קיבלתי את ה-iPod! (תמונות) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה-iPod! (תמונות)

yot

Recommended Posts

אכן, היא התוכנה הכי טובה לדעתי.

ניסיתי את XPlay גם, לא אהבתי במיוחד (טעם אישי).

Yot, כנס לipoding - יצאו שם תוכנות חדשות למזג אויר / חדשות ...וכו', אם משעמם לך תמיד תוכל לקרוא משהו באוטובוס :book:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה איי-פוד ישן? אני מניח שהטעתי אותך בגלל האווטר, לא נורא.

בביקורת על האייפוד של רן, הוא ציין שהוא חיכה חודש שלם עד שהמוצר הגיע אליו, אני חיכית חודשיים. ההזמנה בוצעה ב-8 ל-8 2003. לא נורא. :P

האיכות שמיעה היא בסדר גמור, אם נשווה לדיסקמן של שהיה לי קודם, אז שומעים הבדל גם באיכות של האוזניות (שאגב שופרו מהדגם הקודם) וגם בעוצמה של המגבר, שהוא עדיין לא נחשב ל-חזק אבל הוא בטוח מעל הממוצע.

הוא לא חזק כי מוכרים בארץ את הגרסה האירופאית.. יש פאטץ' שמאפשר להגביר את הווליום לרמות הרבה יותר גבוהות. (בערך 50% תוספת)

למרות שמנסיוני, באמת שאין צורף בווליום יותר גבוה.

אגב.. אני חיכיתי רק שבוע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא חזק כי מוכרים בארץ את הגרסה האירופאית.. יש פאטץ' שמאפשר להגביר את הווליום לרמות הרבה יותר גבוהות. (בערך 50% תוספת)

למרות שמנסיוני, באמת שאין צורף בווליום יותר גבוה.

אגב.. אני חיכיתי רק שבוע ;D

איפה אני יכול למצוא את הפאטצ' הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, היא התוכנה הכי טובה לדעתי.

ניסיתי את XPlay גם, לא אהבתי במיוחד (טעם אישי).

Yot, כנס לipoding - יצאו שם תוכנות חדשות למזג אויר / חדשות ...וכו', אם משעמם לך תמיד תוכל לקרוא משהו באוטובוס :book:

:xyxthumbs:

ראיתי תמוונת של התוכנה בביקורת של Tom, היא פשוט מאוד מאפשרת לגרור את השירים לתיקיה של ה- במקום להשתמש באיזושהיא תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע רק, בצרפת בלבד משווק האייפוד שבו הונמך המגבר כי יש שם איזה חוק האוסר שימוש בנגנים שרמת הדציבלים שלהם לא עולה על רמה מסויימת, והאייפוד עוקף אותה.

הנגנים האחרים משווקים תחת אותו מותג בכל רחבי העולם.

וה"פאטצ' " זה בעצם firmware שונה, שבאחד רמת הדציבלים רגילה, ובשני שמיועד לצרפתים הוא מוחלש ומותאם לדרישות.

:)

(פתוח תיקונים ;D )

עריכה: ראיתי שהגבת, אני לא אפרסם תגובה חדשה..

כן, בדיוק זה מה שהיא עושה - אני פשוט לא אוהב את זה, אני אוהב שיש תוכנה ואני מעביר דרכה ולא בשום אופן אחר.

יותר מסודר לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש בו הרבה במשך השנה שיש לי אותו, ולא נתקעתי ללא עדיין (גם בטיולים).

אין מצב שרצוף תקשיב למוסיקה 8-10 שעות, ואם כן אז שהוא יהיה מחובר למטען באותו זמן (אם יש שקע בסביבה).

אולי זה קצת, אבל מספיק ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על התגובה המאוחרת ... אבל - הנה הלינק לפאטצ'- http://www.ringom.no/espen/ipod/.

שווה לנסות, לי זה עזר (זו אגב גרסה שנקנתה בארץ מחברת ידע, כך שאני מניח שהגרסה שלך דומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...