שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - התחייה! - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - התחייה!

nucleo

Recommended Posts

חשבתי שאתה אומר את זה בציניות מאחר ואתה עשית לי את אותו הדבר..

חשבתי שאתה צוחק.

אז אני יכול לומר לך את אותו הדבר:

ההרשאת שקיבלת לשרת הן לא בשביל להציק ולהעיף אדמינים אחרים מהשרת מסיבות שרק אתה יודע מה הן.

לחזור על כך, ולהוסיף אותי לרשימת הperm ban זה לא נעים, סתם שתדע. אני לא מבין למה אתה עושה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 442
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון, הבאתי לך קיק בסיומו של משחק כשאמרת ב-TS שאתה עוזב.. ביג דיל. לאחר מכן רשמת לי באן, מחקתי ורשמתי לך באן.. ואז הבאת לי קיק באמצע משחק תמים לחלוטין לאחר כמה ימים כשהעניין נשכח. אז עזוב בצד מי התחיל כי זה נסיבתי.

ויהיה נחמד אם תחזיר את הססמא המקורית לערוץ ה-teamspeak..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו

מישהו יכול לעדכן אותי מה קורה פה? (:

היו לי בעיות להתחבר ליוזר שלי בימים האחרונים מסיבה לא ברורה אבל נראה שזה הסתדר

אני הולך לעבור עכשיו על ההודעות הפרטיות

בינתיים תסכמו לי מה קורה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים, קיבלתי המון פניות

חלקן רציניות, חלקן לא, וחלקן כמעט פושעות

אחרי שקראתי את העמודים האחרונים ואת ההודעות הפרטיות אני רואה בעיקר ריבים וויכוחים וזה לא נעים

אגב, הרעיון היה להעביר את השרת למישהו מפה, מהקהילה. קיוויתי שאחד מהמשתמשים הפעילים פה יקחו את זה על עצמם.

המלך דויד והבחור השני שכותבים כאן, אמנם אין כרגע שרתים ישראליים פנויים אבל אתם מודעים לעובדה שברגע שאסגור את השרת יתפנה מקום, נכון?

בכל מקרה, לכל מי שמעוניין לקנות ממני את השרת, אני מצטער לעשות לכם את זה אבל לא אעביר את השרת לאף אחד באופן ישיר.

קיבלתי לא מעט פניות ולסדר העברת בעלות מול היפרניה זה עניין של כמה ימים שאצטרך לשלם עליהם.

בנוסף יש גם עוד כמה דברים.

הכי פשוט ומהיר, גם בשבילכם וגם בשבילי יהיה לסגור את השרת לחלוטין כך תוכלו לריב ביניכם מי הראשון שמזמין אותו מהיפרניה.

נא לעמוד.

החל מהשני לחודש השרת האהוב שלנו יורד מהרשת.

יהי זכרו ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהשרת אינו פעיל- הדיון ננעל.

אם בעתיד מישהו יקח אחריות ויהיה מעוניין להחזיק שרת עבור הפורום, תשלחו פרטית וניצור סטיקי חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...