שינוי הגדרת המשתמש הראשי כ-administrator - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי הגדרת המשתמש הראשי כ-administrator

SuB

Recommended Posts

שלום! לפני כמה ימים באחת מתוכניות ה"הצילו!" (call for help) שבערוץ techTV שב-YES, הסבירו שלא מומלץ שהחשבון משתמש שלנו במחשב יהיה מוגדר כ-administrator מהסיבה שחשבון מסוג זה נותן כוח רב במחשב, כוח שברוב הפעמים יכול להרוס.

בעיני, הם צודקים כי רוב הבעיות נגרמות מהגדרות שגויות שנוצרו כשהתקנו תוכנות בעיתיות ששינו דברים ב-.

רציתי לדעת אם צעד זה כדאי ואכן מומלץ?

בכל אופן, עושים את זה כך:

התחל-הפעלה-כותבים:control userpasswords2. בחלון שנפתח בוחרים במשתמש שרוצים להגדיר, ואז לוחצים על "מאפיינים". בחלון שנפתח בוחרים בלשונית "חברות בקבוצה" ובוחרים באפשרות "משתמש רגיל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק אתה עובד על המחשב אז אין סיבה שלא תהיה בשליטה מלאה.

אם יש לך אחים\אחיות או אפילו הורים שגם משתמשים במחשב אבל אין צורך שיתעסקו בהגדרות של המחשב, פשוט תפתח לכל אחד חשבון בנפרד על רמה של "משתמש רגיל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ככה חכמים (techtv) אמרו.. ;) הם המליצו שכל משתמש יעשה זאת, כי אפילו אם לדוגמא, רק אני משתמש במחשב, אני יכול להתקין תוכנות שבלי שאני יודע משנים דברים לא רצויים.. אבל אני בכל זאת משאיר את עצמי על "מנהל" כי כשהגדרתי את עצמי כמשתמש רגיל (power user) היו מלא בעיות בבוט של ה-win כי אני משער שלא היו גישות לתוכנות וכדומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעניין לראות את התוכנית הזאת כשיוצא לי לפעמים, אבל לא תמיד צריך לעשות כל מה שהם אומרים. :)

לדעתי, אין שום סיבה שאני אוריד לעצמי את הרשאות ה-Admin רק בגלל פחד שתוכנות ישתמשו בהן לרעה.

אם פוחדים שתוכנה תשתמש בהרשאות Admin לרעה, פשוט לא מתקינים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...