חיבור המחשב למגבר להשמעת AC3\DTS\DD5.1 בסרטי HD - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור המחשב למגבר להשמעת AC3\DTS\DD5.1 בסרטי HD

Nom1fan

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני זקוק להתייעצות קלה.

מדי פעם, כדי לצפות בסרטי HD על מסך גדול, אני נוהג לחבר את המחשב ל-LCD שלי באמצעות כבל VGA, ואת הסאונד אני מקבל דרך מגבר JVC שיש לי, אותו אני מחבר דרך בננה רגילה לכניסת הרמקולים של המחשב. עד פה הכל עובד יפה.

הבעיה היא שאני מעוניין לשמוע את הסראונד בסרטי ה-HD שמסופק על ידי AC3/DTS/DD5.1.

האם יש דרך לעשות זאת? לחבר את המגבר למחשב ולקבל את הסאונד המבוקש? כי כאשר אני מחבר לכניסת הרמקולים הרגילה אני מקבל רק סטריאו .

חשבתי אולי SPDI/F או חיבור דומה שאני לא בקיא בו יכול לעשות את העבודה.

למקרה שזה יסייע לכם בתשובתכם, תאמרו לי איך לברר את הדגם המדויק של כרטיס הקול שלי (כבר שכחתי) ואמסור לכם אותו.

בתודה מראש, וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה VGA ולא ב-HDMI?

מדובר במחשב נייד?

האם יש לך כניסת SPDIF במגבר?

האם יש יציאה כזו במחשב?

מתנצל על ההפצצה בשאלות, אבל לא נתת הרבה מידע פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתנצל, זה בסדר גמור אתה צודק. ותודה על התגובה!

אז ככה, עד לא מזמן בכלל לא היה לי כי הכרטיס מסך שלי היה קצת מיושן. נכון להיום יש לי , אבל הבנתי שזה לא משנה הרבה מלבד העובדה שגם הסאונד יכול לעבור ישירות לטלוויזיה, דבר שאני לא מעוניין בו במילא כי אני רוצה את הסאונד מהמגבר וה-5 רמקולים.

מדובר במחשב נייח,לא .

יש יציאת SPDI/F מהמחשב שלי. לגבי המגבר אני די בטוח שיש לא בדקתי כי לא ידעתי אם זה בכלל יעזור, אבל תאמרו לי שכן ושהסאונד יעבוד בסראונד ולא בסטריאו בשיטה הזו אז אני אוודה את זה לבטח.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב כרטיס ATI. הוא לא יאפשר לך להתחבר למגבר שאין בו כניסת .

אם יש לך SPDIF במגבר אז אתה יכול להשתמש בה בשביל לשמוע 5.1 בסרטים, אבל לא במשחקים.

מעולה! זה בדיוק מה שרציתי! תודה על כל העזרה אנשים :)

רק דבר קטן אחרון אם תוכלו, איך בנוי כבל של SPDIF ? אני ממש לא מכיר אז אולי תוכלו לחסוך לי זמן.

תודה רבה וחג שמח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב כרטיס ATI. הוא לא יאפשר לך להתחבר למגבר שאין בו כניסת .

אם יש לך SPDIF במגבר אז אתה יכול להשתמש בה בשביל לשמוע 5.1 בסרטים, אבל לא במשחקים.

אהה... למה? עבדתי ככה די הרבה זמן, היה סראונד במשחקים, שום בעיה. כרטיס on board על לוח של . ומגבר רגיל של marantz. שום דבר מיוחד.

לגבי SPDIF, מבחינת חיבור זה נראה כמו סתם חיבור בננה. עושים את זה כתום בד"כ, אבל זה לא ממש קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה, אמנם יש יציאת SPDIF בכ. קול שלי , אבל לא מצאתי כניסה כזו במגבר JVC שלי :(

אז אני מניח שאבוד לי.. :kopfpatsch: זה או לראות סרטים באיכות פחות טובה דרך הDVD אבל עם הסראונד, או לראות ב-HD דרך המחשב אבל עם סטריאו.

אלא אם יש למישהו איזה רעיון להציע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאין לו כניסה דיגיטלית?

אין כניסת בננה כתומה ליד החיבור האופטי?

יכול להיות שכן ואני פשוט לא מבין בזה מספיק כדי לדעת. יש כניסה קואוקסיאלית (COAXIAL). יכול להיות שזה מתאים?

או שהכניסת בננה כתומה זה משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...