|עזרה| מתלבט בין מס' רכיבים למפרט שהרכבתי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עזרה| מתלבט בין מס' רכיבים למפרט שהרכבתי

JacobKolosov

Recommended Posts

שלום רב,

אני בתהליכי בניית מפרט ורציתי לשאול אם יש הבדל רב בין הרכיבים והאם באמת שווה להשקיע עוד 200 שקל בשבילהם:

Intel I5 750 Box

950 ש"ח - האם זה משנה אם זה tray או box? הבנתי שזה במערכת הקירור, הכדאי להישאר עם המערכת המקורית של אינטל ואחריות לכל החיים?

התלבטות בין לוח אם של gigabyte:

ud3 לבין ud4

650 ש"ח לud 3

869 ש"ח לud 4

חוץ מאופציית הcrossfire/sli

זה שווה את התוספת של 219 ש"ח? בשנתיים הקרובות אני לא מתכוון לקנות עוד כרטיס גרפי אז... \:

Radeon HD5770

יש את הגירסא הרגילה שעולה 790 ש"ח במבצע

ואת הגירסאת קירור vapor x שעולה 925 ש"ח

יש לציין שאני לחוץ לגבי ההבדלים הכספיים כי אני כרגע בשירות סדיר..

זיכרון patriot gamming 4giga 3ddr 9cl

577 ש"ח - לגבי זה אני לא מתלבט.

ספק כוח של seasonic 500 mhz

313 ש"ח

ומארז של Three Hundred

300 ש"ח

מחיר מקס':3939

מחיר מינ':3585

נכון, זה לא "הבדל" משמעותי אבל ה400 ש"ח ללוחם בשירות סדיר זה המון!

אשמח מאוד אם תעזרו לי בנושא, תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברוך הבא לפורום.

Intel I5 750 Box

950 ש"ח - האם זה משנה אם זה tray או box? הבנתי שזה במערכת הקירור, הכדאי להישאר עם המערכת המקורית של אינטל ואחריות לכל החיים?

במידה והtray זול יותר (בד"כ זה כך) ניתן ללכת עליו+ לרכוש קירור נפרד שכן הסטוק לא משהו בכלל.

בנוגע לאחריות לכל החיים, זה בתכלס לכמה שנים בודדות. אני מציע לרכוש קירור טוב ושקט כגון AC פריזר 7 פרו (rev 2) או ריבן של scythe.

התלבטות בין לוח אם של gigabyte:

ud3 לבין ud4

650 ש"ח לud 3

869 ש"ח לud 4

אם אינך צריך פיצ'רים מיוחדים כגון תמיכה בUSB3, איני רואה שום סיבה שלא ללכת על UD2 שעולה סביב ה550 שקלים.

חוץ מאופציית הcrossfire/sli

זה שווה את התוספת של 219 ש"ח? בשנתיים הקרובות אני לא מתכוון לקנות עוד כרטיס גרפי אז... \:

אני בד"כ לא ממליץ על מערך CF, כי אם תחשוב על זה, אומנם בעתיד תוסיף עוד כרטיס אך הביצועים יהיו נמוכים מכפולים, אתה צריך להכין מראש/לרכוש ספק כח חזק יותר, והכרטיסים לא יתמכו מן הסתם בטכונולוגיות שיצאו בעתיד. לכן, לפי דעתי אין שום צורך בתמיכה בSLI/CF.

Radeon HD5770

יש את הגירסא הרגילה שעולה 790 ש"ח במבצע

ואת הגירסאת קירור vapor x שעולה 925 ש"ח

יש לציין שאני לחוץ לגבי ההבדלים הכספיים כי אני כרגע בשירות סדיר..

לך על הגרסא הרגילה, הכי זולה.

אם אתה רוצה שנבנה לך מפרט מתאים ואיכותי לשימושיך, עשה את הדברים הבאים:

1) שנה את הכותרת ליותר איפורמטיבית (הוסף שימושים+תקציב).

2) ענה על 12 השאלות שבלינק הבא- http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=51049.0.

ניתן לערוך את ההודעה הראשית שלך ע"י כפתור "עריכה" צד שמאל למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברוך הבא לפורום.

במידה והtray זול יותר (בד"כ זה כך) ניתן ללכת עליו+ לרכוש קירור נפרד שכן הסטוק לא משהו בכלל.

בנוגע לאחריות לכל החיים, זה בתכלס לכמה שנים בודדות. אני מציע לרכוש קירור טוב ושקט כגון AC פריזר 7 פרו (rev 2) או ריבן של scythe.

אם אינך צריך פיצ'רים מיוחדים כגון תמיכה בUSB3, איני רואה שום סיבה שלא ללכת על UD2 שעולה סביב ה550 שקלים.

אני בד"כ לא ממליץ על מערך CF, כי אם תחשוב על זה, אומנם בעתיד תוסיף עוד כרטיס אך הביצועים יהיו נמוכים מכפולים, אתה צריך להכין מראש/לרכוש ספק כח חזק יותר, והכרטיסים לא יתמכו מן הסתם בטכונולוגיות שיצאו בעתיד. לכן, לפי דעתי אין שום צורך בתמיכה בSLI/CF.

לך על הגרסא הרגילה, הכי זולה.

אם אתה רוצה שנבנה לך מפרט מתאים ואיכותי לשימושיך, עשה את הדברים הבאים:

1) שנה את הכותרת ליותר איפורמטיבית (הוסף שימושים+תקציב).

2) ענה על 12 השאלות שבלינק הבא- http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=51049.0.

ניתן לערוך את ההודעה הראשית שלך ע"י כפתור "עריכה" צד שמאל למעלה.

הבנתי, רק רציתי לדעת מהו ההבדל בין ud 2 ל3?

3 תומך בusb 3 לא? ובsata 3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הUD, הפיצ'רים (יציאות, תמיכות וכדומה) משתנות מדגם לדגם. כדי לבדוק בדיוק במה כל תומך, ניתן להכנס לאתר הבית של החברה (בד"כ באתרי חנויות של מחשבים כאשר אתה בוחר דגם כלשהו, ישנו לינק לאתר היצרן שמוביל אותך ישר לעמוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...