חיבור מסך מגע שישמש גם כמסך רגיל וגם כמסך להצגת נתונים שונים(בנוסף למסך הרגיל) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מסך מגע שישמש גם כמסך רגיל וגם כמסך להצגת נתונים שונים(בנוסף למסך הרגיל)

SUB-ZIRO

Recommended Posts

בפורום יד שניה תחת קטגוריית מסכים ראיתי מסך מגע של 7 אינצ' ורציתי לדעת אם אפשר לחבר אותו גם כמסך להצגת נתונים וגם כמסך רגיל אגב הממשק שמחבר את המגע הוא USB

נ.ב. אני משתמש במסך רגיל אבל רציתי להוסיף אותו למחשב בתור מסך שני להצגת הדברים הנ"ל

הנה הלינק

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/15413/cat/9

תודה רבה רבה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מתחבר למחשב עם חיבור VGA, ה זה לכפתורי מגע.

זה למעשה עוד מסך שיעבוד במקביל לזה שיש לך במחשב, נראה לי שגם הוא יגביל לך את הרזולוציה של המסך הראשי.

זה לא משהו שהייתי ממליץ לך לעשות, המחיר של המסך הזה לא שווה בתור מסך מקביל.

אפשר להשיג בהרבה יותר זול משהו מתאים יותר. מסך גדול עם רזולוציה גבוהה.

הוא מיועד להרכבה ברכב עם מגע... תראה את הפרוייקט שלי ותבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תפרט מה אתה רוצה.

רזולוציה שאתה רוצה מהמסך, גודל וכ...

בכל מקרה התשובה הכי פשוטה שלי תהיה שתיקח מסך 17" ב 600 וקצת שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה מסך יחסית קטן כדי שאני יוכל לחבר אותו במפרצי הדיסקים במארז ושיהיה צבעוני כמובן ויוכל לשמש אותי גם למסך להצגת נתונים וגם להצגת המסך הרגיל בעת הצורך ועוד שלא יהיה מסובך לחבר אותו בתור מסך מישני

וכמו שהערת שלא יגביל אותי ברזולוציה של המסך הרגיל (אם זה משנה אני משתמש ברזולוציה במסך שלי 768X1024)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך שיגיע לרזולוציה של 1024 זה אפשרי למצוא ב 7", נסה את אלו של הרכב נראה לי יצא הכי זול.

אני מניח שהם עולים 500 בערך.

עכשיו מה שאפשר לעשות זה extand למסך הראשי שלך לעוד מסך. (אפילו נראה לי שזה לא מגביל את הרזולוציה של המסך במצב הזה)

אין לי ניסיון עם זה, אז אם זה יהיה מוצלח קשה לי להגיד.

פשוט תנסה קצת לחפש מידע על דבר כזה, מה אנשים לרוב עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רביד כנראה לא הבנת אותי אני לא מחפש שבמסך הקטן של ה7 אינצ יהיה רזולוציה של 1024 אלא במסך שמשמש אותי כיום הוא ברזולוציה הנ"ל כמה רזולוציה תהיה במסך הקטן לא כל כך מפריע לי כי אני לא הולך להשתמש בזה באופן קבוע למסך רגיל אלא רק שיש אופציה כזאת זה כבר טוב

אז אשמח מאוד אם תוכל למור לי אם כדאי לי לקנות את המסך הנ"ל מה גם שהוא מסך מגע שזה כבר יותר טוב או שעדיף לי לקנות מסך של כמו שכתבת (אגב גם כאן אשמח מאוד אם תוכל לתת לי לינק לחנות שמוכרים דברים כאלה)

תודה רבה רבה על העזרה שלך כנראה שלא סתם שמו אותך מנהל הפורום אתה עוזר מאוד מאוד מי יתן וירבו אנשים כמותך :xyxthumbs: :xyxthumbs: :yelclap::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך לרכב עולה 500 שקל בערך אבל הוא בלי מגע.

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=%u05DE%u05E1%u05DA%20lcd%207

מסך עם מגע עולה חדש מעל 1000 שקל... זה ביד שניה יכול להוות פתרון טוב.

מה עדיף זה כבר משהו שאתה צריך לשאול את עצמך, האם יהיה לך שימוש בנגיעה על המסך הקטן.

עוד נקודה שצריך לבדוק זה האם אפשר לחבר מיציאת DVI/VGA מסך של AV כי כל המסכים של הרכב עובדים ככה. (אם לא תמצא תשובה תפתח דיון בפורום)

אם אי אפשר אז זה מוציא אותם מהתמונה.

הזכרתי את הנושא של הרזולוציות כי אם אתה עושה העתקה של המסך במסך הקטן אז יש הגבלה לרזולוציה של המסך הקטן ביותר.

ככה שהמסך לא יגביל את המסך הראשי שלך ל 800x600 נניח.

אבל אם עושים expand הבנתי שזה כבר לא רלוונטי.

אבל שוב אני מציע שתנסה לחבר מסך נוסף אצלך בבית לראות אם זה מוצלח לחבר שני מסכים שעובדים במקביל.

חבל להוציא כזה סכום ואז לא להשתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רביד שוב תודה רבה לך

א לא הבנתי מה זה expand?

ב חיבור AV זה חיבור S-VIDEO או יציאת של כבל RCA (אם תוכל לתת לי תמונה מה זה כבל AV איך הוא נראה בשני הקצוות כזה http://www.wallashops.co.il/ws/a/gallery.aspx?pi=1MDA0EA732)

אם כן יש ממיר מ3 RCA ל AVG או DVI?

ושוב תודה רבה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

expand, extend זה שמרחיבים את המסך הראשי עם עוד מסך אחר.

החיבור שלהם זה לא Svideo, זה מה שיוצא מה הרגילים.

הוא פשוט חיבור RCA.

יכול להיות שלא צריך ממיר בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...