שאלה דחופה לגבי מצלמות מחודשות - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה לגבי מצלמות מחודשות

TripMan

Recommended Posts

קראתי בהרבה מקומות, שבמרבית המקרים המצלמה המחודשת הינה כמו כל חדשה. עובר תהליך של בדיקה, ונארזת כחדשה.

היום קיבלתי את הA590 IS המחודשת שהזמנתי שלשום, ולהפתעתי זה בכלל לא נארז כמו המוצר האמיתי.

הקופסה לא אותה קופסה בכלל, לא הגיעו הדיסקים, לא היה את השרוך לנשיאה, לא היו בכלל, ולא היה את הכאבל שמחבר בין המחשב למצלמה. כמו כן יש לא מעט שריטות קטנות על המצלמה.

המצלמה נקנתה מ 4H.

האם ככה מגיעות מצלמות מחודשות? או שרק אותי הפילו במקרה הזה?

תדה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בעבר A630 מחודשת מ-4H, זמן המשלוח היה מחריד, שירות טלפנוי עלוב, אבל המלמה הגיע לסוף עם גוף כמעט חדש לחלוטין, שרוך נשיאה, חוברת, סוללות ושאר הציוד הנלווה (לא זוכר אם היה כבל שבכל מקרה עולה גרושים)

נראה לי שקיבלת משומשת/מוחזרת שעברה "חידוש" על ידי יוסי מהמחסן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בעבר A630 מחודשת מ-4H, זמן המשלוח היה מחריד, שירות טלפנוי עלוב, אבל המלמה הגיע לסוף עם גוף כמעט חדש לחלוטין, שרוך נשיאה, חוברת, סוללות ושאר הציוד הנלווה (לא זוכר אם היה כבל שבכל מקרה עולה גרושים)

נראה לי שקיבלת משומשת/מוחזרת שעברה "חידוש" על ידי יוסי מהמחסן.

אני קיבלתי את המצלמה תוך יום אחד, אבל כמו שאמרתי..זה נראה ממש עלוב , אין ציוד נלווה בכלל ויש פה ושם שריטות.

אני אתקשר אליהם ביום ראשון בבוקר ואתלונן - באמת נראה לי שקיבלתי משומשת\מוחזרת ולא מחודשת.[br]פורסם בתאריך: 26.03.2010 בשעה 13:19:52

לך תחליף, ומהר.

קצת בעיה, למה אני בב"ש והסניף שלהם בירושלים.

אני אתקשר אליהם בראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כל האנשים שכלכך תמכו בקניה של ציוד מחודש?

אני לא יודע לגבי האביזרים החסרים, אבל בכל הנוגע לשריטות וכו' - אין לך שום עילה לתלונות. מוצר "מחודש" הוא מוצר שהיה בשימוש, התקלקל (או הוחזר מכל סיבה אחרת) תוקן/נבדק במעבדה ונארז מחדש באריזה של מוצר מחודש (שצריכה לא להיות זהה לאריזה מקורית). סימני שימוש? אין מה לעשות, זה מובן מאליו במוצר ש...היה בשימוש.

נכון שלפעמים אפשר "ליפול" גם על מוצרים שיהיו חדשים לחלוטין. אבל עובדתית רכישת ציוד מחודש זה הימור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מוזר העניין שלא הגיע לך כבל... דיסקים כבר פחות משנה. כי אין שם באמת משהו מעניין..

תשמור טוב טוב על הסגירה של התא סוללות, יש שם פין עדין, ואם הוא מקבל מכה קטנה הוא ישבר. אבל זה לא מפריע כל-כך..

חוץ מזה היא מצלמה מעולה, יש לי אותה, ואל תשכח שאתה תמיד יכול להתקין עליה CHDK, ואז זה יתן לך עוד המווון אופציות..

מדריך להתקנה:

http://www.crictor.co.il/he/episodes/chdk/

ענבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כל האנשים שכלכך תמכו בקניה של ציוד מחודש?

אני לא יודע לגבי האביזרים החסרים, אבל בכל הנוגע לשריטות וכו' - אין לך שום עילה לתלונות. מוצר "מחודש" הוא מוצר שהיה בשימוש, התקלקל (או הוחזר מכל סיבה אחרת) תוקן/נבדק במעבדה ונארז מחדש באריזה של מוצר מחודש (שצריכה לא להיות זהה לאריזה מקורית). סימני שימוש? אין מה לעשות, זה מובן מאליו במוצר ש...היה בשימוש.

נכון שלפעמים אפשר "ליפול" גם על מוצרים שיהיו חדשים לחלוטין. אבל עובדתית רכישת ציוד מחודש זה הימור.

אני חייב לחלוק עליך פה.

במצלמה מחודשת, מקסימום מותר שיהיו כמה שריטות מיקרוסקופיות ולא יותר (אחרת מחליפים את כל הcase)

אני גם רכשתי מחודשת, 2 ליתר דיוק מ4H.

המשלוח היה מהיר במיוחד, המצלמה הראשונה שקיבלתי הייתה תקינה לחלוטין, והמצלמה השנייה לא הצליחה לקרוא כרטיסי SD.

המצלמות הגיעו עם כל התכולה (למעט המצלמה התקולה שהיה חסר לה הרצועה)

לכן הגעתי לאחד הסניפים הקרובים לביתי שם קיבלתי שירות מאוד אדיב (תל-אביב) והחליפו לי את המצלמה.

המצלמה החדשה שקיבלתי היית מלאת שריטות והיה לה בחיישן התמונה "פיקסל חם".

לאחר שלקחתי אותה לטיול שלי, כשחזרתי 4H הסכימה להחליף לי את המצלמה בשל השריטות, ואפילו על הדרך שידרגתי אותה לS560 מחודשת.

בנוסף, הם החליפו את הנרתיקים שהגיעו איתם לנרתיקים ייעודיים של Silver Line, ללא תוספת תשלום!

סה"כ, יש לי 2 מצלמות S560 שפועלות מעולה, עם כל האביזרים שלהם, ושילמתי רק 670 ש"ח על כל אחת מהם (כולל כרטיס 4GB, קורא כרטיסי SD ונרתיק ייעודי)

אני ממליץ לרכוש מצלמות מחודשות מ4H, לפחות מהחוויה שלי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצחיק.

מצד אחד אתה טוען שבמצלמה מחודשת "מותר" (יש לך איזשהו ביסוס לטענה הזאת?) שיהיו מקסימום כמה "שריטות מיקרוסקופיות", ומצד שני אתה מספר שקנית והיא היתה מלאת שריטות. ::)

ואם זה לא מספיק, אז אתה גם מוסיף שהיא הגיעה עם פיקסל חם (כלומר - חיישן תקול), ללא רצועה, ושהיא אפילו לא הצליחה לקרוא כרטיסי (אז איך בכלל משתמשים בה?), ובאותה נשימה ממליץ על קניה של מחודשת - בגלל שהחנות "הסכימה" להחחליף לך את המצלמה המקולקלת שקיבלת באחת שעובדת....

משעשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...