Sony Cyber-shot DSC-HX5 VS Panasonic Lumix DMC-TZ10 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony Cyber-shot DSC-HX5 VS Panasonic Lumix DMC-TZ10

ytsejam

Recommended Posts

שלום,

אני מתכנן לרכוש קומפקטית חדשה לצרכי משפחה (ילד בדרך). מן הסתם מקווה למשוך איתה כמה שיותר שנים.

אני מחפש שתהיה קלה להפעלה מצד אחד ומצד שני שתהיה חזקה יחסית למצלמה קומפקטית.

הבנתי שלפי צרכי שתי התותחיות כרגע בקלאס שאני מכוון אליו הם הפנסוניק והסוני החדשות.

בכל אתר שבדקתי התלהבו משתיהן , ונתנו יתרון קל לפנסוניק. וגם הזכירו את העובדה שסוני הלכו רחוק באוטומציה עם ה HX5 ולאומת זאת בפנסוניק יש יותר שליטה ידנית.

אשמח לשמוע חוות דעת של מבינים.

תודה

לירון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעוניין גם בתשובה...

והאם לSony Cyber-shot DSC-HX5 יש שליטה על צמצם\מהירות תריס וכו'...?????

(למרות שממליצים בפורום על הפנסוניק אני דווקא קראתי בהמון אתרים שאיכות הצילום בסוני טובה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתונים ראשוניים על ה-HX5V נראים מבטיחים, בנוסף מצב שנראה טוב על הנייר ותיעוד מקום הצילום הופכים את המצלמה לבחירה מוצלחת (לפחות על הנייר) לצרכי משפחה.

ל-HX5V יש מצב צילום ידני, אבל מניסיוני הן עם קומפקטיות בעלות אפשרות כזאת, כאלו בלי ומצלמות DSLR, זאת לא תכונה ממש חשובה - בעיקר בגלל שהשליטה מסורבלת ואין שום משמעות למפתח הצמצם במצלמות האלו (מה עוד שבחלקן אין כלל צמצם משתנה - אלא תוספת של פילטר ND כאשר "סוגרים" צמצם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קראתי הרבה תגובות שממליצות לא לוותר על האופציה השליטה הידנית..

חוץ מזה שהייתי מעוניין שאני אוכל לצלם בחשיפה ארוכה, ולא בכל המצלמות יש את האופציה הזאת אז שאלתי אם יש בHX5V....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...