מבקש המלצה למצלמה קומפקטית עד 1000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למצלמה קומפקטית עד 1000 ש"ח

Jesper

Recommended Posts

אלו הדברים שאני צריך מהמצלמה:

# מה התקציב הכולל למצלמה, סוללות וכרטיס זכרון? עד 1000 ש"ח, רצוי פחות

# אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? אני קונה את המצלמה בשביל טיול של חצי שנה בדרום אמריקה - מתכוון לצלם הרבה נופים

# האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא פלאש, צילום עם פלאש ישיר וצילום עם פלאש חיצוני (ישיר ומוקפץ). יכול להיות, אני לא יודע אם ייצא לי לצלם הרבה ללא פלאש או לא

# האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. לא צריך חצובה

# האם יש לך נכונות לצלם עם פלאש חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. לא מתכוון לקנות פלאש חיצוני

# האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? די חשוב, אבל אם זה ממש מקפיץ את מחיר המצלמה אני אתפשר

# האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? השתמשתי עד עכשיו ב-

Olympus Stylus 780, הפריע שהיה לה זום מאוד מוגבל, ושתמונות לילה יוצאות ממש גרוע

# האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? לצפות על גבי מסך

# מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת . הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. צר לי אבל אני לא מבין בזה בכלל

# כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? עדיף שנכנסת לכיס אבל יכול להתפשר על מצלמה שתהיה מספיק קטנה להיכנס לנרתיק שמתחבר לחגורה

# האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? לא נעול על כלום

#סוג - פאק ליתיום נטען מול AA. עבור רוב המשתמשים פאק ליתיום עדיף בעקרון AA, אבל קיבלתי רושם שסוללות AA מחזיקות מעט זמן, ולעומתן יש מצלמות עם ליתיום ייעודיות שמחזיקות הרבה יותר זמן בין טעינה לטעינה. על מה אתם ממליצים לי, כשהמטרה לקניית המצלמה היא טיול?

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...