כל מי שיש לו 1101HA של ASUS הרווחתם בגדול, החזרת SHE ל2GB, ומי שמתלבט... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שיש לו 1101HA של ASUS הרווחתם בגדול, החזרת SHE ל2GB, ומי שמתלבט...

toniviner

Recommended Posts

היי לכולם,

המדריך הבא נראה קצת מעיים בהתחלה אבל תקראו עד הסוף ותבינו שהעיניין פשוט מאד.

יש לי 1101HA של והוא היה עיטי אז הוספתי לו זיכרון, מ1GB הגדלתי ל 2GB ואז נעלמה לי האפשרות

של הOVERCLOCK של (האופציה של SHE) הOC הזה נותן אפשרות מוגדרת מראש של המהרת

המחשב בקפיצות של 5% מ0% עד 30%, ב30% המהירות היא 1.75GHZ וזה הופך את המחשב לחייה רעה.

הבעיה היא שאסוס אומרים שאתם לא יכולים לבצע את ההמהרה אם החלפתם זיכרון ל2GB, מסתבר שזה אפשרי

אבל רק אם יש לכם זיכרון של HYNIX, וכמה שחיפשתי מצאתי זיכרון כזה 2GB רק ב .

לי שי 2GB של TRANCEND

עד אתמול המחשב שלי היה קצת עיטי, אפילו בסירטונים באינטרנט הוא היה מזייף.

אתמול מצאתי מדריך שפותר את הבעיה הזאת:

לכל זיכרון יש SPD שבו שמורים נתונים אליו, תדרים, תזמונים, גדלים פיזיים, מתחי עבודה, מס' יצרן, שם יצרן וכו....

לא לכל מחשב יש את הגישה לחלק הזה של הזיכרון וכמובן שאין אפשרות רגילה לכתוב אליו אלה רק לצרוב לתוכו נתונים.

לכן אתם צריכים למצוא מחשב נייד שיש לו את האפשרות הזאת, כדי לבדוק האם במחשב יש את האפשרות לא צריך הרבה

צריך רק את התוכנה החינמית הפשוטה CPUZ. אתם מפעילים את התוכנה, הולכים לטאב של SPD, בוחרים את הסלוט

שיש בו אצלכם זיכרון ורואים האם הוא נותן לכם נתונים על הזיכרון או שכל השדות מושחרים.

ב1101HA יש רק סלוט אחד וכל השדות מושחרים אז אתם תתצתרחו למצו מחשב אחר.

אחרי שמצאתם מחשב שאצלו זה פתוח תחברו את פלטת הזיכרון 2GB שלכם אליו, אני מציע שזאת תיהיה הפלטה היחידה כדי שלא

יהיו בילבולים. תורידו תוכנה חינמית נוספת שנקראת SPD TOOL ומפה יש 2 אפשרויות:

אפשרות 1 (פחות עדיפה): למצוא באינטרנט קובץ תמונה של SPD של זיכרון של ולצרוב אותו לזיכרון שלכם.

האפשרות הזאת פחות עדיפה כי פה חשוב לגבות את הSPD של הזיכרון שלכם לפני שאתם צורבים וכמובן שכל הנתונים

של התיזמונים, תדרי עבודה ומתחים יכולים להשתנות ויש לי הרגשה שזה לא נעים.

אפשרות 2 (זה מה שאני עשיתי): נכנסתי לתוכנה, פתחתי את הזיכרון והוא הציג לי בחלון תחתון את הנתונים,

בחלון זה שיניתי 3 שדות בלבד:

שם יצרן: Manufacturer`s JEDEC ID Cone ממה שהיה ל:

Hyundai Electronics

זה לא חלון שבו מכניסים מה שרוצים אלה רשימת יצרים שמהם בוחרים אחד.

מס' יצרן: Module Part Numbe

HYMP125S64CP8-S6

העתק הדבק

ומס' סידורי: Module Serial number

5DCC3C0B

גם העתק הדבק

ושמרתי, הפס נתקע בערך בהתחלה ואני נכנסתי ללחץ אבל כמה שניות אחרי הוא כתב לי שסיים לצרוב ולאמת את הנתונים.

לא צריך ריסט אפילו.

באותו המחשב בדקתי בCPUZ שוב והפעם במקום הTRANCEND שלי הוא כתב לי שיש לי אבל עם כל הנתונים החשובים

של הזיכרון אצמו. העברתי את הזיכרון חזרה למחשב שלי ובBIOS חזרה לי האפשרות של OC, ישר העברתי אותו ל30%

אנשים אחרים דווחו שלא לכולם המחשב היה יציב ב30% אז הם המהירו ב25 או 15.

עכשיו הפעלתי AIRO בWIN 7 ואני רואה סירטונים HD בדפדפן חלק והמחשב טס.

בבדיקות שלי לפני זה במקסימום ביצועים הסוללה החזיקה 7 שעות, אחרי ההמהרה הסוללה שלי מחזיקה 6 שעות, תשלום קטן מאד

לאומת התוספת בביצועים.

השינוי היחידי הוא בשם אז יש לי הרגשה שלASUS יש הסכם עם .

עכשיו יש לי מחשב חזק יותר מכל נטבוק אחר, גודל מסך מצויין (11.6) וזמן ארוך (6 שעות מינימום) וכל זה במשהוא כמו 2500 ש"ח.

בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדגמי 1005 יש מעבד N270 או N280 שהם מעבדים סבבה במהירות של 1.6 ו1.66, ואסוס מאפשרים את האפשרות OC רק בדגם 1101

אז מצתאר. מעבר לזה בקשר לסירטי HD אז באף מחשב אפילו עם OC הם לא זזים טוב בWIN-, בשביל זה צריך WIN7 , יש בו מנוע מיוחד לסרטי HD

שאפילו בלי OC עבדו אצלי מצויין, כל עוד זה לא היה בדפדפן אלה קובץ במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...