כתובת IP קבועה בחיבור אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתובת IP קבועה בחיבור אלחוטי

SUB-ZIRO

Recommended Posts

חבר'ה רציתי לשאול אם זה שייך שאני מתחבר באלחוטי דרך נתב שלנו בבית שאני יגדיר כתובת IP קבועה להתחברות דרך החיבור האלחוטי אצלי במחשב כי אני יודע שנתב מקצה כתובות IP מכתובת מסויים עד כתובת מסויימת

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי, HWZONE לא גובים תשלום פר אות או סימן פיסוק.

אז אם אתה רוצה לקבל תשובה ענינית לשאלה שלך - נסח אותה מחדש ותבל אותה בסימני פיסוק. כמו שהיא כתובה כרגע, קשה להתייחס אליה ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני אנסה לענות למרות שהפוסט נורא מבלבל

פנים הרשת (מהנתב פנימה)-

יש לך רשת, לרשת יש טווח כתובות מוגדר יש לך DHCP (יהי DHCP בנתב או מחשב מסויים ברשת)

אתה לוקח את כתובת ה- (מה שנקרא גם physical address ) -ומגדיר כתובת IP אשר תשאר באופן קבוע (מה שנקרא RESERVATION)

לחלופין (אם כי לא מומלץ) אתה יכול לתת למחשב כתובת באופן ידני (בכרטיס הרשת) אשר לא בטווח אשר ה-DHCP מחלק או שנמצא ב-EXCLUSION

חוץ הרשת (מהנתב החוצה)

פה מדובר בעצם על הכתובת החיצוני שלך לעולם - מה שנקרא חיבור עם IP קבוע.

שירות כזה עולה לא מעט כסף (ולרוב האנשים בבית זה גם די מיותר) - בגדול אתה מבקש מהספק גישה שיקצה לך כתובת (או טווח של כתובות) אשר איתה תתחבר.

או אז (תלוי בספק) אתה או מגדירת את הרגל החיצונית של הנתב עם כתובת קבועה או שאתה עושה AUTO CONFIG והשרת DHCP של ספק הגישה יתן לך כל הזמן את אותה כתובת.

כל טוב - ותשתדל שהפוסטים שלך יהיו קצת יותר קריאים,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה סליחה על שהייתי לא ברור :kopfpatsch::bash: אני אשתדל לכתוב יותר ברור אך כך

בניתי תוכנה שמורכבת משרת לקוח שלמעשה המחשב שלי הוא השרת ומחשב אחר שהוא יהיה הלקוח

עכשיו המחשב שלי מחובר לרשת בעזרת נתב שאני מתחבר אליו בעזרת האלחוט (אתם יודעים הUSB שמזהה רשתותו אלחוטיות) והמחשב שמשמש לקוח הוא מחובר לעיתים דרך חיבור ישיר עם חוט ופעמים כמוני גם חיבור

מה שרציתי שהתוכנה שלי אצל הלקוח תתחבר אל תוכנת השרת אצלי במחשב מסיבות שונות אני מעדיף להגדיר בתוכנת הלקוח שתתחבר לתוכנת השרת על ידי שהמחשב שלי יהיה עם כתובת IP קבועה ואז אני יוכל בתוכנה להגדיר שתוכנת הלקוח תתחבר לכתובת הIP הקבועה שלי

וזו שאלתי האם שייך להגדיר כתובת IP קבועה כשאני מתחבר דרך הנתב באלחוטי (זכור לי שדרך המאפיינים של כרטיס הרשת אפשר להגדיר כתובת IP קבועה וזה מה שכתב gabriel6 אם כי לא הבנתי כל כך האם זה נקרא באמת כתובת IP קבועה כדי שהמידע שזורם דרך התוכנה שלי לא יועבר למחשב אחר)

תודה רבה מראש לעוזרים מקווה שהפעם הייתי ברור מספיק חחחחח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לקוח נמצא ברשת הביתית שלך או דרך האינטרנט?

בכל מקרה אתה צריך למחשב שרת להגדיר IP קבוע כמו שרשמו לך

אם המחשב לקוח נמצא ברשת האינטרנט ולא ברשת הפנימית, אז צריך עוד שני דברים.

1. הפניית הפורט/ים של התוכנה מהנתב למחשב השרת.

2. IP חיצוני קבוע או שירות DNS דינאמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל אצבע - כשאתה אומר משפט, אם אתה מפסיק ע"מ לקחת אוויר או להבדיל חלקים שונים אתה צריך סימן פיסוק. הפסקה קטנה=פסיק והפסקה גדולה=נקודה. כמו כן, סוף משפט=נקודה.

לדוגמא:

חבר'ה, סליחה על שהייתי לא ברור. אני אשתדל לכתוב יותר ברור אך כך [מעכשיו].

בניתי תוכנה שמורכבת משרת [ו]לקוח, [כך] שלמעשה המחשב שלי הוא השרת ומחשב אחר שהוא יהיה הלקוח.

בנוסף רצוי לקרוא את מה שכותבת לפני שאתה שולח, זה יקל עליך למצוא חלקים שיהיו קשים להבנה ושגיאות כתיב/תחביר.

לא שמה שאתה כותב חייב להיות נכון ב100% ע"פ חוקי הדקדוק, אבל מעט סימני פיסוק עושים הרבה ע"מ שיבינו אותך. :xyxthumbs:

לפי מה שרשמת בהודעה השניה שלך, אני מבין שמדובר ברשת פנימית, לכן אתה צריך לעשות את מה שגבריאל רשם לך בחלק הראשון של ההודעה שלו.

העדיפות היא להגדיר בנתב ע"פ כתובת הMAC. אם זה לא אפשרי, תגדיר את הכתובת בכרטיס הרשת במחשב השרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה סליחה על שהייתי לא ברור :kopfpatsch::bash: אני אשתדל לכתוב יותר ברור אך כך

בניתי תוכנה שמורכבת משרת לקוח שלמעשה המחשב שלי הוא השרת ומחשב אחר שהוא יהיה הלקוח

עכשיו המחשב שלי מחובר לרשת בעזרת נתב שאני מתחבר אליו בעזרת האלחוט (אתם יודעים הUSB שמזהה רשתותו אלחוטיות) והמחשב שמשמש לקוח הוא מחובר לעיתים דרך חיבור ישיר עם חוט ופעמים כמוני גם חיבור

מה שרציתי שהתוכנה שלי אצל הלקוח תתחבר אל תוכנת השרת אצלי במחשב מסיבות שונות אני מעדיף להגדיר בתוכנת הלקוח שתתחבר לתוכנת השרת על ידי שהמחשב שלי יהיה עם כתובת IP קבועה ואז אני יוכל בתוכנה להגדיר שתוכנת הלקוח תתחבר לכתובת הIP הקבועה שלי

וזו שאלתי האם שייך להגדיר כתובת IP קבועה כשאני מתחבר דרך הנתב באלחוטי (זכור לי שדרך המאפיינים של כרטיס הרשת אפשר להגדיר כתובת IP קבועה וזה מה שכתב gabriel6 אם כי לא הבנתי כל כך האם זה נקרא באמת כתובת IP קבועה כדי שהמידע שזורם דרך התוכנה שלי לא יועבר למחשב אחר)

תודה רבה מראש לעוזרים מקווה שהפעם הייתי ברור מספיק חחחחח ;D

כל זה בלי סימן פיסוק אחד. מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...