צריך הצעה לשידרוג - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הצעה לשידרוג

TheStriker

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או-קיי אז ככה, יש לי בסביבות ה1200 שקל עכשיו.

בכליליות אני רוצה לשדרג גם את הכרטיס מסך (GeForce 2 mx 64 mb /400) אבל כמו שאני רואה הוא עדיין יכול להריץ את המשחקים בשוק..

אז, עכשיו אני רוצה להחליף את הלוח-אם ללוח-אם שתומך ב (משהו שיהיה טוב, שיחזיק מעמד עוד כמה שנים..).

ועד לקנות 512 RAM שיעבוד בטכנולוגית . אגב אולי כבר כדאי לקנות של ג'יגה? או שבכל מקרה תיהיה לי האפשרות להרחיב את הזיכרות בעתיד (עוד שנה למשל..) ?

ועוד חצי שנה בערך.. אני אחליף את הכרטיס מסך, אז אני כדאי שהלוח-אם יהיה תואם (אם זה קשור בכלל)...

עוד שאלה.. תגידו, זה מסובך להתקין לוח-אם + כרטיס ?

אני לא ממש מומחה בתחום.. אבל התקנתי בעבר, מודם (פנימי), הארד-דיסק, וכונן CD-ROM ...

תודה רבה לכל העונים.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתקין לוח זה פשוט יחסית... זה אפילו יותר פשוט

כן רק שאני בפעם הראשונה שרפתי את הלוח בגלל שלא הרכבתי תומכים (בין הלוח למארז)

זה פשוט נכון , רק אחרי שאתה לומד .

לפני שאתה מרכיב את הלוח , תגיע לכאן ותשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.. נראה לי שאני אתן את זה לאיזה טכנאי להרכיב..

א) בקיצור, מה כדאי לבחור לזיכרון: ??

אני מתלבט בין:

1) לקנות עוד 2 סטיקים של 256mb RDRAM PC800 ואז יהיה לי 512 ועוד ה128 שיש לי עכשיו.. 640mb.

(סה"כ 1000 שקל בערך..)

2) אני יכול לקנות לוח-אם בסביבות ה-400-500 ש"ח ולהוסיף 512mb PC2700 בעוד איזה 500 ש"ח.. (סה"כ 1000 ש"ח בערך).

3) אני יכול לקנות שניים של 128 מ"ב ואז יהיה לך 384 מ"ב סה"כ.. (בסביבות ה-500 ומשהו ש"ח סה"כ)..

השאלה היא האם כדאי להחליף את הזכרון והלוח לDDR כי אולי זה יותר טוב ובעתיד זה יותר ישתלם לי (עם השוק ידרוש למשל ג'יגה זיכרון) ?

ב) אז אפשר לקבל גם הצעות ספציפיות (דגם + מחיר) לזיכרון ולוח-אם ?

ג) כדאי להחליף את הכרטיס מסך עכשיו.. עוד בעוד כמה חודשים (שאולי יצאו דגמים חדשים או שהמחירים ירדו ?..)

ד) כמה עולה כרטיס מסך טוב כיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...