חלון זכוכית במארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלון זכוכית במארז

Milk-Inc

Recommended Posts

עשיתי חיפוש והיו המון ת'רדים בנושא אבל לא בדיוק מה שרציתי לדעת עליו.

אני הולך לעשות חור בדלת של המארז ואני רוצה לשים זכוכית , רציתי לדעת אם זה יותר עדיף מאשר פרספקט(אני חושב שרושמים את זה ככה)

-את היתרונות והחסרונות ביניהם.

ועוד משהו שקשור לאטימה, זה יהיה בסדר אם אני ישים סיליקון?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרונות של הזכוכית:

1.שביר

2.כבד ביחס לפרספקט

3.לחריטה צריך מכונה מיוחדת (יש לי מישהו פרטי שעושה את זה..)

זה הכל, אם אתה "מתגבר" על החסרונות האלו, אני לא רואה סיבה למה לא להישתמש בזכוכית. (אחרי הכל היא לא חונקת את החום כמו הפרספקט.. וגם רגישה פחות לשריטות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא שקופה יותר ועמידה יותר. אפילו זולה יותר מפרספקס גם אם קונים זכוכית מחוסמת (החומרים נטו אני מתכוון).

החיסרון הוא העלות של החיתוך, תאלץ כנראה להסתפק בחלון מלבני פשוט אם אין לך תקציב רציני יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שמע בן אדם זה רעיון מצויין אבל אני הייתי הולך על שני זכוכיות של 5 ממ מודבקות עם דבק מחסם ההוא שלא נותן לה להתנפץ כמו כן שהיא תיהיה Temprred כלומר כשהיא תשבר אז זה יהי לקוביות קטנות ולא לחלקים פיציים וענקיים....

עכשיו לגבי החריטה יש היום מוטות יהלום שבאים עם כל דרמל פשוט היום ועולי כ 20 שח לאחד ואיתם אפשר לחרוט על הזכוכית

מה עוד שהחריטה לא צריכה להיות עמוקה אם אתה מתכוון להאיר את זה עם לדים כי בגלל זוויות השבירה של הזכוכית אם הלד ממש מקביל לזכוכית וממש אנכי לחלק התחתון אז האור פשוט כלוא בתוכה ולא בוהק החוצה מהזכוכית שלא כמו בפרספקט.....

הה ואם אתה מדביק אותה אז כן עם סיליקון שקוף זה הכי טוב אבל תצטרך לפחות איזה שני סמ מכל כיוון אם אתה רוצה שזה יתפס טוב אבל ממש......

הה זכוכית גם מעבירה חום יותר טוב מפרספקט....

ואם תרצה לעשות חורים בזכוכית למאוורר אז כל בית מלאכה יוכל לעשות לך חור של 80 ממ ועוד 4 חורים קטנים בסכום זעום של כ 50 שח....

לדעתי זה רעיון מצויין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...