האם זה משנה אם המעבד חם או קר מבחינת ביצועים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה משנה אם המעבד חם או קר מבחינת ביצועים?

Born2Kill

Recommended Posts

אולי השפעה תאורטית וגם אז זניחה בגבול הלא-קיימת. בתכלס לא, אין לטמפרטורה שום השפעה על הביצועים.

מה שכן- במעבדי נהלם-ווסטמיר יש את ה-Turbo Boost ובמקרה כזה טוב יותר יאפשר לו להגיע לתדרים הגבוהים. אם כי עד כמה שאני יודע לא צריך עד-כדי-כך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית שמאורטית זה עוזר ועוד איך ומסיבה אחת פשוטה ביצועים נחשב גם אורך חיים (ביצועים לאורך זמן=זמןXביצועים בזמן הזה כלומר יותר זמן = מכפלה גדולה יותר( וגם יש עוד סיבה שהמעבד קר יותר האוברקלוק שתעשה לו יכול להגיע לרמות גבוהות יותר ולכן =שיפור ישיר בביצועים זה שאלה טובה מה ששאלת אך יכול להיות עוד פרמטרים שאני כנראה וכמעט בטוח לא מודע להם אבל תיהיה בטוח שקרור טוב מוביל ישירות לביצועים טובים של המעבד והמערכת השלמה בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטמפ' סבירות זה לא משנה (כלומר אם המעבד ב20 מעלות או ב60 מעלות הוא יתפקד אותו דבר)

רק בטמפ' גבוהות מאוד הביצועים ירדו (ברוב המעבדים) מכיוון שכהגנה על המעבד יש אפשרות שהמהירות הפיזית של המעבד תרד או שהמהירות הפיזית תישאר אך בין כל עיבוד יהיה דיליי כך שאפקטיבית הביצועים יהיו כ50%.

אבל שוב, רק בטמפ' גבוהות ובהתאם לסוג המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון להבדל בין 20 ל-60..

כי ברור שאם התדר יורד אז הביצועים ירדו.

נו באמת מעבד מתחמם מוריד מהביצועים של המחשב וזה בדוק

בעקיפין, לא באופן ישיר. ואני חושב שפותח הדיון שואל אם לטמפרטורה יש השפעה על הביצועים בצורה ישירה. כלומר האם מעבד קר יותר יציג ביצועים טובים יותר.. והוא לא מתייחס ל-Turbo Boost או נפילות תדר/מתח כהגנה על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...