מעט מאוד. לא משנה מה גודל החדר. בתקציב הזה רצוי להתמקד ברמקולים מוגברים, בסטריאו הייתי מפנה אותך ל-microlab SOLO לדוגמא (גם מערכת שעולה על הנוכחית שלך עשרות מונים וגם משאיר לך כסף בכיס) ואם אתה מתעקש על 5.1 אז מערכת ה-Z5500 תתן לך את הכי הרבה איכות לכסף שלך וכבונוס היא כוללת DAC מובנה שיחסוך לך רכישת כרטיס קול (בהנחה שיש לך יציאת דיגיטלית מלוח האם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יציאות מיני PL

הכרטיס קול הוא 7.1 אין בעיה איתו

יש אפשרות לקוון את הרמקולים של Z5500 כך שהרגליים שלהם יתפסו אותם על הקיר ? כי בוצורה שלהם ממש לא עוזרת וזה יראה מאוד מכוער פטאום שולחני מתנדנד לו משום מקום

בכול מקרה המערכת עוברת את התקציב

לא יודע אם אני יוכל לקנות את זה

אין שום דבר ששווה משהוא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבו לך במפורש, 5.1 במחירים של 1000-2000 הם בדיחה...

היום פשוט כל אחד רוצה 5.1 אז עושים מייצרים ממש גרועים...

בשביל 5.1 "אמיתיים" אז אתה צריך רסיבר שיתחיל ב1500-2000 לפחות+רמקולים קדמיים ב1500+ עוד סנטר ב1000 עוד אחוריים ב1000 וסאב וופר ב1500=6500-7000, זה התקציב ההתחלתי ל5.1 רצניים.

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אז עדיף להשאר עם החרה שיש במקום לקנות חרה טיפה יותר טוב ....

תודה בכול מקרה

15000 שח עדיין אין לי

ואני בספק שאני יוציא סכום כזה על מערכת

אז .... אני ישאר עם משיש

ה NEON IT145HT שאמרתם שהוא מעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם חושבים על זה

http://www.yad2.co.il/Yad2/hotPicYad2.php?CatID=3&SubCatID=0&SalesID=3376274&SalesCatID=8&Code=2dcbeae01bb4059176d97b8fb627e55a

מחיר מפתיעה ....

או

http://www.yad2.co.il/Yad2/hotPicYad2.php?CatID=3&SubCatID=0&SalesID=3375675&SalesCatID=8&Code=2dcbeae01bb4059176d97b8fb627e55a

(חדש עולה 1400+-)

או

JVC TH-L1

או

פשוט תכנסו לכאן

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=8&SalesSubCatID=163&SalesSubCat3ID=0&ManufacturID=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=

ותגידו לי מה נראה לכם הכי מבטיח

כי יש שם דברים עם מחיר ממש ברצפה ... 1500 שח מערכת קולנוע שלמה

ורמקולים גדולים כאלה גם ... טוב תראו ותגידו לי

זה ממש מעניין

מערכת קולנוע ביתית מושלמת.2 רמקולים ריצפתיים גדולים,סנטר,2 רמקולים אחוריים וסאב,הכל של חברת DOM מגרמניה.מגבר PIONEER דגם 120WX6.

http://www.yad2.co.il/Yad2/ViewImage.php?CatID=3&SubCatID=0&SalesID=3347929&SalesCatID=8&Pic=1

נראה לי אני יאמץ את עניין היד שניה הזה ...

אני רק צריך למצוא דרך להגיע לכפר סבא

בכול מקרה המערכת היפה הזות שרשמתי פה למעלה

מה היא שווה ? נראה ממש יפה

וזה עולה 1500 שח (מחשיד מאוד )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...