מעבד 4 ליבות ולוח מתאים עם SLI - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד 4 ליבות ולוח מתאים עם SLI

ronoz

Recommended Posts

שלום,

אני מרכיב מחשב לשימוש משרדי כבד. כלומר אין צורך ביכולות גרפיות בכלל אך יש צורך בכח עיבוד חזק.

אני מעונין במעבד 4 ליבות. הבנתי שיש מעבד של אינטל שהוא 4 ליבות ובעל יכולת לשנות את העוצמה של כל ליבה בנפרד לפי הצורך שזה מתאים לתוכנות שאינן תומכות בריבוי ליבות. אז כזה מעבד אני צריך...

וגם לוח שיתאים למעבד הנ"ל התומך ב או בטכנולוגיה המקבילה של ATI שאני לא זוכר את שמה, כך שאני אוכל לחבר 4 מסכים למחשב.

אם יש פתרון אחר לחבר 4 מסכים שיכול להיות עדיף אשמח לשמוע.

אנא המלצתכם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה תוכנות לא סטנדרטיות שרצות כל היום וצורכות המון משאבים.

היום אני עובד עם מחשב בעל מעבד e2180 ורוב הזמן הCPU על 80-90%.

המחשב הזה מחובר לשני מסכים.

יש לי עוד מחשב שמחובר לעוד שני מסכים שהוא מיועד יותר לאינטרנט, אימיילים וכו'...

המחשב החדש אמור להיום מחובר ל 4 מסכים ולהחליף למעשה את שני המחשבים, המון אפליקציות ירוצו במקביל.

לכן ביקשתי המלצה על מעבד 4 ליבות ועדיף עם הטכנולוגיה של האצת ליבות ששמעתי עליה ושלדעתי תתאים לשימושים שלי.

כמו כן המלצה על לוח או CROSSFIRE לחיבור 4 מסכים.

תתעלם כרגע מתקציב, אני צריך המלצה על לוח ומעבד ולאחר מכן אני אבנה מחשב שלם מסביב...

אין לי או כל חומרה אחרת הכל מאפס.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל אחד מסידרת הQXXX למינהם יספיק לשימוש שלך.

*מדובר בQ9650 או בQ9500 (כי יותר מזה ממש לא צריך ) ואם אתה בונה מע' מחשב מאפס אז תלך על הדור הבא של המעבדים וכהמלצה I5 עם לוח תואם ו4GB (אלא אם כן אתה רוצה להתפרע 6GB למרות שאין צורך ממשי) יעשו את העבודה הרבה יותר טוב,יעיל ועם חיסכון משמעותי בחשמל מסדרת הQ.

*הייתי ממליץ על סדרת מרובעי הליבה רק אם יש לך שתואם את המעבד כבר ואינך רוצה להשקיע.

**חכה לעוד תגובות של חברי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל אחד מסידרת הQXXX למינהם יספיק לשימוש שלך.

*מדובר בQ9650 או בQ9500 (כי יותר מזה ממש לא צריך ) ואם אתה בונה מע' מחשב מאפס אז תלך על הדור הבא של המעבדים וכהמלצה I5 עם לוח תואם ו4GB (אלא אם כן אתה רוצה להתפרע 6GB למרות שאין צורך ממשי) יעשו את העבודה הרבה יותר טוב,יעיל ועם חיסכון משמעותי בחשמל מסדרת הQ.

*הייתי ממליץ על סדרת מרובעי הליבה רק אם יש לך שתואם את המעבד כבר ואינך רוצה להשקיע.

**חכה לעוד תגובות של חברי הפורום

אין לי שום דבר כרגע אני בונה מערכת מאפס.

על מה היית ממליץ אם לא מרובע ליבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו חיבורים יש לצגים שלך?

בגדול הפיתרון הכי טוב הוא לקחת לוח של , למשל 785GMT-USB3 של . יש לו אופציה של Hybrid CF, לכן תוכל להשתמש בכרטיס המסך המובנה יחד עם כרטיס מסך חיצוני (מן הסתם חובה שיהיה מבית ATI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו חיבורים יש לצגים שלך?

בגדול הפיתרון הכי טוב הוא לקחת לוח של , למשל 785GMT-USB3 של . יש לו אופציה של Hybrid CF, לכן תוכל להשתמש בכרטיס המסך המובנה יחד עם כרטיס מסך חיצוני (מן הסתם חובה שיהיה מבית ATI).

רעיון מעניין.

לכל הצגים יש גם וגם...

שאלה תיאורטית, האם יש לוחות בעלי Hybrid CF וגם CROSSFIRE כך ניתן לחבר 2 בנוסף לכרטיס המובנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות..

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=3397

ואם לכל הצגים יש גם וגם אז הלוח שציינתי קודם יתאים. אני שאלתי כי יש מגבלות עם הכרטיס המובנה לגבי 2 הצגים שניתן לחבר אליו.. שלא ניתן לשלב DVI ו-, לעומת זאת ניתן VGA עם DVI או VGA עם . בקיצור- אחת דיגיטלית ואחת אנלוגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...