קירור לAM3, שקט עד כמה שאפשר+OC עד 180 ש"ח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור לAM3, שקט עד כמה שאפשר+OC עד 180 ש"ח

EasyPooper

Recommended Posts

שלום!

קניתי P2X4 955 (שאר המפרט בצד)

המאורר שמגיע איתו מרעיש לאללה, אפילו יותר מהראדאון עם 100 %. אני צריך המלצה לקירור למעבד, קירור שיתן לי אפשרות לעשות OC יציב למעבד אך רמת הרעש לא תעלה לרף שניקרא "רעש"(דגש על שקט).

לפני זה היה לי QUAD Q6600 עם FREEZER 7 PRO, הקירור לא מתאים לתושבת AM3 לצערי ולא הצלחתי להרכיב את המאוורר שלו על הקירור הנוכחי.

מארז ANTEC300 עם מאוורר אחד למעלה, אחד מאחורה ואחד בצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תושבת הAM3 והAM2 די זהות..ככה שלהתקין את הFREEZER 7 לא צריך להיות מסובך מדי..אתה בטוח שניסת עם החלקים הרלוונטים לתושבת ?

לגבי ..יש לך את הMUGEN 2 שיעניק לך את הMAX ביצועים..אם לא הFREEZER 7 REV 2 יהי בחירה טובה מתחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מהם שקט יותר?[br]פורסם בתאריך: 4.04.2010 בשעה 08:20:05

תושבת הAM3 והAM2 די זהות..ככה שלהתקין את הFREEZER 7 לא צריך להיות מסובך מדי..אתה בטוח שניסת עם החלקים הרלוונטים לתושבת ?

לגבי ..יש לך את הMUGEN 2 שיעניק לך את הMAX ביצועים..אם לא הFREEZER 7 REV 2 יהי בחירה טובה מתחת..

קיבלתי את המחשב עם הקירור מורכב, אין ברשותי חלקים לתושבת

האם אני יכול לקנות אותם בניפרד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה צריך לקבל אותם יחד עם הקירור כבר בהתחלה, בגדול אין לך אפשרות לרכוש רק את הקיט התקנה, אתה יכול לפרסם מודעה בTZ ואם משיהו לא השתמש בו אז תרכוש אותו ממנו, אבל בחנויות לא תמצא.

הMUGEN 2 שקט יותר ובעל רמת ביצועים גבוה יותר, אבל שים לב שהוא דורש הסרה של לוח האם לטובת לוחית אחורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...