שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - התחייה! - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - התחייה!

nucleo

Recommended Posts

קיצר באמת לא משהו והסיבה העיקרית היא abuse רציני אצל חלק מהאדמינים (יחיד/רבים/שמות - חסוי).

כשאני נהרג על ידי אדמין כמה פעמים ברצף דרך שורת הפקודה בלי סיבה או הסבר אז אני נוטה לצאת מהשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 442
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בטח אופריסה.. :screwy:

אם מדובר על ההודעה "you were killed by the admin" אז הסיבה היחידה לזה תהיה זה אם עשית baserape. מה שלא נראה לי שקרה.

אפשרות אחרת היא שהועברת קבוצה וקיבלת הודעה שהועברת קבוצה על ידי האדמין גם כן.

בכל אופן, אין שום סיבה לעשות זאת כמה פעמים רצוף, ואותו אדמין צריך להגיע לועדת משמעת :nono:

נ.ב: אם תהית, אז הריגה על ידי אדמין לא נחשבת להריגה או במקרה שלך death.

למה ישר מפליל ? זה לא אני...

אני עושה רק כשאני עם דניאל וג'וני לבד בשרת ועושים צחוקים.

ויודה זה TS3

89.31.96.240

9987

חדר HWzone סיסמא gay

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב דניאל , קיבלת סמכויות והתחלת לנצל אותם לרעה - זה נקרא סג"מת - זה יעבור... חחחח!!! סתם אחי בצחוק... :lol: :lol:

קרה גם לי "הפאשלה" הזאת , מעבירים אותי בלי ידיעתי (ומבלי להודיע לי) ואז מתחיל מחול האיזונים - כנראה שhunter נפל על מקרה חריג.

אני מבטיח לשים יותר לב לדברים האלה - המטרה היא שהמשחק יהיה מאוזן ושכולם יהנו - אין כוונה שתסבלו (חוץ מאופריסה... ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

השרת הוא ל32 אנשים (ועל זה משלמים) זה קצת בעייתי להפוך אותו לשרת של 16 שחקנים פתאום...

תאר לך שמשחקים RUSH או CQ ואז מגיע תור הSDTM - מה יקרה ל16 שחקנים פתאום?? יעופו מהשרת? איזה 16 פתאום יפסיקו לשחק??

חוץ מזה שיש מספיק שרתים של SDTM וSCQ בחו"ל שאפשר לשחק בהם (ועם פינגים סבירים מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר שזה לא יהיה חלק מהרוטציה, כלומר כשיש אדמין - לדוגמה כשיש מספר קטן של אנשים בשרת ולהחזיר את זה כשהשרת מתמלא ב-16 שחקנים כדי לקלוט עוד אנשים.

נראה, אולי נעשה את זה יותר מאוחר הערב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בלילה כמות השחקנים יורדת משמעותית, אז אפשר להפעיל את המוד מידי פעם.

לפעמים אנחנו מגיעים למצב שאנחנו איזה 4 שחקנים על מפה גדולה בלילה, שזה קשה ככה.

אז אפשר לשלב את זה ב-squad rush.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...