קצת מפחד מרכישת ה ABIT IC7... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מפחד מרכישת ה ABIT IC7...

Gnome

Recommended Posts

שלום,

במפרט שאני רוצה לקנות יש אתה הלוח IC7. אבל נזכרתי שיש איתו בעיה בקול :-\, ראיתי את זה בכל מני

מקומות. בכל מקרה הרצתי חיפוש ומצאתי על זה עוד חומר מדיונים שהיו בעבר.

עכשיו אני לא יודע מה לעשות אני מפחד לקנות את הלוח הזה (כי ויתרתי על ה AUDIGY 2 מהסיבה שהשימוש בו יעשה

רק בעתיד ואין בו צורך עכשיו), ואז אני אתקל בבעיות בקול. וזה דבר שאני ממש לא רוצה. לא בעיות בשמיעה

ולא בעיות במיקרופון. :-\

אז אני אשמח אם תגידו לי מה כדאי לעשות. אם לקנות אותו או לא לקנות אותו. אשמח גם אם תגידו לי איזה לוחות אם אני אוכל

לרכוש במחיר דומה עם ביצועים דומים (המחשב נועד לעריכת ווידאו, אם יש צורך אז אני אכתוב את המפרט).

ומה עם ה P4P800 DELUXE? אני יודע שהוא טוב אבל הבעיה היא שהוא מבוסס צ'יפסט 865...

בכל מקרה תגידו תציעו את מה שאתם רוצים ואת מה שאתם חושבים לנכון.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שבמיקרופון אבל בכל זאת הלוח הזה של משהו בן זונה רק הוא באותו מחיר של ה-IC7 אבל הוא על מיושן יותר (865)

מאשר השבב של IC7 875P בכל זאת אם אתה רוצה לרדת במחיר ולקחת 865 תקח את IS7 של אביט גם כן...

לוח מעולה עם פיצ'רים מעולים גם כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פשוט אין לי בעיה לקנות את ה IC7 אבל אני מפחד מבעית הקול של הלוח. אז אני כמובן לא אקנה את ה IS7.

כי אז אם ל IC7 יש בעיות קול לפחות הוא יותר טוב ויש לו יותר פיצ'ירים.

עכשיו השאלה שלי היא האם הבעיה ב IC7 היא רצינית והאם זה ישנה הרבה אם אני אקנה את ה P4P800 DELUXE

שהוא עם 865?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הביקורת הזו בדקו שם הרבה לוחות מבוססי 865PE ו 875 P

גם ה-IC7 וגם האסוס קיבלו תשבוחות..ה-IC7 קצת יותר ...{2 הלוחות האלו מעולים}..באמת קשה לבחור ביניהם ::)

http://www.neoseeker.com/resourcelink.html?rid=59274

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא יודע אני כבר ממש מבולבל...

בכל מקרה אתם יכולים להגיד אם יש כזה הבדל משמעותי בין השבב 865 לבין 875?

כי אם לא אז אני פשוט אקנה את ה P4P800 DELUXE כי הביצועים שלו מעולים, ויש לו גם כרטיס וזה יותר משתלם.

עוד שאלה: ב IC7 לא הבנתי אם יש או אין IDE ואיך/איפה אני אמור לחבר את ה CDR-W?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לפי מה שאני קראתי ההתלהבות הייתה יותר מה P4P800 DELUXE....

בכל מקרה אני חושב שהוא יותר מתאים לצרכים שלי...

אז השאלה שלי היא האם יש הבדל כזה משמעותי בין השבב 865 ל 875 שבגללו אני צריך לוותר על ה P4P800 DELUXE ולקנות IC7?(להתעלם משאר הדברים והתכונות ולהתייחס ביחוד לשבב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, לי יש IS7 הבעייה בלוחות של (לאינטל) היא אך ורק עם המיקרופון!!

יש לאנשים פה בעיות קליטה, לא מבינים מזה בעייה במיקרופון (אני לא מתכוון לפותח התראד).

לפותח התראד, אני ממליץ לך לקחת IS7 או IC7 ולקנות כרטיס קול נוסף.

לא משנה איזה לוח תיקח, ביצועי הסאונד On-Board תמיד גרועים יחסית לכרטיס קול כמו SB Live, לא משנה איזה לוח תיקח. הSB Live שעולה טיפה יותר מ150ש"ח, וזה כרטיס מעולה! או שסתם תמצא איזה כרטיס קול פשוט שיש לך ותקליט איתו.

אם תיקח , אתה לא יכול לחבר 5.1 וגם להקליט כי יש רק 3 יציאות ואתה יכול לבחור האם היציאה תהיה מיקרופון או .

המלצה שלי - תיקח ABIT IS7 ותקנה כרטיס קול SB live.

לוח מצויין עם מלא פיצרים. אם אתה ממש רוצה את כל הפיצרים - תיקח IS7-G.

אין כמעט שום הבדל ששווה את התוספת של ה100ש"ח עבור הצ'יפסט 875.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב איך שאני קראתי באמת אין הרבה הבדל ששווה את המחיר בין ה 865 ל 875.

אז אני לא חושב שיהיה כל כך נורא אם אני אקנה לוח אם מבוסס שבב 865.

בקשר למה שאמרת על , אתה בטוח שזה נכון כי היה כתוב שזה 5.1 SOUND?

עריכה: אה אופס סליחה שמתי לב שהתכוונת לזה שאי-אפשר להקליט אם אני מחובר עם 5.1... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...