המלצה לכרטיס רשת אלחוטי בבית שלוש קומות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס רשת אלחוטי בבית שלוש קומות

Oranl

Recommended Posts

אני צריך המלצה לכרטיס רשת בבית בן 3 קומות, כשהמחשב שמחובר לאינטרנט עם ראוטר TP-LINK WR542G נמצא בקומה השנייה.

המחשב (הנייח) אליו מיועד כרטיס הרשת הוא בקומה השלישית (לא ממ"ד, סתם חדר).

מה עדיף? כרטיס PCI? סטיק USB? ואיזה כדאי?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לגמרי מסכים איתך.

כבר ראיתי בתים שאפשר היה לקבל קליטה מקומה לקומה ומדובר פה סה"כ בהפרש של קומה אחת (בין השנייה לשלישית).

אז בהתחשב במצב הנוכחי, מה כן מומלץ מבין האפשרויות הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין לא קיבלתי תשובה לשאלה הפשוטה ששאלתי. כמו שאמרת, הסיכוי אפסי אבל קיים אז בהתחשב במצב הנתון ומתוך החיבורים הקיימים (USB, PCI) האם יש עדיפות מסוימת להתקן כזה או אחר ואיזה רצוי לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין לא קיבלתי תשובה לשאלה הפשוטה ששאלתי. כמו שאמרת, הסיכוי אפסי אבל קיים אז בהתחשב במצב הנתון ומתוך החיבורים הקיימים (USB, PCI) האם יש עדיפות מסוימת להתקן כזה או אחר ואיזה רצוי לקנות?

אם אתה מתעקש, עדיך כמובן כרטיס PCI עם אנטנה וכבל מאריך שימקם את האנטנה לא מאחורי המחשב אלא על שולחן או שידה.

יש לי תחושה שאתה תחזור לכאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או, עכשיו אנחנו מתקדמים.

אם אני אחזור לפה או לא זו כבר שאלה אחרת, אבל את תצורת הבית כבר אי אפשר לשנות. חוץ מחיווט לא נראה לי שיש עוד פתרונות..

ומבין כרטיסי PCI, תוכל להמליץ לי על כרטיס כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או, עכשיו אנחנו מתקדמים.

אני ממש לא אוהב את הגישה שלך.

אף אחד לא חייב לך שום דבר והתשובות שאתה מקבל מבוססות על שנים של ניסיון אישי ומקצועי.

בכל מקרה, אם אתה כ"כ מתעקש, תקנה כרטיס אלחוטי(כפי שאמרו, מה שמשחק יותר תפקיד זה הנתב ממילא)

ותנסה לראות אם זה כן קולט, או לא קולט או קולט גרוע ותחליט לפי זה איך אתה מתקדם.

Edimax EW-7728In

אני לא הייתי ממהר לקבוע שלא תהיה קליטה, יש מרחק של קומה אחת בלבד.

אף אחד לא קובע שום דבר, ייתכן ותהיה קליטה, כמובן שאני לא מתכוון לנתח פה

את תצורת הבנייה של הבית בכדי לומר זאת בוודאות.

כאשר מדובר במפלסים, הרבה מאוד דברים שקיימים בדרך מורידים את איכות הקליטה בצורה משמעותית

מקירות בטון עד לקווי מתח גבוה שעוברים בקירות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEV,

בלי לפגוע בעובדה שאתה המומחה כאן, למה הגישה השלילית הזו ? תן לו עצות איך להתקדם.

וקווי מתח גבוה אינם עוברים בבתים. התכוונת למתח נמוך ? (220)

ORAN,

קומה אחת זה בהחלט אפשרי. (אני מכסה ככה 2 קומות ומרתף בכיסוי חלקי) שים לב שאיכות הקליטה תהיה גרועה בקומות הקצה, והכיסוי לא יהיה על כל הקומה. אפשר לשחק עם האנטנות כדי לנסות ולשפר מעט קליטה.

אתה יכול גם לשקול אופציה של אנטנה כיוונית.

שים לב - הרוחב פס הנמוך שתקבל ברשת אולי יספיק לאינטרנט סביר. (יגביל אותך מעט). אבל בעתיד כשתעבור לאינטרנט מהיר יותר תגלה שממש ירית לעצמך ברגל. אם יש אפשרות לסלול כבל, עדיף לעשות זאת ולא להתעצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Edimax EW-7728In

אני לא הייתי ממהר לקבוע שלא תהיה קליטה, יש מרחק של קומה אחת בלבד.

בשביל מה להשקיע בכרטיס N אם הנתב שלו עובד בתקן G בלבד? חוץ מלבזבז כסף זה לא יתן לו כלום. השקעה בכרטיס N היא טובה רק אם אח"כ הוא יחליף גם את הנתב שלו לתקן N.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...